Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Kasiain On jest :loveu: chetnie bym z Wami jakis spacer uskuteczniła - rozbraja mnie i wierzę, że Lilith byłaby olśniona - fotka cudowna :D rozpływam sie :D Bartosz juz niedługo i popracujesz sobie z panienką nad powrotem do "miastowego zycia" - ale pewnie jest szczęsliwa :D Lilith najszczęsliwsza na łózeczku :D
  2. Lilith stary typ :wink: ma kpiowane uchole i inaczej sie masuje mnie pokazywał wet i znajomi asciaże :D Przykro mi nie wiem :-? wyslij priva :D
  3. Bartosz :oops: dziekuje poraz kolejny i proszę o zdjęciowy rewanż :D
  4. praktycznie suka moze zajść w ciąże juz podczas pierwszej cieczki - kiedy ma owulacje (chetne dni :wink: ) jednak nie jest to dobre dla suki, bo obciąży to jej organizm - jeszcze sie rozwijający i bardzo młody :D przejrzyj ten topic: [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=21758[/url]
  5. Ale macie fajnie! tez by mi sie taki przydał - szczególnie, że moje koty mają straszny sters weterynaryjny i nie mamy takiego super zeby je zbadał w każdej chwili w domciu ... dla Was :beerchug:
  6. cierpliwości :D i masuj układaj a będzie dobrze napisz np do Staffki na priva ona ma tone doświadczenia :D
  7. Basenji super fotka, a Mruczyysław jest super cierpliwym kotem :D
  8. E tam mamy bardzo duże łózko jakoś sobie radzimy jak trzeba :wink:
  9. :lol: :lol: :lol: moje gwiazdy zmieniają image na wiosne :wink:
  10. dajcie mi spać :wink: jestem taka zmęczona nic nierobieniem :wink: przeciwaga dla Leona :lol: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img79.echo.cx/img79/2151/im0031144pk.jpg[/img][/URL]
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Souris, a chociaz rude te włosy :wink: :lol:
  12. kasiain pisałam juz, że Goro to prawdziwa gwiazda w kazdym calu swojego pieknego psiego ciałka :wink: :D
  13. boski po prostu boski :loveu:
  14. wiesz Ja naprawdę różnie to bywa ... poczytaj troszke forum :D
  15. ganjunia prosimy nadrobic zalegości tata jest równei ważny co mama i na siłe imienia nie szukac, bo jak weźmiesz pieseczka w łapki to samo sie znajdzie :D pozdrawiam i odliczam dni do fotek i uszczęsliwonej rodzinki :D
  16. porterin dokładnie z tymi specjalistami ale masz racje to na inny bardzo długi topic :wink: i zauważyłam że w Akademiach sa chyba najlepsi Lilith była operowana na ATR w Olsztynie (pisalam) Staffka :oops: dzieki za odwzajemnienie pozdrówek - posty wyglądają dośc płytko i cieżko jest wyrazic sympatię, ale to też na inny topic ... po prostu lubie sympatycznych ludzi z harrrakterem :wink: :D wymietoszona Lilith 5 dni po operacji ... wyglądała :-? [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img29.echo.cx/img29/9512/im0031106ed.jpg[/img][/URL]
  17. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko chłopcy sa cudni i niezla masz z nimi zabawe Waleremu została Lilith, bo Luna sie starzeje i nie chce sie tarmosic :-? no cóz ale tak fajne sa te fotk że nawet mój TZ sie zachwycił chłopcami :loveu: a co do wieku przystojniaka sprzed paru stron ma 7 wiosen Mikołaj i jest bardzo rezolutnym chłopcem :D różwoe poduszeczki z dedykacją dla chłopców :D +szczęsliwa kotka :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img154.echo.cx/img154/9347/img27567bh.jpg[/img][/URL]
  18. Staffka dziekuje strasznie miła z Ciebie osoba :D musze to napisac. Moja suka przy zerwaniu tez zachowywała sie, oprócz oszczędzania nogi, normalnie - dlaczego spore grono wetów to takie nieuki :evilbat: Z lilith pojechalismy tak jak piszesz może nie na drugi koniec polski ale do Olszytna :D siec i moja upierdliwośc uratowała suce noge, a nie wiem czy nie życie. za drogie co do psa u mnie nie istnieje przeciez to członek rodziny! Miłoby było miec od Ciebie kiedys psiaka - powiem ci po cichu :wink: pozdrawiam goraco :D
  19. Staffka masz racje :D Powiedz mi tylko czy to dobrze że wet nie robi przeswietlenia i od razu daje leki? Czy to dobrze dawac przeciwbółowe i pies wtedy może jeszcze bardziej nadwyrężyć łapę - bo nie kontroluje bólu? Pytam z ciekawości i małam juz u znajmych klika podejśc do takich uszkodzen łap?? masz dużo dośw i dlatego pytam :D Porterin lilith na przeswietleniu nic nie wykazało - wszystko niby ok - 2 lekarzy oglądało dopiero badanie w zwiotczeniu daje pełny obraz uszkodzenia więzadła - tak nawiasem :D pozdrawiam P&L
  20. jest wiele możliwości ... jednak dośc prawdopodobna to nadwyrężenie bądź naderwanie więzadeł. pies ma takie objawy jak opisujesz(moja suka miała podobne), a to dośc częsta przypadłośc. Moja suka była leczona na nadwyręzenie mięśni, zapalenie stawów, a dopiero po roku zdiagnozowano naderwanie więzadła krzyżowego w kolanie - proponuje wizytę u weta - najlepiej ortpoedy i prześwietlenie oraz badanie w zwiotczeniu podaj mu glukozamine i wit z grupy B. na weterynarii sa z topiki o podobnym problemie [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=19975&start=0[/url] a to mój topic o zerwanym więzadle [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=11125&highlight=zerwane+wi%EAzad%B3o[/url] mam nadziję ze jakoś pomogłam ale grunt to dobra diagnoza zastrzyki przeciwbólowe i blokady mają "krótkie nóżki" trzymajcie sie i powodzenia
  21. Imie ma boskie :D
  22. Zazdrosny ale równie uroczy :D jakie spojrzenie :wink:
  23. Lizus co;) to ja tez sie podliże Leon ma piękną bestie :wink: więcej fotek prosze :D
  24. Urocza dziewczyna i ma piekne bursztynowe oczy :D Fajnie pozuje w jakim jest wieku prosimy o więcej info na temat modelki :wink:
  25. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi i Lonia trzymajcie sie dziewczynki wszystko będzie dobrze :D
×
×
  • Create New...