Jump to content
Dogomania

gośku.

Members
 • Content Count

  383
 • Joined

 • Last visited

 1. gośku.

  WSPARCIE DLA DOROTKI hod.Kajminia

  Też dopiero wpadłam do teog wątku.. Życzę Pani szybkiego powrotu do zdrowia, będzie dobrze! :cmok:
 2. [QUOTE] ja się zastanawiam z Łodzią... nie wiem kogo byśmy miały w konkurencji[/QUOTE] A ja nad Lesznem...
 3. Śliczne zdjęcie tu wstawiacie, aż się napatrzeć nie można. Prosimy o więcej! :cool3: [URL]http://img368.imageshack.us/img368/4793/16wu3.jpg[/URL] [URL]http://img261.imageshack.us/img261/8305/25847885cn3.jpg[/URL] Pozdrawiamy!
 4. gośku.

  sklepy www zologiczne

  Nie wiem czy było, ale na tej stronie można tanio dostać jedzonko - [URL="http://www.telekarma.pl"]www.telekarma.pl[/URL] ;)
 5. [quote name='Saskja'] [B]Gośku[/B] - piękne zdjęcie![/quote] Dziękuję. :) Właśnie podziwiam Twoje zdjęcia na stronie - c u d o!
 6. To teraz my się troszkę pochwalimy. :lol: [URL]http://img120.imageshack.us/img120/3876/18dx7.jpg[/URL]
 7. gośku.

  POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!

  Witam, [B][COLOR=red]Chciałabym się zapytać, czy znalazłoby się miejsce w samochodzie dla jednej osoby bez psa z okolic Wrocławia?[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Obojętnie w jaki dzień.[/COLOR][/B] Pozdrawiam.
 8. gośku.

  Cieczka a wystawa.

  Uff, ale szczęście! Sona wczoraj dostała cieczkę, więc jeżeli o to chodzi, to spokojna mogę być. Tylko boję się o to, że będzie zestresowana na hali ( 1 wystawa w hali... ).
 9. Zdjęcia z klubówki wstawiłam na forum wyzel.pl do topicu o wystawach. Zapraszam do obejrzenia. :razz:
 10. gośku.

  Sędziowie

  Tez własnie zastanawiam się nad Poznaniem. Czekam równiez na raport. :lol: :cool3:
 11. gośku.

  Sędziowskie opinie

  Ale się uśmiałam z tych opisów. :lol: :lol:
 12. gośku.

  Vladimir Piskay (SK)

  [FONT=Arial]Czy kogoś oceniał[/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Vladimir Piskay (SK)[SIZE=2][COLOR=black]?[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=2]Na co zwrca szczególną uwagę, jakie lubi psy ( chodzi głównie o Wyżły )?[/SIZE][/I][/FONT]
 13. gośku.

  Cieczka a wystawa.

  Owszem, wiedziałam na co sie decyduje, wiedziałam o tym, że suka cieczke ma. Ale tu chodzi o to, że tylko i wyłącznie właściciele suk są poszkodowani. Ja an forsie nie śpię, a wywalić 90 zł w błoto nie uśmiecha mi się. Powinna być możliwość przelania tych pieniędyz an następną wystawe org. przez dany związek. Nie zawsze przewidzę cieczkę, więc... Ja psikam sprayem ją i jest ok. A jeżlei wejdzie się na wystawę z suką która ma ta cieczkę, to sędzia wywala, czy jak?
 14. gośku.

  Cieczka a wystawa.

  Moja suka mało krwawi i psy nie wyczuwają jej. Raz jechałam na wystawe, gdy moja suka miała cieczkę ( było już umówionę, że jedize ze mną koleżanka,a przecież nie pojedize nikt ze mną tylko po to, żeby koleżanke zawieźć, więc psa wziełam ). ŻADEN pies się nią nie interesował, nie wąchał. Myślicie, że mogę zgłosić, nie będąc dokłądnie pewna czy będzie teraz, czy za miesiąc? Bo ostatnio chciałam zgłosić ją na wystawe, ale stwierdziłam, że nie zgłoszę, bo cieczka może przyjść. Przyszła jakieś dwa tygodnie po wystawie. :shake: Moim zdaniem jest to troszkę nie uczciwe, że właściciele suk muszą zrezygnować dlatego, ze psy będą szaleć. Ale rozumiem też drugą stronę - na wystawe też jedize się po to, żeby zgarnąć co się da, a jak pies będize szurać po ziemi nosem, to można się zdenerwować. Dlatego podzielone to jest, zawsze będize ktoś nie szczęśliwy. Ale np. oddzielenie suk od psów, an inne ringi/hale...?
 15. Najbardziej denerwują mnie właśnie układy. Sędzia, który oceniał moją sukę, patrzył na drugi koniec ringówki. Wygrała suka hodowczyni, która po ocenie była na herbatce z Panem sedzią. I te opisy - że sędzia nie patrzy na ogół wzorca, tylko na to, czy mu się pies podoba, czy też nie. Na jednej z wystaw Sona dostała BOG3 i rewelacyjny opis, na następnej - dramat. Pozdrawiam. :)
×