Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Adda Trusiu mój ukochany 99% mezczyzny kociego :wink: A czy u Was jesli adoptuje sie kota ze schroniska to sterylka nie jest taniej?? Było to dawno, ale moją kotke Lune steryliował wet w schronisku za grosze. Szkoda mi tych bidnych kotek piwnicznych co chwila w ciązy :-?
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Mycha wyglada na typową kocice z charakterkiem :wink: Lonia ma cudny rusunek na grzbiecie :loveu: jak dzielnie pomaga :D
  3. Nati jestes niesamowita! trzymak kciuki żebys do końca maja przezyła w zdrowiu i bezstresowo (w miarę ;)) gorace pozdrowienia :D
  4. Patka

    zakoceni.pl

    spóźniłam sie na pociąg i poza tym konduktor powiedział ze ma za dużo bagazy :wink: szczególnie zywych :wink: Beata, ale przesliczna fotka :D
  5. Staffka maluchy są boskie :loveu: brak słow i ta panienka tylko jedna ale za to jaka :D
  6. Nie ma jak obowiązkowa biała koncówka końcówki swiat i ras łączcie sie :D Boksi superowy i taki dynamiczny :D :wink:
  7. Patka

    zakoceni.pl

    Betko każedmu sie zdarza :wink: :sleep2: kolorowych ja tez idę ...
  8. Patka

    zakoceni.pl

    Och juz zaczynam pakowanie na początku kotek zapakowany a reszta jakos sie zmieści ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img157.echo.cx/img157/1448/img18924el.jpg[/img][/URL]
  9. kattka :klacz: Ja równiez bym chętnie foteczki z tych zabaw zobaczyła :D
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Piekny samolot :D Beatko wzruszyły Nas te kwiatki :D chłopcy pewnie by sie ucieszyli na nowego braciszka :wink:
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Beata no czego sie spodziewalas w stolicy i tak masz ładny widoczek :D My mamy jeden z ładniejszych w centrum (tak sie pochwalę ;)) a ja was zaskoczę wcale nie chcę mieszkać w domku, pragnę dużego mieszkania z tarasem ... :wink:
  12. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko jesteś aniołem zawsze jest cos za cos :wink: niestety ... mala ruchliwa ulica widok z okienka z rzygaczki (całkiem niezły jak na moje) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img228.echo.cx/img228/264/img01441nk.jpg[/img][/URL]
  13. Pasawera ale mam nadzieję, że już niedługo będzie na samych szczytach :D Bo juz blisko do wakacji ja tez marzę o Białej, ale na razie tylko pomarze :-?
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Ty niewdzięczna kobieto! (to do Beaty, która nas tak ta "lodzią" nęci ;) ) ja mam rzygaczkę antyteza balkonowa :-? i po tym obrazie mega balkonu jeszcze mi smutniej że nie mam balkonu ... ale za to mam duże łózko ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img34.echo.cx/img34/971/img29140zc.jpg[/img][/URL]
  15. A to fotka dla pełnej rownowagi :wink: daj nam spac kobieto ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img34.echo.cx/img34/971/img29140zc.jpg[/img][/URL]
  16. Z dedykacją wiosenie sie zrobilo to i my wiosennie sepiowo :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img201.echo.cx/img201/6751/img02040fk.jpg[/img][/URL]
  17. Sylwia :klacz:
  18. łagodny moze być a owszem, to nie przeszkadza ze suczke próbuje ... skoro jest przestraszony i niepewny na razie raczej mocno go nie karcic za zachwania tylko sciągac z suczki i fe i do upadłego ...
  19. Patrz wyżej może byc - szybko sie rozwija chłopię :wink: ale "to" powinno sie dziac tak za ok 2 miechy jest wyjątkowy? sama nie wiem ...
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Bidulko ... kuruj nózkę! Alina masz rzygaczkę jak my! Tez planujemy siatkę na prety zalozyć mój TZ wymyslił linki na razie w odleglości takiej, ze nie można ciałak przecisnąć :wink: Także prosze o foty gotwoych balkonów :D
  21. Aga może sie wprawia .. a tak serio może byc to oznaką dominacji (teriery mają charakterrek ;)) lub poczatkiem burzy hormonalnej. Wnioskuje z Twojej wypowiedzi ze piesek ma przed soba karierę wystwową. Z tym oduczaniem ciezko i mozolnie. a co zronbisz w czerwcu 7 miesieczny pies tez zdarza sie ze skutecznie pokryje ... (izolacja)
  22. Jezeli piesek nie jest reproduktorem (lub nie ma zamiaru być) to proponuję kastrację ulżysz zaówno jemu, swojej męczonej suczcie i sobie - zobaczysz jak poprawi się jego zachowanie :D Polecam i goraco pozdrawiam :D
  23. Justa grzyweczka jest :klacz:
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi :o co sie stało ....
  25. TZ pewnie oglądają .... :wink: szpilunia ma czerwone majteczki czy mnie oczy mylą :D
×
×
  • Create New...