Ty niewdzięczna kobieto! (to do Beaty, która nas tak ta "lodzią" nęci ;) )
ja mam rzygaczkę antyteza balkonowa :-? i po tym obrazie mega balkonu jeszcze mi smutniej że nie mam balkonu ... ale za to mam duże łózko ...
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img34.echo.cx/img34/971/img29140zc.jpg[/img][/URL]