leonT nie przesadzaj ja nie mam tak cudnego "żebrzącego" modela :wink:
Alicjo no jasne super Ci wyszedł emblemacik i te ucholce piękne :D
baldekgp_stefek trenuj w końcu sie uda
:D
Repertuar fotkowy mi sie kończy :wink:
Nosek czekoladowy raz :wink: (+ głowa szczurka jej wyszła ;))
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img122.echo.cx/img122/4518/im0009182ma.jpg[/img][/URL]
O tak z chęcia z Lilith :wink: obejrzymy jak rosnie uroczy OZZY :D
Masz rację Alu cos w tym jest że goro to taki amant - niezwykle fotogrniczny!
Lilith po operacji równie nieszczęsliwa minął rok 3 marca i wszystko jest dobrze :klacz:
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img16.echo.cx/img16/2784/im0030983ry.jpg[/img][/URL]
Po koleji :wink:
Tufi ano ma ;) "czekoladowy" nochal wątrobiamy jakos tak brzmi :wink: chociaz czasem jest prawie czarny :wink: jest tz petem :D
Leon (no wiesz ;)) cudna gromadka :loveu: ten zółty mój faworyt zakochałam sie :iloveyou:
Alicjo :D smutna Lilith ;)
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img47.echo.cx/img47/6030/lila1vu.jpg[/img][/URL]
Dingo no własnie mnie to samo martwi ... dlatego wole napisac, że to "ciezkie" psy - bede miała czyste sumienie :wink:
no ciekawe czemu zaintersowana sie nie odzywa :wink:
Aga nie mów hop bo spelni sie jeszcze Twoje zyczenie i co wtedy ... :wink:
Adda bardzo sie z tych genów cieszę :D
Malawaszka fotka super :lol: dzięki :oops:
Addo dziękiuję w imieniu młodego powiem Ci cichcem, że w tej rodzinie są sami chłopacy (2 pokolenia) i wszyscy mają ciekawa urodę :D A żeby było na temat :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img176.echo.cx/img176/5149/200502070156tq.jpg[/img][/URL]
Bartosz :oops: :wink: jakos tak, czasem sie mi uda :D
Waleczne Lwiątka :D
Bartosz np bardzo lubie tę fotke mimo, ze nie jest jakas super :wink:
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img11.echo.cx/img11/53/llato3en.jpg[/img][/URL]
Barus juz jest wielki a co to dopiero będzie za parę miechów :o :D uroczy są Twoi chłopcy Beatko i widze, że powoli sie zaprzyjaźniają :D
Walery z Bratankiem Mojego TZ ... czy to już miłość :)
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img214.echo.cx/img214/3695/img28325ae.jpg[/img][/URL]
Dziewczyna zastanawiała sienad ASTem potem nad Pitem a to już zdecydowanie cięższy kaliber a Dingo nie uważasz, że dog argenrytński to najcięzszy - bardzo trudne psy ...
ciekawe jak decyzja a pieska z metryczka naprawdę można kupic bardzo rozsadnie :D
Niezłe te sybiraki supewr umaszczone :D ale nasz cudne, bo własne :wink:
Ja jestem zakochana w tureckiej angorze i vanie - Beatko masz fotecki tych cudeniek może??
co do lezenia w ten sposób to chyba jak juz pisałam charakterystyczne dla sybiraków Waler lezy tak najczęsciej, ale chłopaki sie do siebie prrzyblizają :wink:
Oto przykład chociazby tu ...
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img200.echo.cx/img200/4851/im0005427wv.jpg[/img][/URL]
lub tu (wklejałam ale odswieżę jeśli Wam nie przeszkadza ;))
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img200.echo.cx/img200/5663/img19124oh.jpg[/img][/URL]