Beatko wiem ale w teorii to sie nie uda :( musiałabym pokazac jest to dość truden trzeba bardzo głeboko acz delikatnoe wcisnąc do gardła tabletke najlepiej palec troszkę naoliwiony - zamykamy pyszczek i masujemy szyję trzymając kota az przełkinie - moja Lusia potrafi po pół godzinki jednak zwrócić tabletke - zycze powodzenia nie wiem czy coś pomoże mój wywód :-?
pozdrówka dla choraczka :D
słuchaj napisac zawsze mozesz ale ludzie maja tony spraw na glowie i nie odpisza zaraz poszperaj w sieci i proponuję zerknąć w siec :D
samodzielnośc to podstawa i spokój :D
tajdzi jak baredzo sie ciesz ze chlopiec zobaczysz tylko zyskasz na tym "zakochaniu od pierwszego wejrzenia" :wink: Mały jest cudny a mamusia miodzio niezwykle umaszczona :D
bardzo sie cieszymy :D
a ... ;) na pierwsze fotce, w drugim planie widac Kogoś z przejęciem przeglądajacego DOGO :wink:
Super fotki Lilith tez mase dzwięków podczas zabay wydaje i fakt kudzie sa poraz pierwszy to widząc z deka przerażeni :D
pozdrawiam
szaraduszka ja Ci dam krokodyle okropne :evilbat:
Lea uczestniczy w zawodach jest w typie pita pracujące a mięśnie ma :loveu: idealne proporcje własnie pity sa takie koniki jak ja to mówie ale poczekaj co Bonnie odpowie ja z chęcią też sie douczę :D
Beatko zdjęcia super :D Tajdzi ja tak miała z Lilith ale pan odkazął sie byc lojalny i nawet jak przebito cene nie oddał naszej Lilith obcym ;) :D
Beatko dostalas na maila grubą przesyłkę :D
Ona jest niesamowita widze, że pokłada w sobie tony energii, a Ty jesteś w stanie sprostać jej aktywności :D wielkie brawa !!! Fotki sa super :D
Lea z uszami wygląda idealnie :D
Tebusa piekności znalezione w pudle ma jakąś szlachetna domieszkę bez wątpienia :D jest prześliczna :D :loveu:
Tez znam takiego złośliwego kota - także pannicę i jednego kocura. Oj maja za pazurkami i na sumieniu rzucanie sie na ludzi i inne zwierzęta brry zawsze zdarzą sie czarne owce :wink: w kociej braci milusińskich :D
Aga nie podoba Ci sie :( :wink:
Ja mam razy 1 :wink: ale bonus 2 x mruczenie przez pół nocy, bo moje koty lubia spac na zmiany na mojej poduszce :wink:
ale jak Wiecie ma to sój urok :evilbat: :lol:
Boska juz sobie ja łatwo wyobrażam Lilith też czasami tak sypia :lol:
My w lato na plazy mamy wycieczki dzieci pod parawan - zeby gwiazdę ;) poglądac :D a w pociągu ludzi nie mogli sie nadziwić, że pies moze tak chrapac :wink:
oj więszość ASTów, które znam maja jakieś "zakrętki", Lilith jest z obsesjami w miarę w normie :wink: Kocha patyczki i piłeczki, ale musi sie oszczędzać ;)
Paradise witaj i równiez prosze o małe co nieco wizualizacji Swojwj i psiny :D