-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
U nas zgoła odmienna sytuacja, bardzo często zadarzają mi się na spacerach, że tak powiem ładnie, propozycje matrymonialne względem mojej suki AST. I co Wy na to? nie wiem co kieruje właścicielami tych psów, czy to ich niespełniona chuć (samoh czy ch?)czy popędy ich psów :evil: są dość napastliwi w swoich ofertach nie wiem może myslą, że jak sprzedam papisy to się z nimi pieniędzmi podzielę? No i oczywiście uświadamianie mojej skromnej osoby, że suce to tylko na zdrowie wyjdzie brrrr!!!! I mój ulubiony tekst taka ładna suczka krzywde jej pani robi, że jej pani nie pozwala mieć "małych" i co ja bidna mam powiedzieć? PS. LIlit szczeniąt nie planuje wieczna dziewica :D
-
No to u Nas kiepsko :D moje ulubione szpilki (obrzarła obcasy całe), zeszyt (błędy mlodości sama zostawiłam na lóżku), ładowarka do komórki (jakos zauważyłam że psom smakuje ten sprzęt), no i najgorsze marker kolor żarówa-zielony na białej pościeli :D Polecam :D - żartuję oczywiście. Lilit duzo śpi (na łóżeczku i bardzo się tego wstydzi) więc nie drżę jak wychodzę z domu, ale nigdy nic nie wiadomo nauczyła mnie nie zostawiać niczego na łóżku :D pozdro
-
Kasienka sympatyczna z Ciebie dziewczyna :wink: ale co Ty masz za znajomych? męczyć psa 2 nakozą i calą resztą co to był za wet co skiepscił uszka i jeszcze poprawiał? brrrr!!! juz czuję jak biedaczek sie męczył to o piesku. fakt to jest przesada co za ludzie ale u mnie w miescie tez taka zasada pies młody bez papierów to ma uszy obcięte a ich wygląd często pozostawia wiel do życzenia :evil: badman myslę ze na bullowatych szybko Ci pomogą:) pozdrawiamy maleństwo!
-
pływanie to świtna rehabilitacja najlepsza z mozliwych :D o ile pies umie pływać mój nie umie ale brodzenie tez się sprawdzało :D Lilit noga bardzo szybko się zagoiła i naprawdę systematyczna, dokładna rehabilitacja dała olbrzymie rezultaty! Powodzenia Patka&Lilit
-
zajrzyj na teriery typu bull i tam sie poradz, myslę ze zaraz dostaniesz wiele świetnych porad. moja suka jest jeszcze starej daty - kopiowana i nic Ci nie doradzę, ale na bullowatych jest duużżo ludzi chętnych by pomóc. skoro to maluch pewnie Twój pierwszy AST to nie będzie Twoje ostatnie pytanie moge Cię o tym zapewnić :wink: :D pozdrawiamy Patka & Lilit
-
przeczytalam od a do z, z wypiekami na twarzy i ciesze się ze podjęłam decyzję, iż nie wystawiamy Lilit - trochę to wszystko przerażające :cry: ludzie (zawsze myślałam że sedziowanie i kynologia to powołanie) którzy powinni kochać psy, byc oddani ich sprawie i "znać się na nich", nie dość że narażają się na śmieszność i politowanie to zawodzą ludzi, na których najbardziej powinno im zależec, czyli hodowców i wystawców, nie wpominam juz o tym, że biorą za to uczciwą zapłatę. to takie moje przemyślenia, wiadomo zawsze znajdzie się w stadzie tzw czarna owaca ale z tego co tu czytam tych owieczek jest trochę za dużo :evil: po prostu fuj pozdrawiam i zyczę Wam samych kompetentnych i kulturalnych sędziów :D a co do nauki, skoro ktoś chce byc dobry w swoim "fachu" ciągle powinien się dokształcać, teraz w żadnym "zawodzie" nie mozna spocząć na laurach, a skoro to także pasja i hobby tym bardziej :D
-
w naszym przypadku geny zdecydowały, Paola matka Lilit całkowicie nie wykazywała agresji nie nadawała sie na szkolenie obronne - cieszyła sie do pozoranta, z Lilit jest podobnie całkowity brak jakiejkolwiek agresji do ludzi, nwet tych wrogo nastawionych :D mnie to cieszy :D poza tym radziłam się 2 szkolących odradzali mi znaja Lilit dobrze :D Myslę, że to zalezy od rasy (jej przeznaczenia) genów, wychowania + szkolenia w tym kierunku. Ale czasami jak u Lilit sam wygląd wystarcza ludzie nie chcą sprawdzac czy "pokonają" 25 kg. A wielkość jest często myląca i 48 cm jest grożniejsze niz 60, ale wiadomo wygląd to podstawa dla agresora, bo jego agresja opiera się na sile i kojarzy ją z wielkością.
-
Ocinaliście swojemu Amstafowi uszy ??
Patka replied to badman2503's topic in American Staffordshire Terrier
wiem smieszne, że nie mogę wytłumaczyc o co mi chodzi :oops: dziękuje za wyczerpująca odpowiedź Staffka chyba mniej więcej juz wiem :wink: pozdrowienia -
:lol:
-
Ja tez uważam że jeżeli pies sie "trzęsie" to kubraczek mus, a z tymi smiechami to przecież żarty - poważniaki :D Lilit po prostu sama sygnalizuje, że ma juz dość na spacerze podczas zimy - z łapki na łapke przestępuje i zimne uchacze ma, myślałam o kubraczku, ale ona nie umie i nie dalo rady jej przyzwyczaic ocierała sie o wszystko nonstop :-? , futreko słabe, ale sobie radzi thu tfu odpukać :wink: pozdrawiam zarówno te ubrane jak i nie :D wszystkie takie same :lol:
-
Ocinaliście swojemu Amstafowi uszy ??
