-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Asiaczek :thumbs: Oj jakbym chciała miec maluszki :wink: ale moje koty juz nie mogą :wink: masz same kotki czy kocura też??
-
Piekny kociak Twojego psa czekam na więcej foteczek :D
-
souris Ty wojująca feministko hi hi :D :wink: pozdro dla równouprawnionych zarówno przy garach jak i ...
-
Myslała troszkę o czymś innym ... może byc :wink: nie odgrażaj sie tylko daj więcej fotek drogi Basenji :D cos w tym jest i kolorek juz nawet ten sam mają :wink: cudna foteczka
-
cortina rozumiem dla mnie tam było za tłoczno w Białej także duzo młodych ludzi :D najlepiej zobaczyc samemu i wtedy człowiek, albo się zakochuje albo nie :wink: zwiedzilismy duzo miejscowości na całym wybrzeżu i stanowczo wybieram Białą :D pozdrawiam
-
Basenji jeśli chodzi Ci o to zdjęcie w zlewie kuchennym to Waler starszy kuzyn Dymka :wink: pozdro
-
nie Walery ma ten problem pod szyją-kryza :D pudrować czesać pudrować .... :wink:
-
obiektywnie - jedyna zaleta dużo bliżej morza (i tak sama piekna plaża) ale moim zdaniem to jedyna zaleta poza tym dużo ludzi przyciągmniętych przez reklamy, że to (cicha) miejscówka gwiazd, słaby deptak, smierdzi smażonką. ładna rzecz to domki schowane w lesie niektóre piękne fakt bo to letnie rezydencje gwiazdek i bogatych person :D dlatego wole Białogórę, Dębki są dla leniwców - jak dla mnie, ale może są inne opinie i chętnie posłucham. To ladne miejsce ale nie umywa się do białej (podkreślam że jak dla mnie i sporej grupy znajomych) :wink:
-
Pepsi napewno partnera dla bielinki :D Adda to dobrze bo on taki męski i co pozbyłaś się wszystkich - i teraz systematyka i puder :wink: pozdrowienia dla futrzaków
-
Wojtek ale Ci zazdroszczę ale tak pozytwnie :D Masz 100% racji (miłośnicy rowerów) albo piechtą i super spacer bądź asfaltówka albo lasem kilka mozliwości do wyboru - super działa na psy :D potem sa z deka zmęczone, a i na ludzi działa pozytwnie (ja lubię aktywne wakacje) tam się nie da nudzić niezależnie od pogody :D oj juz mi się tam chce być Beata żywienie jest tam tanie i dużo do wyboru ja nie jem sporej ilości produktów a tam nie ma problemu nawet dla psów coś się znajdzie :D Tam gdzie my mieszkamy pan ma wędzarnie i wieczorem piwko i swieżutko uwędzony łosoś .... a na deser lody z .... [img]http://img46.exs.cx/img46/8845/im0015728tk.jpg[/img]
-
pepsi, ale cudo uwielbiam białaski czekam na fotki usciskaj piekną damę od nas :D
-
olund mama i oczywiście Wy sie nie zawiedziecie :D co do pensjonatów to zawsze są tam wolne miejsca w tych "bardziej fajnych" zalezy ile chcesz wydać, przejrzyj siec sa np. [url]http://www.nadmorzem.uzi.pl/bialogora.php[/url] [url]http://panorama.nadmorze.pl/index.shtml[/url] [url]http://www.bialogora.texasnet.pl/[/url] [url]http://www.bialogora.wpt.pl/baza.php[/url] domy są zawsze pieknie utrzymane a ludzie mili większośc przyjmuje zwierzaki choc zdarząja się wyjątki ... pozdro mam nadzieję że troche Ci to ułatwi :D
-
coraz bliże i jeszcze bliżej .... :wink: ostatnie zdjęcie można interpretować jako usmiech ale poczekaj pewnie Basenji nas oswieci :wink:
-
