-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Alinko cudne białe wosiska i te oczy mniam!!! Postanowiłam że następny kot za ileś tam lat to bedzie stary schroniskowiec takich nikt nie chce - Luna była po wypadku i schronisko chciało ja wypchnąc koszty leczenia ale i psychika w domk szybciej do zdrówka sie dochodzi. na razie tez nie planujemy kota lae takie małe oj ....
-
bEATA STANOWCZO DOMAGAM SIE BYS WYKASOWAŁA ZDJECIE TYCH RÓDYCH CUDÓ NATURY :wink: NIE MOGE NA NIE PATRZEC SA PRZESLICZNE :D na pocieszenie Walery prosi baw sie ze mną [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img273.echo.cx/img273/8563/img30480mm.jpg[/img][/URL]
-
ja również dziękuję wspaniałej ekipie za cudownie spędzone chwile wzruszyłam sie bardzo :D Cudowne odcinki na zawsze zostaną w mojej pamięci i dyskowej również :wink: gorące pozdrowiena dla NIESAMOWITEJ EKIPY I WSPANIAŁYCH AKTORÓW
-
Marta napracowałaś sie dziewczyna dla Nasszej przyjemności :klacz: żeby nie było ja nadal jestem wierna mojej słodkiej Lilith chociaz ... :wink: zdjecie w stylu głupia mina :wink: złapana w obiektyw calkiem przypadkiem ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img272.echo.cx/img272/419/img30804au.jpg[/img][/URL]
-
Czy to jest AST czy bull??? powiedzcie
Patka replied to Gosiek's topic in American Staffordshire Terrier
Molek po pierwsze witaj po drugie z "blotem nie zostaniesz" zmieszany - skąd taki pomysł (temat "rasowy bez rodowodu był juz 1000 razy omawiany) chodzi własnie o to, że Tobie sie udało, a znajomym Gosiaka NIE! i w tym tkwi problem .... ja obstawiam, że to mieszaniec ASTa i bulla - znam z widzenia 2 psy z takiej krzyżówki i maja wybitnie podobne głowy. Piesek słodki oby charakter miał zrównoważony - Molek i tu tekże jest loteria gdy masz psa z giełdy lub od handlarza, bo najczęsciej "bez papierów" kupuje sie od takich ludzi - po prostu miałes szczęsicie i gratuluję zaprezentuj nam Swoja bielnike (wnosze po emblemacie?) przyda swieża krew w galerii :D pozdrawiam -
złośnica jaki on cudny musicie sie od suczek odganiac :wink:
-
Alinko z dedykacją :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img210.echo.cx/img210/4038/img30353ks.jpg[/img][/URL]
-
Marta cudne fotki :klacz: :loveu: ja chcę fafika :wink:
-
Poświata to cud natury juz wczesniej to twierdziła a teraz tylko się upewniam :loveu:
-
ale za to jaki z niego obrońca chowa sie pod brzuchem Lilith i szczeka podejrzewamy poza tym iz myśli sobie, że jest ASTem i to nie byle jakim :wink: Jeszcze jedno czasem jeszcze skaczemy jak się uda :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img39.echo.cx/img39/5903/img31100hl.jpg[/img][/URL]
-
Ale ostatni sie obijacie ale rozumiem piękna pogoda :wink: Walery po zabawie koty tez zieją :wink: szata juz letnia no prawie [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img129.echo.cx/img129/7902/img30436cp.jpg[/img][/URL]
-
Alicjo Ozzy jest :loveu: Liliti kumpel na spacerku ale dzis goraco :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img221.echo.cx/img221/7104/img31153ei.jpg[/img][/URL]
-
Asher co do metod postępowania z miską naszą i psią zgadzam sie w pełni trudnio jest czasem w pośpiechu szczególnie odnośnie takich problemów przelac swoje mysli na wirtualną kartkę :wink: Nigdzie nie pisałam o pozytywnych bodźcach a dokładnie tak rozumiem postępowanie przy misce - bez strachu. Mam nadzijeę ze mój post znów nie zostanie zrozumiany opacznie - zacznę chyba tylko czytac ten topic robi sie ciekawie ... :wink:
-
Alinko zostaw rodziców na pare ddni z kiciami to zobaczysz odmianę znam przypadki zakocenia największyych kocich wrogów (bo smierdzi brudzi itp) a teraz mają koty! Beata czasem mi się zdaje, że taki lekceważący stosunek ludzie mają do kotów o wieie bardziej niż do innych stworzen :-? Bolesne ...
-
Alina ja już ma wszystkich znajomych "zakoconych" i to najczęsciej po dwa i jeszcze dokarmiają cieżkie życie :-? A najgorsze że znowu nam sie piwniczanka okociła :-?
-
co znaczy pies w typie??
Patka replied to Marta Chmielewska's topic in American Staffordshire Terrier
jak zawsze :wallbash: och juz brak mi słów .... -
Beata ale te dwa Maluchy maja cudne umaszczenie :loveu: Tajdzi już nie moge sie doczekac :klacz: Marcysia :wink: pozdrowionka od zaganianej patki :wink:
-
Cudowne maluchy :loveu: oj nie kuście ...
-
To chyba nowy odporny typ obrozy :lol: i ten bieznik :lol: boski Fotki swietne :D wszyscy się pasą :D :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img219.echo.cx/img219/6553/img29842bh.jpg[/img][/URL]
-
Kara wiosenna moja ulubienica :klacz: cudna jak zawsze :)
-
ale i bulle rodziny królewskie mają zęby o czym pae miesiecy sie przekonaluismy i tylko dlatego że "sa królewskie" unikneły uspienia ale to tak nawiasem. Dzyndzel w swojej pierwsze wypowiedzi pewnie pod wpływem emocji przedstawiłes sytuację jakby bull nie był, az tak kochany przez resztę rodziny ... Dobrze że jesteś świdomy iz trzeba zwóecic uwage na hierarchię - zabieranie michy jest jednym z elementów osobnika dominującego niższy myusi oddac żarełko - ale pewnie to wiesz (i to działa zgadzam sie w pełni ze zlośnicą) nie napisałes ile breat ma lat i czy można go także poddac szeroko rozumianej socjalizacji, bo z tego co piszesz przydałaby sie ona nie tylko bullowi ;) pozdrawiam
-
Kot z ogonem ryby i z kranowa kropelką :loveu:
-
Ale nowych psich pysków obrodziło w końcu na topicu!!!! :klacz: :loveu: cudowne mordzie wszystkie i z osobna :) Magia dawno Cie nie było parka przesliczna szczególnie zdjęcia spanie na "kanapkę" ;) Justuss kawał masz chlopaka piękny kawaler :D ASlicjo co myslę o Ozzym już dawno wiesz :buzi: od Lilith kaczayiomka tfu tfu - żeby nie zapeszyć ale :loveu: brak słów ... pozdrowiena od żółtej krówki ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img264.echo.cx/img264/7329/img30038jo.jpg[/img][/URL] i pasiemy sie wiosennie - coś kawaśna ta trawa ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img271.echo.cx/img271/5811/img29972lj.jpg[/img][/URL]
-
Alinko :klacz: dobrze że juz lepiej :D