Pierwsze koty za okno ;) :evilbat: Alinko ten pierwszy raz jest najgorszy Walery i Luna latały po 3 razy z 3 pietra na trawnik bez uszczerbku, ale panika jest zawsze. Koty to niezwykle szybko regenerujące sie stworzenia po 3 razach nauczyły sie także, że za oknem jest pustka ;)
Trzymamy kciuki za zdrówko małej bialej skarpetki i za Was odetchnijcie już :D
całusy