Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. pasavera ja juz czekam na te co będą .... wakacje :D czekam na fotki :D swoich tez mam duzo ale zasłaniam na nich widoki :wink:
  2. anetta super :laola: pozdrowionka
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Basenji super fotka :D fakt słuchacze skupieni :wink: smaczna lekcja ... Anka lata nauki zeby nie chodziły po stole nie pchały lapek na talerze :wink: ale sie udaje ... są jednak potrawy, które u moich kotów wywołuja stan przypominający hipnozę :wink: pozdro
  4. juz nie kręć tylko wkejaj moja droga takie naturalistyczne jak MY :wink: :D :D :D :D pozdro
  5. Argo Lilith jak spotyka yorka to takze do konca nie wie jak się zachowac - szybkie, zwinne, wlochate, małe - kot:) ale pachnie jak nie kot ;) najczęsciej stoi i patrzy :D a maluchy ja obszczekują :D generalnie lubi się w końcu pokrewieństwo teriery :wink:
  6. Anabelka ja tez chodze z Lilith na poligon powojskowy nie za wielki, ale jest :D mnie nie przeszkadzają psy bez smyczy jeśli mają opiekuna z mózgiem w zasiegu by poskromił jego zachowania. pozdro :D
  7. Beata ja rozumiem ... tylko tak ... zachecam na przyszlość :D szaraduszka kocham rudzielca gdyby Luna mogła ... to On by był ideałem. Piekny kot - zakochała się i tak cudnie pozuje sto buziaków od Luny :D
  8. anabelka ja na osiedlu także nie ma klopotów i jest bardzo przyjemnie Lilith przyjazni sie z wiekszoscia psów a wiem które omijaqc i one chodzą na smyczach :D tez nie narzekam :D ale gdy idziemy do parku, a tam schodza się psy z innych osiedli i jest zabawa bo ludzie maja mniej mózgu niz psy :wink: pozdro
  9. Anneta pozowane klasowe się nie liczy :wink: Miło jest wiedziec z kim się rozmawia :D super dziewczyn z Was :D pozdro
  10. dziwczyna, ale gradka :D możecie miec takie :o cudo na co czekacie kociary Beata piekny nie może się skusisz braciszka dla Dymka lata mądrosci mi podpowiadają że koty najlepiej rozwijają się parami :wink: patrz Walery i Luna :D z cyklu posun się trochę a poza tym każe miejsce jest dobre na mycie ... [img]http://img58.exs.cx/img58/1938/im0019667vz.jpg[/img]
  11. Pieknie razem wyglądaja bialutki piasek i czarniutka piekność :D mhy nie ma jak Białogóra :wink: pozdro
  12. matko to straszne nie jestem sama :-? dziś znowu miałam ciekawą sytuację ... tak jak zawsze zeszła z drogi juz z daleka widzę olbrzymiego owczarkoidalnego, 2 babki tez musiały mnie widzec idę z dwoma psami. ominelam schowalam się za drzewami, a pies pancie głęboko w poszanowaniu i leci do nas ... zdążyłam złapać Lilith, a basset przyjaciólki stał obok pies podszedł "zjeżony" pełna dominacja i co robic Tekla suka łagodna podszedł do niej, miałam serce w gardle baba się drze, ale jej pieseczek ma ją w .... w końcu odszedl, ale gdyby zzatakowal nie wiedziałbym co zrobic - z mniejszym sobie poradze, ale takie bydle, a gaz mógłby go rozwscieczyć SUPER!! Leni ja mam suke i i tak jest cięzko a co dopiero pies nieyobrażam siobie (u nas luzem najczęsciej samce bo szczeniaków nie przyniesie;() w pełni Cię rozumiem, pies musi się bronic Lilith nigdy niezatakowała i do szału mnie doprowadza bezmyślność włascicieli ostatnio jakby częstsza. A mój ulubiony numer to wielkie psiury, które się kopulacyjnie rzucaja na moja suke po operacji kolana ... bosko nie ma co. pozdro madrzy wlasciciele :D
  13. Patka

    zakoceni.pl

