Jump to content
Dogomania

gośku.

Members
 • Content Count

  383
 • Joined

 • Last visited

 1. gośku.

  WSPARCIE DLA DOROTKI hod.Kajminia

  Też dopiero wpadłam do teog wątku.. Życzę Pani szybkiego powrotu do zdrowia, będzie dobrze! :cmok:
 2. [QUOTE] ja się zastanawiam z Łodzią... nie wiem kogo byśmy miały w konkurencji[/QUOTE] A ja nad Lesznem...
 3. [quote name='Saskja'] [B]Gośku[/B] - piękne zdjęcie![/quote] Dziękuję. :) Właśnie podziwiam Twoje zdjęcia na stronie - c u d o!
 4. gośku.

  Sędziowie

  Tez własnie zastanawiam się nad Poznaniem. Czekam równiez na raport. :lol: :cool3:
 5. gośku.

  Vladimir Piskay (SK)

  [FONT=Arial]Czy kogoś oceniał[/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Vladimir Piskay (SK)[SIZE=2][COLOR=black]?[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][/FONT] [FONT=Arial][I][SIZE=2]Na co zwrca szczególną uwagę, jakie lubi psy ( chodzi głównie o Wyżły )?[/SIZE][/I][/FONT]
 6. gośku.

  Cieczka a wystawa.

  Bo się zdenerwuję. Kto wymyslił takie zasady? :roll: :roll: Jeżeli by się postarać, to może zmienili by to w Związku, bo niby dlaczego właściciele suk mają ponosić takie konsenkwencje? Eh.. ( Proszę na mnie nie naskakiwać.. ;)) Słyszałam, że można te pieniadze 'przelać' na następną wystawę organizowaną przez dany związek. Prawda?
 7. gośku.

  Agility- Poznań i okolice

  Witajcie, Słyszałam, że tor na woli jest udostępniony za darmo? Można przyjechać na jakieś spotkanie z psem, zobaczyć, czy w ogóle go to interesuje, a w przyszłości może byśmy się zapisały już na pożądne treningi? ;) Kiedy są takie spotkania?
 8. gośku.

  Agility- Poznań i okolice

  Witam Chciałam się zapytać o kluby Agility. W Poznaniu są tylko 2 - na Woli i szkółka abc, tak? Do której chodzicie, jak jest, jakie koszty? ;) (Przepraszam, że nie czytałam poprzednich postów, ale zajęło by mi to pewnie sporo czasu).
 9. [URL]http://img251.imageshack.us/img251/9818/1ad9.jpg[/URL] [URL]http://img251.imageshack.us/img251/8563/3vg4.jpg[/URL] [URL]http://img237.imageshack.us/img237/4500/4an4.jpg[/URL] [URL]http://img237.imageshack.us/img237/430/229vi3.jpg[/URL] Pozdrawiamy cieplutko!
 10. gośku.

  Na spacer w Poznaniu

  Zooorlis! Od kiedy masz psioka? :crazyeye: A jak tam szczurki? xDD
 11. gośku.

  Na spacer w Poznaniu

  Kurdesz... Sona moja niedługo cieczkę dostanie. Nici ze wspólnych spacerków. :( I jest psem tolerancyjnym w sumie, chyba, że cała chmara psów się na nią rzuci w pogoń, to powarkuje, szcyzpie, co jest chyba skutkiem pogryzienia jej rpzez inne psy.
 12. gośku.

  Czy i kiedy obciąć ogon dobermanowi?

  powinny być rozmnażane TYLKO psy rasowe. i to, jak już ktoś mowil, nie każde.
 13. gośku.

  światowa 2006 Poznań

  Mam pytanie. Czy parking trzeba było rezerwować, czy przed wjazdem się płaci? Ile? Ja mam darmowe wejście jezeli wchodze ze zgłoszonym psem, prawda?
 14. gośku.

  światowa 2006 Poznań

  Mam jeszcze jedno pytanie. Czy KAŻDY pies na światowej dostanie karte oceny?
 15. gośku.

  światowa 2006 Poznań

  Ja mam numerek 15218. :lol: [B]olcha[/B], kiedy są chihuahua? Jak je znajdę, to obiecuję, że szczelę pare fotasek. ;)
×