Patka replied to badman2503's topic in American Staffordshire Terrier
Amfi udzielił perfekcyjnej odpowiedzi :D dla koni :D przekaże a co z tymi złożonymi nie w płatek rózy? :wink: -
Ocinaliście swojemu Amstafowi uszy ??
Patka replied to badman2503's topic in American Staffordshire Terrier
staff-ka ale smieszne :lol: miałam malo srodków wyrazu zeby to zjawisko opisac :wink: najczęściej wlaśnie psy noszą uszy na "płatek róży" a mnie chodzi o złamanie ucha (boże ile to będzie stopni :D )? o wiem szczeniaki na zdjęciach na stronie Senitnel maj a tak zlozone uszy :P -
Beatko kochana jak ja Ci sie odwdzięczne że moje nieudaczne próby zdjęciowe wciąż poprawiasz :D anioł z Ciebie no ale widomo0 masz sybiraka nie może byc inaczej :wink: o czywiście żartuję ale nadal barrrdzzzoo dziękuję :D pozdrawiam kocio psio maniaków
-
A ja jako wlaścicielka sybiraka ze starzem 5 letnim :D życzę Dymkowi a przede wszystkim jego Pani :wink: konkretnie(no oczywiście oprócz 100 lat!): pięknej nieskoltunionej siersci, krótkich pazurków, świeżego oddechu, braku kłopotów (w przyszlości) z pęcherzem :wink: i bezbolesnej kastracji :wink: pozdrawiamy
-
Monika@ ale mi miło a Lilit i Walery takie dumne chodza jak gwiazdy :D i chcwalą się innym że są na tapecie :wink: pozdrawiam Patka&Lilit i Kooty
-
Lilit chwile zajmuje przyzwyczajenie sie do sniegu i zimna, ale tłuszczyk ja grzeje :D A co do kubraczka fakt inne psy się z takich smieją :wink:
-
Ależ Truskawek jest niezwykle uroczy :D gdyby moja ruda Luna mogła oj oj to by się działo - ciekawe połączenie by wyszło :wink: mam nadzieję że nie słyszał że wolałaś burasa od pieknej arystokratycznej zlotej barwy jego futerka :D - oczywiście niecnie sobie żartuję! pozdrawiam
-
jak juz prosicie :D to i ja sie pochwalę swoja rodzinką kotową :D nie umie wklejać ale tu maja Swoja galerię http://walery5.pupile.com zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy Patka&Lilit oraz koty Luna i Walery
-
Ocinaliście swojemu Amstafowi uszy ??
Patka replied to badman2503's topic in American Staffordshire Terrier
Leon Amfi, ale macie fajnie bez dylematów, ja tez w przyszlości chce uniknąć tego trudnego wyboru więc dołącze do waszego grona :D Ale nadal obstaje przy kopiowanych AST choc jeżeli mają złożone, jak ja to nazywam "na klapke " nie wiem jak to fachowo sie nazywa, może wiecie jak fachowo sie takie noszenie uszu nazywa, bo na płatek róży jakos do mnie nie przemawia :wink: pozdro P&L -
Lilit nie wzbudza takiego "entuzjazmu" jak bulliki i chodzi bez kagańca, a na naszym malym osiedlu gdzie wszyscy ją znaja po trawnikach bez smyczy jest bardzo grzeczna :D , najczęściej o ile w polu widzenia nie ma jamników i innych małych samobójców :wink: straznicy w naszym mieście chcą Lilit widzieć tylko na smyczy :D dzięki bogu, bo kaganiec to wróg publiczny nr 1. pozdro dla bullików od ASt
-
dokladnie mam to samo ale moj mężczyzna powoli zaczął akceptowac moje tz hobby tak jak ja jego miłość do transmisji piłki nożnej :D Beata i jak moj potwor? Dymek na bierząco :D pozdrawiamy P&L
-
ja tak z innej nie zarobaczonej :wink: a kociej beczki jak Ktoś chce zobaczyc moje cuda to zapraszamy :D http://walery5.pupile.com pzdrawiam P&L&Koty
-
Duzo zdróka dla małego rozrabiai i dla Was ale psychicznego :D jak sobie przypomne to latanie ze szmatą, ale zapach malucha prosto od mamy wszystko wam zrekomensuje :D pozdro P&L
-
W końcu!!!! dziękuję Monika!!! zaraz sobie zapisalm nazwę, bo wstyd lekarza zapytac a dla świętego spokoju :D lepiej co jakis czas... babcia mówi że ćwikła na robale najlepsza jem duzo ale może lepiej czasem pomóc naturze :wink: Ale się rozmowa zarobaczyla :D pozdro P&L
-
mam nadzieję, że sa jakies dostępne, ale że to rodzina i musze wykonac wizyte prosze o uzbrojenie się w cierpliwość, ale jak mi się uda napewno prześlę :D najwięcej kontaktu miałam z córką łep akita :D więc pewnie jej będą :lol: pozdro patka & Lilit