    boski futrzak :D ciekawe jakie moja łowna Luna miałaby wrażenia po spodkaniu z taką wielkkkąąą myszą :D przed kotami zawsze miała szczury i chomiki ale przy Lunie "to se nie da" o walera się nie martwie to przyjaciel wszyskiego co żyje :D
  14. Asiaczek tricolorowa kotka wyglada na zadowoloną :D z zycia (ma piekne umaszczenie) a kocur no cóz;) biedak na tym ostatnim zdjęciu mina w stylu "...coś cie zrobbili z moją duma ... moim pieknym futerkiem" :wink: za kilka dni pewnie mu przejdzie i teraz pewnie się czuje taki nagi ;) - myslalaś o produkcji swetrów :wink: sporo musisz mieć tej wełny :wink: super fotki czekamy na więcej czkawke moze mieć tylko kocur :wink: pozdro
  15. Flair przepuklina była "robiona" kiedy Lilith miała 10 tyg razem z kopiowaniem uszu. Był to duzy defekt(obówd 2 zł i wysokana 0.5 cm około) i wet stwierdził, że należy ją szybko usunąc, bo obawiał sie uwięźnięcia jelta. więc się zdecydowąła za jedna narkoza, by psu nie szkodzić, ale potem nie było tak rózowo ... poszedł szew i nieważne, w końcu się zagoiło, ale chyba pod spodem jest jakas przestrzeń, nie wiem ale to miejsce jest bardzo delikatne :( suka bardzo szybko sie rozwijała i blizna rosła z nią i wogole ma bardzo delikatna skóre jak na psa co do obrony mięsniowej wytłumaczono mi to w ten spodób ze po szyciu może się nie zgoic(zrosnąć), bo nie ma mięśni wykształconych w tym miejscu. czy jest moze metoda obejscia tego miejsca podczas zabiegu?? może jakies miejsce dobrych wirtualnych wetów :wink:
  16. U wakerego mozna rózne rzeczy w takiej sytuacji podejrzewać zasnął po drodze zdarza się .... spi na miejscu Lilith i ta przychodzi się skarzyc na kota. spi pod łózkiem jak cos strasznego czai się za drzwiami :wink: albo .... pozdrowienia dla wszystkich ludzkich i zwierzęcych dzieciaczków masz wieczorną chwilke dla Siebie :wink:
  17. mhy poczytałam .... My mamy inny troszkę problem .... czy ktoś z Was miał taką sytuację - Lilith ma bliznę ok 6 cm po przepuklinie pępkowej juz 3 lekarzy stwierdziło, że ryzykowny jest zabieg sterylki, bo nie ma obrony mięsniowej w tym miejscu i skora cienka jak pergamin. z wiekiem coraz bardziej drżę o Lilith, w obliczu częstych ropomacicz u suczek znajomych. czy jest jakas inna możliwość przeprowadzenia zabiegu sterylizacji (troszkę także obawiam się kosztów innej metody) moze ktoś z Was ma zblizone doświadczenia i się podzieli :D Zauważyła nasza pani wet, że Lilith ma zmiany hormonalne lekkie, ale są i troche się obawiam, co dalej .... pozdrawiam i z góry dziękuje :D
  18. Beata ja takze nie mogę się doczekac prezenrtacji nowej koteki :D Jak tam przystojniak moj kwitnie :D
  19. Asiaczek czekam z niecierpliwościa :laola: pogoglądam z przyjemnościa także cudze :wink:
  20. Gosia&Luka taki mały piesek a taki wielki patyk - tyko w Białej mozna takie znaleść :wink: super mokradełka wyglądaja :D Białogóra 3 razy tak !!!
  21. Asiaczek rozumiem rozumiem mogę z moimi godzinami obcować :wink: i patrzec efekt to to że zarzucam was zdjęciami moich kudłaczy :D pozdrawiam gorąco :D
  22. jak zawsze jestem na Twoje zawołanie same psy na wakacjach ... i w tel morze ... [img]http://img154.exs.cx/img154/6149/img94553ph.jpg[/img]
  23. A tak mój (prawie) kocur sie relaksuje :D co do kompieli przy ogonie my się obywamy Waler nie ma z tym problemu a na mokro pod bródką nie mam serca go myć :wink: [img]http://img49.exs.cx/img49/8241/img19120ha.jpg[/img]
  24. A gdzie Wy macie snieg ....????
  25. Witamy super fotka :D :D pozdrawiamy gorąco Lilith lubi yorki wczoraj spotkalismy jednego w fajowym sweterku z golfem :D
×
×
  • Create New...