Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi u nas Luna 1/2 Walerego :wink: I trzeba pilnowac, żeby jej nie krzywdził bo ulubione to robic jej naloty - skacze na nią całym cielskiem znienacka :wink: Troszke na niego krzyczelismy "a TY a TY" ;) i pomogło, jednak jak jest walka o fotel doświadczenie bierze przewage nad masą i kłaki Walerego latają po całym domu :D
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Z dedykacją co to za oczka :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img100.echo.cx/img100/5862/img30379dw.jpg[/img][/URL]
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Jak ja Was lubie dziewczyny :D
  4. Patka

    zakoceni.pl

    kati szkoda że takiej słabej jjakości te fotki ... bo pozuja kociaki cudownei. Tajdzi Marcelek i Lonia razem wyglądaja cudownie, az miło patrzec :D szaraduszko mnie także ujeło za serce to zdjątko :D beatko no dobra juz dobra ... rzadka chwila walery razem z Luna jednoczace piórka :wink: tu wygląda na maluszka wazy chyba z 8 kg to prawda :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img250.echo.cx/img250/8159/img30516hv.jpg[/img][/URL] Luna dzielnie pomaga mi podczas pracy :D co do pudełeczek co ja zrobię że ona nadal myśli, że nosi rozmiar S :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img250.echo.cx/img250/1658/img31268kq.jpg[/img][/URL]
  5. trzymajcie się, a zeskrobiny wziął ?? ja jestem upierdliwa trza sprawdzić czy jeszcze coś nie "weszlo" pozdrawiam
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Sabina to prawda dziewczynki są cudne :) Moja ukochana chrześniaczka z moim ukochanym Walerym :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img83.echo.cx/img83/4634/img31855yv.jpg[/img][/URL] zaniedbałam sie z fotkami ;) Luna znajdzie zawsze idelane miejsce na drzemkę nawet podczas małego remonciku ;) nawet małe pudełeczko jest ... idealne :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img220.echo.cx/img220/9285/img31649of.jpg[/img][/URL]
  7. Patka

    zakoceni.pl

    Beata :klacz: A u nas nic nowego jedzenie i spanie pogoda igraszką nie sprzyja :wink:
  8. Patka

    zakoceni.pl

    Ale cudne fotki drzewne :loveu: dziewczyna łowna na calego zgrałaby sie zmoja Luną :D Tak ona tez wydaje te kry kry :D na widok ptaszków i rozbija sie o szybkę :D Ale teraz mam z nią problem przy pazurze ma rankę tak jakby opuszek sie oderwał troszke przy pazurku samym mieliście coś podobnego - goi sie ale ona drapie i z powrotem otwiera ... nie wiem sama ...
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi trzymamy za gwiazdę kciuki :thumbs:
  10. Patka

    zakoceni.pl

    ładne rzeczy .... :wink:
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Alinko niestety Tobie potrzebny jest kocur :D Ale to fakt one sporo jedzą :D Fajoskie fotki dziewczyny :D
  12. Patka

    zakoceni.pl

    Beata no to dobrze przwiduję Dymek to będzie woreczek treninogwy dla tego kotozaura :evilbat: :wink: Cudowni sa Twoi chłopcy a powiedz bedzie z Barka reproduktor czy ciach?
  13. Patka

    zakoceni.pl

    Co Ty dajsze Barysiowi ze mu tak ogon urósł :o matko, ale on bedzie wielki - marne szanse Dymka :wink: Beatka zazdroszcze że oni sie tak kochają aż sie cieplutko robi bo u mnie każdy osobno kicuś Luna nie jest zbyt towarzyska taka jej uroda ... szaraduszka rude jak zawsze piękne - a jak poza!
  14. Raptus jest uroczy :D
  15. szaraduszka bedzie ja Cię w pelni rozumiem, ale Polska jest dziwnym krajem to już Wszyscy wiemy i to co piszesz jest marzeniem, a rzeczywistość swoje i ja ida strażnicy miescy to widze ja ich meczy pragnienie zeby mnie spisac, mimo iż Lilith jest na smyczy, a seter znajomych biega bez i ma spokój ... taka Polska sprawidliwośc psy srają na chodnikach i nic tego nie zmieni ... tez mnie to boli :-?
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Aliko smacznego zwierzakom a moje kice animondy nie chciały ... :-?
  17. Stefek witaj ponownie na dogo widze że walczycie z uszami, a młody to już kawął chłopaka :D Staficzki nie kuście jestescie takie cudne :loveu: Feliks wszystkiego naj naj naj :D
  18. Patka

    zakoceni.pl

    I co Tajdzi duże podbieństwo w pozycji - wyślij maluszka na szkolenie do wujcia hedonisty :D :wink:
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi jeszcze nie wie, że to ulubiona pozycja sybiraków :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img170.echo.cx/img170/3910/img17968ag.jpg[/img][/URL] Lilith na spacerze także czasem zdarzy sie za kotkiem popedzić, ale szybko jej sie przypomina, że nie wolno - domowe koty to mam wrażenie, że całkiem iinne podejscie :D Tajdzi maluch jest cudowny a Lonia jaka opiekuńcza :D tajdzi daj większe fotki plis :D
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Wojtek no nareszcie :wink: I to jak pięknie zakocony no no! uroczą kocią damą :D Proszę o ciąg dalszy sesji zdjęciowej :D Lilith trzymam kciuki za zapoznawanie :D
  21. Nocna Szpila jest superowa :klacz: :loveu:
  22. Patka

    zakoceni.pl

    E tam Alina nie zawsze musi byc merce3des czasem maluch starczy karmowy w czasach głeboko studenckich Luna jadła purine (jeszcze nie tą nestle) i jakoś żyła :D
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Alina Ty gadżeciaro :wink: Nie ale serio to miłe :D Beata moje kochają dracene i nic im nie jest znajomych papirusa wrombały i tez zyją stąd wnosze że te mogą i innych nie tylają :D Barek to potwór olbrzymi ale on rośnie :D
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi bo mu tylko jak u szczurka zostanie nagi :lol: Lusia odpoczywa w południowym słoneczku pod kołderką :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img273.echo.cx/img273/9968/img31326qu.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...