Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Lilit wiek 5i pół roczku dokładnie :) w kłębie 47 cm waga 26 kg obwód klatki 72 cm Jest proporcjonalna i zwarta, ale raczej bardzo niska i drobna jak na suki, które chodza po toruńskich ulicach, szczególnie teraz po operacji musi się oszczędzać :( pozdrawiamy tłuscioszki :D :D
  2. nie chcesz jej wogóle sterylizować Magia? Jesli nie, to pozostają zastrzyki antykoncepcyjne, choc różne opinie maja weci co do ich stosowania. Ja je stosuję poniewaz moja suka ma olbrzmią bliznę na brzuszku i operacja nie wchodziw grę, (brak obrony mięśniowej) a szkoda bo ropomacicza boje się strasznie. Zachowanie psów-samców jest czesto dziwne ale trzeba nauczyc się walczyć z głupotą. pozdrawiam Patka&Lilit
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Ale sliczności to maleństwo wieczne kociatko mhyyy musze o tym pomyslec! ale moje by mnie wyklęły jakbym jeszcze jednego do domu przywlekła :D naprawde cudne mamy koty :lol: a te psy smierdziuchy to dawali jako "gratis" do nich sa tak wyjąytkowe i bezcenne :D pozdrawiam i czekam na więcej a tymczasem zapraszam do Walerego na poupile sa nowe ucieszy sie chlopak z odwiedzin http://walery5.pupile.com/ :wink: a Walery uwielbia lezec jak Truskawek trzeba uważac żeby sie nie potknąć :D
  4. Znam (i cieszę sie z tego bardzo) coraz więcj kastrowanych psów. Wiekszość z nich przeszło na karmę dla kastratów lub lighta (tak dla bezpieczeństwa :D ) u duzej częsci osłabił sie instynkt dominacji do innych samców. Wszystkie zaczeły zauważac suki inaczej niz potęcjalny "obiekt sexualny"-ale partnera do zabaw. Zaden nie stracił na wyglądzie, a wręcz 2 u dwóch psów polepszyła sie kondycja sierści i ogólna sylwetka (miały kłopoty z utrzymaniem wagi) same pozytywy, a sam zabieg w porównaniu do sterylko suk to banał jak to mówi nasza Wet. Ale w moim akademickim miasteczku :D też sa różni weci! Ciekawe co za uczelnie kończyli? Sredniowiecze ale u ludzi jest podobnie jaks się komus nie chce dokształcać albo ma swoje widzi mi się to go nie przegadasz!!!! Brrrrr!!! Powodzenia w kastracjii :D pozdro
  5. Tak zmuszamy ale sznurki usunęłam podczas obróbki zdjęcia :D :D :D A tak serio często "łapią" fajne-ciekawe pozycje, ale ciężko je złapać na gorącym uczynku z aparatem. albo jak podchodzę nagle pozują i juz nie jest tak fajnie :D czatuje na nastepne urocze fotki a zima sprzyja w kupie cieplej Pozdrawiam Patka i stadko mieszane :D
  6. Naprawdę wykąpcie swoje suki po zakończeniu cieczki, bo często zapach jest bardzo silny. super poglądy pana strażnika nie ma co!!!! jak mieszkałam w Sosnowcu był straszny kłopot z watahami bezpańskich psów często dużych i agresywnych. W Toruniu są małe i strachliwe na szczęście :wink: ale tez potrafią do szłąu doprowadzić. Dla sopkoju Swojego i adoratorów polecam sterylkę :lol: trzeba tylko wytrzymać do końca cieczki a czasami to trudne i nerwy puszczają rozumiem Was :D pozdrawiam Patka&Lilit
  7. Lilit jak juz tak bardzo ale to bardzo się cieszy biegnie i trzeba się mocno trzymać na nogach, bo nie wychamowuje nauczyliśmy ją żeby nie obskaiwła i działa ale najlepiej połozyc się i czekac az obwącha, wyliże, obmerda, bo jak wiecie walnięcie ogonkiem lub łepkiem boli :D auuuu! :D co do dzieci podchodzi do nich czysto konsukcyjnie :wink: oblizac buize i łapki może coś jadły? wie ze to małe szczenie i jest bardzo delikatna :D fakt zabawy z mniej odpornymi psami kończą się różnie, bo jak w biegu taka torpedka pieska buchnie to nie jest miło :lol: ale jakoś sobie radzimy zauważyłam że z wiekiem te najbardziej silne objawy ustępuja po prostu z lenistaw - po co sam do mnie człowiek przyjdzie :D pozdrawiam Patka
