Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    fajne te fotomontarze :D
  2. Wind Piękne !!!!!!!!!!!!! :D psy i fotki :D
  3. PEWNIE WINA STRESU - POWOLUTKU I NIEDŁUGO PIĘKNIE BĘDZIECIE SIE RAZEM POKAZYWALY :D
  4. Patka

    zakoceni.pl

    KaRa_TC Ruda i dzika na tym zdjęciu :loveu: cudna fota dziewczyny boskie! LONA WRACA DO ZDROWIA SUPER :D
  5. Amfi gratulujemy zarówno Tobie jak i Buni :laola: brawo!!!
  6. No cóż :oops: :wink: damy tak maja a pokaż Swojej damy pazurki :D
  7. Rafik, Lilith nigdy się nie skarży - jeśli boli ją "cos" nie do wytrzymania, to tylko oblizuje sie i w specyficzny sposób "przwraca oczętami" - trzeba się nauczyć rozpoznawac syndromy :wink: rozcieńcia zlamania pazurów nie robily na nia wrażenia, tez zawsze krwawi, że aż strach ... U bullowatych to chyba norma ten brak wrazliwości :D Smutna ciekawostka - nawet prof wet przed operacją stwierdził, że porusza sie tak sprawnie, że zapewne tylko ma naderwanie więzadło, a potem nie mógł uwierzyc, że ona wogóle chodziła ... pozdrawiam
  8. Ajka z dedykacją różowe, że aż ... miło :wink: (Lilith ma bardziej juz schodzone pazurki ;)) Potwierdzam Ozzy ma bosko umaszczony pyszczek :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img212.echo.cx/img212/6672/200502120308pv.jpg[/img][/URL]
  9. Piękna rodezjanka ostatnie zdjatko z uszami :lol: :loveu: nadal rzadka rasa miło "swieżą krew" powitac :D pozdrowionka Patka&Lilith
  10. Patka

    zakoceni.pl

    :biggrina: o Tak !!!
  11. Jak widac Od nadmiaru łepek nie boli :wink: Ozzy :iloveyou:
  12. no to był zabezpieczony :lol: Alicjo zawsze musi być ten 1 raz :D
  13. miało byc hej :wink:
  14. ej nie komentujmy ;) może to tylko ciekawośc młodziencza - podałam link więc staffior9 może ją zaspokoic :wink:
  15. ja mam CALY STRÓJ SPECJALNY NA TZW "PSY" :wink: i buty na kupy z płaskimi podeszwami :wink:
  16. Biedny pan no cóz zdarza sie dobrze że tylko trawa a nie ... :wink: :evilbat:
  17. Mo cóz my dzis same bo TZ w brydza pojechał grac i obijam sie :lol: każdy ma swój dołek :wink: :lol: biedy Ozzy smycz mu pobrudzili :wink:
  18. Alu Ozzemu super słodko w tych uszkach :D no tak masz 100% rację trzeba to zobaczyć :D
  19. Alicja ja juz proponowalam jesli chcesz wakacje+dobry debiut dla Ozzego zapraszam w sierpniu do Torunia przyjemnie i pozytecznie :wink: spędzicie czas i pójdziemy na mega spacerek, a tereny nad Wisłą mamy, że ho ho :D Lilith to leń łatwo ją przyłapac :wink:
  20. kasiain buu ale jest cudny chociaz na fotkach :D Alicja dziękuję, a jak Wy sobie radzicie?? Ozzy ma całe ucholce :D zdjęcie z serii przestan nam juz pstrykać te fotki :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img122.echo.cx/img122/6838/img18568ym.jpg[/img][/URL]
  21. kasiain nie mów :wink: cierpie w Toruniu mamy jedną panią dr ale ona ciągle w rozjazdach :-?
  22. Bartosz :nono: :biggrina: grunt to czytac wczesnijesze posty a może Ty sie panie B wypowiesz :wink:
  23. Patrz wczesniej np Staffka :D
×
×
  • Create New...