masz 100% racji staszkiwie się cieszę że Twój mąż odkrył miłośc do kotów :D Ja także mam na sumieniu parę sukcerów to znaczy moje Koty - przekonały parę osób że kot nie taki straszny a wręcz przeciwnie :D pozdrawiam gorąco i gartujuje mężowi wice :wink:
-
i zastac go mozna jak zgłębia tajniki zlewu nie będe pisała gdzie jeszcze bywa bo wstyd :wink: [img]http://img132.exs.cx/img132/1429/im0006265xz.jpg[/img]
-
Ja od razu wiedziałam czyje są te urocze spodnie - Beata zdradzę Ci jeden sekret pociesz się :wink: Walery wybiera kolana Piotra, bo ten ma po prostu więcej miejsca na nich i klusce lepiej leżec a pomaga bo głodny był i sie zapomniał .... :wink: rosnie chłopak przeciez :wink: A tak Mądra Luna uczy Walerego gdzie jest jedzonko na 100% .... no chodż do góry ciekawe że ona zawsze zdąrzy uciec, a Walery .... [img]http://img153.exs.cx/img153/7445/im0006324hl.jpg[/img]
-
A to by uczcic dobre serce moda i nasz nowy Topic :D Beata dzięki za super mapkę :D [img]http://img127.exs.cx/img127/8353/img93527dn.jpg[/img] i śa grzyby w lesie 2 kroki od morza .... [img]http://img50.exs.cx/img50/430/im0015249rc.jpg[/img] a to gwiazda nadmorska(moja ulubiona fotka) tam każdy pies jest gwiazdą .... :D [img]http://img50.exs.cx/img50/8283/im0015469hs.jpg[/img]
-
Beata jak on rośnie w oczach Adda futerko mu jeszcze troszke urośnie ale nie będzie tak obdarzony jak Truskawek - patrz Walery :D Mam nadzieję że wycinanie kołtunów nie odbiło sie na dumie Truskawka .... pozdro
-
Olund oj musze powybierac dla męża najładniejsze :D tam zawsze jest spokojnie sporo ludzi ale całkiem inna atmosfera niz w innych miejscowościach :D Poza tym plaża tak olbrzymia ża zawsze odejdziesz kawałek od tłumu przy zjerzdżalni i masz spokój i porzadek :D cosik poszukam dla Was i polecam serwisy Białogóry .. nawet gdy pochmurno jest cudnie [img]http://img23.exs.cx/img23/529/img08236xq.jpg[/img]
-
Beata ja mówiłam o długowłosych nasze Siby 2 razy w tygodniu wystarczą :wink: nie ma co kota przemęczac i siebie Waler lubi czesanie oprócz portków ;) jak to prawdziwy mężczyzna :wink: a potem gryzie grzebyczek i domaga się nagrody za czesanie :D pozdro
-
Wklej jeśli możesz kociaka po strzyżeniu uwielbiam takie fotki :D jedynym rozwiązaniem jest regularne czesanie :D niestey i stety ... ja bardzo lubię czesać Walera on to także uwielbia :D wieksze kołtuny rozcinam nozyczkami i tak wyciągam tez skuteczne, ale najlepiej widziec jak to ktoś robi pozdrawiam
-
Polemika moja droga trwa od wieków czy to dachuny europejczyki wschodnioeuropejczyki ... czy może .... :wink: ważne że sa piękne i mozna takiego rasowca z ulicy przygarnąć ... :D pozdro
-
Alina każdy kot jest rasowy... :D Piękny kocius ślicznie mu się futerko błyszczy :D pozdrawiamy
-
Cudny ten kociaczek (prawdziwy) przy tym uroczym basku (kotopsie) :wink: super fotka :D
-
hcesz masz ale juz mi kot przed aparatem ucieka ... :wink: niezły z niego model ale najczęsiciej leży w tych samych pozycjach a ile mozna pstrykać jeszcze aż tak nie skociałam a może????...... :wink: [img]http://img93.exs.cx/img93/8452/img17003hi.jpg[/img] i jeszcze jedna do kompletu .... najlepiej jest na nogach pana na kołderce :wink: [img]http://img117.exs.cx/img117/1330/img16850se.jpg[/img]