  8. Chippewa1 ta rada z dawaniem tzw jak to ujełaś "szkoły" przez inne psy to niezbyt trafna rada, jezeli nie zna się charakteru psa, z którym nasz młody się "próbuje" podominować! nie wolno pozwolic by szczenie zostało zbyt brutalnie potraktowane lub wręcz zzatakowane przez innego psa. Zaufany pies może pomóc w pokazaniu szczenięcu jego miejsca w stadzie przez łagoda dominacje o ile sam jest dobrze zsocjalizowany. najlepiej pies sie uczy od innych psów ale musimy miec pewnośc że to nie będa zaburzone zachowania i caly czas miec na oku pupila Bartek masz rację oznaki silnej dominacji szczeniaka zabieramy go nawet na chwilke od kumpla i sami do porządku przywołujemy :D
  9. Witam drogie panie temat nużycy jest "wałkowany" na forum od dłuzszego czasu wystarczy wpisac w szukaj to straszliwe słowo :D My w domku walczymy z tym "cholerstwem" od 5 lat pamietajcie o nawrotach a tym samym o preparatach wzmacniająco - uodparniających organizm psa :D Nużeniec lubi osłabione systemy naszych psiaków :( nie będe sie rozpisywała bo napisano juz na innych topicach chyba wszystko na ten temat :wink: pozdrawiam i życze psiakom szybkiego powrotu do zdrowia :lol:
  10. magia: może po prostu nie masz tak smacznych sprzetów domowych :D a tak na serio jest wiele czynników Lilit nic jako szczeniak nie niszczyła a jako dorosła to juz pisałam jak sie popisała :wink: pozdrawiam
  11. Lilit chrapie, chrząka, piszczy, warczy, biega przez sen :D to normalne :D jednak czasem małe pieski maja katar i chrapią bo mają problemy z oddychaniem. mam nadzieję, że u Niej to tylko normalne chrapanie :D pzdrawiam z krainy chrapaczy :lol:
  12. jenki horror! te cieczki! moja suka nie może mniec sterylki czego bardzo żałuje i jest na zastrzykach anty - wieczna dziewica będzie :D A radzenie sobe z adoratorami... dla mnie najgorsze sa małe, bo krzywdy nie chce im zrobic ale sa bardzo napastliwe i takie najczęściej łażą samopas. bardzo dobry sposób rzucam smyczą dużą, skórzaną - oj jak działa rewelacyjnie i 2 sposób łańcuszek duży wydający silny dzwięk rzucam koło adoratora oczywiście :wink: a i jak z daleka widzę zbliżającego sie to udaje ze podnosze kamień i niby rzucam - działa świetnie (wiem ze hardcore, ale cóż wole to niz uwieszony mojej suki oblesniak) pamietaj ze koniec cieczki to "najlepszy okres" moja suka jak ma dni płodne to juz nie ma prawie zewnętrznych objawów cieczki, a zapach jest super silny! zawsze po cieczce ja kąpie bardzo skuteczna metoda zabicia zapachu perfumów cieczkowych-bez tego psy jeszcze przez 2 ty za nami łaziły. Powodzenia w wallce z adoratorami!!! A i komenda pilnuj z tyłu moja suka nauczyła sie późno ale świetnie działa na duże psy suka sam się broni choć nie każdą da się tego triku nauczyć :D
  13. NNika, zaba i kyne nic dodac nic ująć! Zgadzami się w pełni! a tak sobie myslę że właściciele takich "nabuzowanych" hormonami psów zapominaja chyba, że pies to zwierze stadne, a ciągła chęć kopulacji ze wszystkim co się rusza, odbiera ich pupilom mozliwośc kontaktu z psami obojga płci (agresja do samców, właściciele suk uciekaja przed takimi napaleńcami, nic przyjemnego jak pies tylko chce włazic na Twoja suke!) co to za zycie w samotności bez mozliwości wybiegania-wybawienia się z innymi psami. mozna to postrzegac jako swoisty egoizm właścicieli, którzy pesonifikują zachowania swojego psa sex-miłość - to nietak, to jest sex - popęd, prokreacja! zastanówmy się czy zostawiając psu "jajka" nie robimy mu więszej krzywdy skazując go na ciągłe cierpienie za niespełnioną prokracją (bo chciałby to robic najczęściej non stop) i brak kumpli. A i co wybierze pies niekastrowany jak mu z lewej postawisz pana, a z prawej sukę...? odpowiedx jest banalnie prosta :wink:
