-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Basenji napisałam "prawie" :wink: Beata ujęłaś to świetnie !!! cudo :D gorące pozdro
-
Basenji uwierz naprawdę to widac i chyba u kota docenia się bardziej niż u psa - to znaczy u mnie tak było jak moja dzika, powypadkowa kotka po 3 latach u nas przyszła do mnie na kolana :wink: cudowne uczucie :D popłakałam się prawie z radości że mi zaufała, bo juz myslelismy że całe życie będzie tylko przychodziła na miskę :D Walery kocha pełna piersią non stop przy człowieku :D
-
Olund wiesz ile woda kilogramów wyciąga :wink: i super długie spacery, bo jest tam gdzie namawiam!!! odkąd mam problemy z nóżką jezdzimy nad morze choć coraz bardziej tęsknie za górami :cry: pozdrawiam
-
Złosnica super usmiech ttaki kombinujący co tu zmajstrować ... boski :wink: pozdro no wiecie przyznam ze :cry: Lilit sie tak ładnie nie smieje :wink:
-
O tak ADDa mi juz to zarzucił, tyle że kotki niedorzywine bo gruby :wink: piesior im zjda ze zdjęć widac że nic bardziej mylnego :wink: ale strzesz się Beata :wink:
-
Boski jęzorek :D pozdro P&L
-
Boski ten usmiech, ale żeby nie byc gołosłownym my też Liliowy pokażemy ... [img]http://img51.exs.cx/img51/4888/img92045ot.jpg[/img] [img]http://img51.exs.cx/img51/2448/img92711mg.jpg[/img]
-
Boskie fotki, ale nasz piasek bielszy :wink: (żartuję) Pztka&Lilith
-
Beata póki Waler nie był kastratem także był szczupły :wink: Po kastacji ma nowa miłość ... jedzonko ale jakos sobie z tym radzimy. Ale dymek jest już duży, pamiętaj że futro sporo waży :wink: ja tak zawsze mówię ale ludzie nie śą przyzwyczajeni do innej budowy kota, a ja mam porównanie i róznią się fizycznie zncznie z Luną 8) Waler jest jak to powiedzieć... krępy, masywny ma silnie umięsnione łapy i jest giętki :D pozdro
-
Ajka :modla: cudnie to ujęłaś :wink: wzruszyłam się niemal :wink: Walery jest takim małym gnomem komformistą :D pozdrawiam
-
Sh na zachęte moje ulubione zdjęcie z tego roku strasznie wiało .... ale jakos sobie radziłam ;) :wink: [url]http://img7.exs.cx/img7/7047/img93315il.jpg[/url]
-
każdy ma swoją metę :wink: ja przwiązałam się do Białej Dawaj zdjęcia SH :D pozdro
-
:thumbs: juz tęsknie !!! znajdzcie czas i się wybierzcie nie będziecie żałować :D pozdro
-
Marcino to własnie jest głowna zaleta Białogóry kto raz zobaczy te plaże nie chce gdzie indziej jeździć :wink: szerokie i bialusnienkie i bardzo czysto no i psy mozna wprowadzać .... :D A ta fotka obrazuje cudna urodę plaży [img]http://img107.exs.cx/img107/9941/img93934fc.jpg[/img]
-
Pasawera my na przeciwko ośrodka Torpo mieszkamy (białe domki z brązowymi belkami) :wink: chodzimy róznymi trasami nad morze najczęściej jezdzimy w serpniu jakos tak sie składa, że pogoda lepsza :wink: To miejsce jest super tylko raz mi się zdarzył krzywy kometarz pod adresem Lilith, a najczęsciej jest zagłaskiwana :D uwielbiam to że tam jest wszytko czyli morze, las, łąki a nawet jezioro(żarnowiec) :wink: A to Lilith z patykiem i ze mna w tym roku w Białej (pieknie prawda, to niebo boskie tam jest)..... [img]http://img132.exs.cx/img132/3905/img94529am.jpg[/img] [img]http://img103.exs.cx/img103/9922/img93354fc.jpg[/img]
-
Boskie boskie Beata !!! aż mi sie od oglądania zwierzyna zmęczyła ;) Walery i Luna odpoczywają ..... [img]http://img32.exs.cx/img32/4223/img13998lo.jpg[/img]
-
Basenji wręcz odwrotnie :wink: Lilith nie patrzy wciąga jak leci jedzonko, a moja starsza kotka podbiera jej suchą karme i serca z gotowanego :wink: Waler się nie tyka on tylko swojego "royalka" kocha :wink: Nie żeby ta miłość była tak cały czas potrafią się przeganiać po domu, Waler potrafi dać Lilit z łapy lub ją ugrść, ale generalnie to sielanka :wink: lilith na kanapie waler w kartonie albo na dywanie niewybredny kot :wink: pozdro
-
Oj Ulubiona Walergo Beato ... wiem, że to miłośc Sybirakowata Tobą kieruje :loveu: aż się zarumieniłam ze skromności ... no nie przesadzaj, ale bardzo miło mi takie rzeczy słyszeć :D to nie moja zasługoa tylko futrzaków :wink: pozdro
-
Beata jak juz tak prosisz o te fotki to ulegnę ;).... to z dzisiaj z serii kilka chwil sam na sam na słoneczku .... :wink: Kto Cie lepiej umyje ??? [img]http://img85.exs.cx/img85/488/img18730vj.jpg[/img]
-
kto zgadnie dla kogo język przeznaczony w ramach nagrody może zostać polizany tym rózowym cudem natury :wink: jakos tak mi się ostatnio udaje :D jak juz sa modele i aparat cóż więcej trzeba :lol: pozdrawiam gorąco Dymcia od kumpli :wink:
-
A to ciąg dalszy ... gdzie mozna upchnąc 8 kg żywej wagi :D Pani ma nowe buty, a ja nowy kartonik to nic, że nie ten rozmiar .... :wink: [img]http://img33.exs.cx/img33/4336/img18926vs.jpg[/img]
-
:cry: :cry: :cry: Bardzo mi przykro Basenji .... Nasze koty także są wyjątkowe, kazdy na swój sposób.... A oto ciąg dalszy ... ale się wyspalismy ... [img]http://img108.exs.cx/img108/5559/img18574pk.jpg[/img]
-
ależ mój drogi kolego Basenji czy ja o czymś nie wiem ... gdzie punktuję ... przeciez na mistera nie startujesz..... :wink: AST to moja psina podobno czyli amstaff :D nawet umaszczony jak należy :wink: pozdrawiam kochajacych koty nawet tych inaczej Patka&Lilith&Koty
-
ale te zwykłe reklamówki są niebezpieczne Waler raz o malo zycia nie stracił bo się zaplątał w uchwyt - dziurę i nie miał już głupek czym oddychać :wink: Truskawek jest uroczy :lol: pozdro
-
A co powiecie na reklamówki teraz ostanio były chitem te wielkie papierowe z jednej z firm ciuchowych na R nie bedę reklamowac ale torby sprawdzały się świetnie zabawy co niemiara :D Truskawek arytokratyczna mieszanka :wink: Skąd Tys Go wytrzasneła?? pozdro A teraz nr 2 Luna okupuje karton ... [img]http://img120.exs.cx/img120/1429/img18327ea.jpg[/img]