Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Tora nie daj sie prosic tylko dawaj fotki Twoje odczucia napewno są bardzo subiektywne gdybys prześledziła od początku ten topic, to wiedziałabyś że wszystkie Dogomaniaczki są niezwykle urodziwe!
  2. Magda&Amir slicznie razem wyglądacie i Macie takie niewinne minki :wink: Dbsst boska fota :lol:
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Walerek przed jedzeniem siedem po 8 kg :wink: pozdrowionka
  4. Patka

    zakoceni.pl

    Ogolic Walera i duże podobieństwo :D widze :wink:
  5. Dokładnie :lol: a nie pytają Cie czy to mamusia i dzidzia :wink:
  6. :o o matko wygląda jak nagi staffik 0X no połaczenie wybitnie orginalne rzekłabym, ale fakt obiektywnie jest uroczy ale .... tylko uroczy .... i ta grzywka 0X
  7. chłopaki są boskie :loveu: czekam na nastepne fotki musza budzic sensacje swoją odmiennością :wink: na spacerkach :D Lilith pozdrawia bardzo goraco :D
  8. Patka

    zakoceni.pl

    :loveu: przecudowne fotki
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Oj topic cos zakurzony długi weekend :D mam nadzieję, że w końcu siec "mi powróci" :D pozdrowionka :D
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Luna kocha muchy :D :evilbat:
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Polecam wróbelka Luna miałvczy że sa równie pyszne co gołąbki za szybką :wink:
  12. Patka

    zakoceni.pl

    Moze nastepnego kotka :wink:
  13. Patka

    zakoceni.pl

    Oj dziewczynki ale macie dobre humorki chyba przed długim "wekendem" ;) juz trenujecie :wink: :D
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Biedna Beatko, ale te plecionki uspakajają :wink: a macie takie z brokatem i złotymi sznureczkami w srodku :wink: Widze ze chłopcy powoli sie zakochuja w sobie :wink:
  15. Patka

    zakoceni.pl

    Adda :lol:
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Wampir no wiecie marzenie dentysty :lol: Do Was Beatko tez ta moda dotarła? moje koty preferuja pojedyńcze żyłki :D a po zabawie "ciachają" je ząbkami na kawłki :wink: krótki filmik :) jak dobrze [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img190.echo.cx/img190/3726/200502040628pq.jpg[/img][/URL] ale może byc lepiej chyba sobie ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img102.echo.cx/img102/2617/200502040584cr.jpg[/img][/URL] ... ziewnę [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img102.echo.cx/img102/9863/200502040590vy.jpg[/img][/URL] nadrobiła zaległości chyba ... ;)
  17. własnie własnie czekam na fotki przeciez to galeria :wink: :D
  18. Patka

    zakoceni.pl

    No bywa ciągle cos ale teraz siła wyższa :D Fotka troszke obciachana ale za to jaka malownicza :D :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img45.echo.cx/img45/1249/1003050139rf.jpg[/img][/URL]
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko :D ale sie naczytałam siec mi wyłączyli :-? buu pozdrowienia dla Wszystkich zakoconych :D
  20. Leon odpowiem jesli sie nie :evilbat: Tak leon ma 2 psy bull+ON i bull :D piekne chłopaki
  21. 8 miesieczny tatus :-? :chainsaw: utłukłabym takiego "pana" ake niestey nadal ludzie kierowani litością i zalem nad biednym psiakiem płacą perę setek i biora malucha - fakjt czasami ratując muzycie, jednak handlarze bazują na tych uczuciach i ten proceder bedzie trwał i trwał ... niestety! buu. Moze skończmy, bo nic z tego nie wyniknie :-?
  22. Patka

    zakoceni.pl

    ale cuda :loveu: Magda&Amir ten brak kotów w domu trzeba jak najszybciej zmienić! KaTa TZ dziękuje i nie może sie nadziwić umaszczenia Rudej mimo że znamy kilka szylkretów ona jest wyjątkowo wyjątkowa :wink: :loveu: pozdrowienia :D
  23. czyzby to był staffik patrz galeria :) [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20054&postdays=0&postorder=asc&start=15[/url]
  24. jak równiez: świnia, krokodyl to nie pies to potwór :evilbat: weź pani tego bydlaka choc nie znam takiej rasy :wink:
  25. Przesliczny ale jaki maleńki juz sie od takich maluchów odzywczaiłam ciesz sie każdą chwilą - maluchy tak szybko rosna i tony fotek prosimy :D
×
×
  • Create New...