  14. A moje koty sa sterylne i zyją sobie szczęśliwie bez głupich bardzo przyziemnych popędów. Zabieg u samca to pryszcz :D bez obaw a zobaczysz prawdziew oblicze Twojego psa nie zdominowane przez wieczną burzę hormonów na to bieganie i zimny prysznic nie pomaga jeśli kochasz swojego pupila powinieneś to zrozumieć :D pozdrawiam
  15. witch25 miałam juz kilka psów i teraz mam sukę dlatego suke, bo nie mogłam znieść popędów moich psich-męskich przyjaciół. nie rozumie włascicieli psów - widzą jak ich psy cierpią czując cieczke na spacerze i nic z tym nie robią. Dlatego moja suka jest na hormonach ( z żalem musiałam z powodów zdrowotnych zrezygnowac ze sterylki) Jest także możliwość oprócz opcji A i B podawanie psom hormonów - pies znajomych jest na nich, ale w porównaniu do 6 psów (uniknę słowa, które Cie tak boli) w 99% samcami :D to warzywo! te 2kuleczek, które mam wrażenie dla Ciebie mają większe znaczenie niz dla Twojego psa, wcale nie są takie dobre bez nich znajome samce sa wesołe, aktywne i co najważniejsze interesuja się suczkami towarzysko - zabawy, a nie tylko sex i nic więcej :D czasem myślę, że te wybujałe hormony tłumią prawdziwą naturę psiego przyjaciela! a jeszcze jedno te psy które znam i maja "plemniki" i kryły, juz tylko TO chcą robic i uwiesz mi to wcale nie jest przyjemne jak pierwsze co robi pies widząc moja sukę(bez cieczki) to rzuca się na nia i próbuje ja pokryć! fuj! pozdrawiam i zyczę zmiany poglądu :D P.S. zauwazyłam, że częściej męska część właścicieli samców jakby z solidarności nie chce im usunąć bądź co bądź kłopotliwych kuleczek :D
  16. sota36 duzo czytam i wiem także, że Hitler miał skrajne nastroje :wink: nie podważam Twoich informacji, ale potrafił także zabić za psa czlowieka choć dla niego więźniowie nie byli ludźmi :evil: a bzika miał i skrajne poglądy i nastroje ale to była tylko dygresja w głównym wątku i nie mam zamiaru sie licytować :D pozdrowiena dla historyka :wink:
  17. zgadzam sie a ja mówiłam o niewydarzonych drechach, bo tacy "lepsi panowie" z tz pólświadka sa bardzo mili i tylko trochę dziwnie jak na mieście leci do ciebie 2 mery mięśni z obijajacym się złotem i krztczy Liliunia choc do pana buzki daj - a zdarzalo sie. Moze inne rzeczy mozna im zarzucic :wink: ale w wiekszości bardzo kochaja swoje psy :D to dziwne, ale z tego co wiem np. Hitler też miał bzika na punkcie swoich psów :wink: a poznalam stare dzieje prawie dwa metry przesympatycznego Adama i jego cudownego psa to tez myslelismy o nastepny sobie kupił dla szpanu AST nic bardziej mylnego :D no ale mówimy io większości a w moim skromnym miasteczku nie jest za dobrze z posiadaczami AST :cry: pozdrawiam
  18. a Co to za konkurs PP? ja nie w temacie krancowo ale jak tak chwalicie to może powinnam zgłosić potworki :D prosze więc o więcje info Ago droga :D pozdrawiam
  19. Aga 1215 Z Lilit i walerym jest róznie albo sie kochają a ja szybko staram się to uchwycić albo ganiaja po domu w zapbawach często mało delikatnych i to o dziwo Lilit biedaczka przychodzi pokazać że walery ją ugryzł :lol: Jakos tak mi sie trafiło Lilit to pies bez agresji do ludzi do pozytywnie nastawionych zwierząt (z wszystkim kotami sie chce przyjażnic z lepszym lub gorszym skutkiem u wiekszości naszych znajomych sa koty w domu) a Walery no cóz Walery to odrębny rozdział naszej domowej historii... Ale widzę ze zdjęc że Dymek coraz bliżej, jeszcze bliżej Poświaty :D ani sie obejrzycie, a będzie siaedział jej na głowie czasem dosłownie :D Walery spi Lilit na jej wlasnościowym miejscu :D pozdrawiam patka
  20. chiko zawsze sa odstępstwa od ... karka :D ja tez lubie bmwice, bo to dobre samochody są i ładne :D tez mam AST, ale dla przecietnego blokersa moja suka jakaś taka mała i wogóle suka... także nie ma co sie boczyć :D a chodziło o szpan i rasami "bojowymi" szpanuja nie tylko blokersi i karki niestety coraz częściej rzesza fanów sie powiększa :cry: pozdrawiam
  21. Dymek rosnie jak na ... mięsku :D walerego powstrzymujemy by nie rósł w na boczki :D pozdrawiamy Patka&Lilit nowy walery i jego partnerka Luna oraz Lilit http://walery5.pupile.com
  22. Rocki napisałam, że wlaściciele takich krzyżówek to najczęściej bezmózgi, a nie same psy, choć narazie nie można przewidzieć psychiki psów - jeżeli tworzy się nową rasę, to trochę musi potrwać, żeby w pełni sie ona ukształtowała :D i wizualnie i psychicznie że tak to ujmę :wink: psy sa piękne, bo lubie bojowce i molosy, ale znam pare takich krzyżówek i nie mam o ich psychice najlepszej opinii, o ich właścicielach również - nie kierują sie miłością do "nowej rasy", ale przede wszystkim "szpanem" :oops: Ale to tylko moje skromne zdanie i odbiega od tematu topicu :wink: pozdro
  23. Frida pogratuluj maluchą sa lepsze od Lilit nie wpadła na to :D A myslałam że zakreślacz na pościeli to najgorsze - wybawiłaś mnie od błędnego myślenia :D Boże a ja tak pilota zostawiam a ta guła jeszcze nie wpadła na to :) pozdrawiam niszczycieli :wink:
  24. pewnikiem pani nasłuchująca :D chodziło o bandoga mieszaniec 2 ras np amstaff i mastif, a ktos mu to wcisnął jako rasowego, fakt nigdy nie wiadomo jaki wielki wyrośnie, ale i jakie cechy odziedziczy swego czasu moda była na takie hybrydy. Ale to nie jest pies rasowy tylko krzyżówka bezmózgów do walk :evil: co do krycia w moim miescie przeważająca częśc dużej populacji AST to psy bez rodowodów, a krycie suk polega na tym - im większy (na wzrost też)pies tym lepszy! suka moze byc "byle jaka", ale cóż począć jak się na biologii nie słuchało - im się wydaje ze tylko pies-samiec geny daje i szczeniaki po słabej, małej, chudej, suce będą extra - powstają chude malogłowe cosie :cry: a potem mnie się tacy pytaja "mój to amstaff a pani?" Słuchajcie dobra rozumiem że może się piękny pies spodobać i ktos chce nim kryc ale suka co uini z tego będa mieli? oświećcie mnie? :-?
  25. Dziekuje za alternatywy odpowiedzi na "propozycje" mam ich wiele po tylu latach. Kati jakbym takiemu "karkowi" powiedziała że ma słabego psa (najczęsciej maja takie potwory do kolan) to bym tego chyba nie przezyła :wink: najczęściej zgodnie z prawda mówię że Lilit jest po operacji i nie moze mieć szczeniąt. tylko zastanawia mnie przez tyle lat co nimi kieruje że takie propozycje mi robią zawsze myslałam że to psy-samce się "zaczepia", bo sie podoba na przyład jako potęcjalny ojciec ale sukę? może pomożecie mi ta kwestie rozwiązać bo za krótka chyba jestem :D pozdro P&L
×
×
  • Create New...