Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Cudeńko brak słów :D
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Alinko trzymajcie sie cipeło :D
  3. Bartosz :D Proszę dla Ciebie za miłe buźki ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img57.echo.cx/img57/269/img29743pv.jpg[/img][/URL]
  4. Debet jest co tu kryć niezwyke uroczy mhy ta minka niezły z niego będzie agent :D z niecierpliwością czekam na następne fotki :D
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Pierwsze koty za okno ;) :evilbat: Alinko ten pierwszy raz jest najgorszy Walery i Luna latały po 3 razy z 3 pietra na trawnik bez uszczerbku, ale panika jest zawsze. Koty to niezwykle szybko regenerujące sie stworzenia po 3 razach nauczyły sie także, że za oknem jest pustka ;) Trzymamy kciuki za zdrówko małej bialej skarpetki i za Was odetchnijcie już :D całusy
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Alinko smacznego dziewczynka :D moje ryżem plują :wink: wybierają tylko mięso chyba że rozgotowany ryż+mielony indyk+warzywa wtedy mus :D i mruczanko przy jedzeniu :D
  7. Patka

    zakoceni.pl

    Alina moje kociaki jedza surowe mięsko z indyka i kurczaka a Luna uwielbia sórowe drobiowe serca i wątróbki (tylko je myje dokładnie w goracej wodzie) Wieprzowiny nie daje zresztą tak jak i psu :D Spokojnie możesz dawać smacznego dziewczynką :D
  8. Patka

    zakoceni.pl

    cudo brak słów :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Myszka co to za małe cuda i ta piekna mamusia?
  10. Alicjo przeciez ciągle Ci powtarzamy, że Ozzy jest cudowny!!!!!!! :D Lilith o nim sni całe noce ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img96.echo.cx/img96/9776/img28633kx.jpg[/img][/URL]
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Fiona jest przeslicza i te rózowe podusie u łapek, uwielbiam biała damy ;) Piekne fotki :)
  12. rzadko bywam ostatnio na DOGO, ale nadrobiłam wszystkie zaległości i usmiałam sie przednio!!!!! Po prostu ukłony i pokłony dla ekipy :)
  13. Patka

    zakoceni.pl

    Adda cos w tym :roll: jest :lol: Ja chętnie tajdzi i marcelka oraz cudna Lonie odwiedze :D
  14. Oj dziewczyni dziewczynki :wink: :nono: nie moge z Was :roflt:
  15. Bardzo gostowne wdzianko Beluni sprawiłas :D nawet w nim prawdziwa z niej dama :D
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi rozumiem Twój ból patrzę na niego i tez mnie boli że na razie u mnie jeszce długo drugi sybiraczek nie zagości a tak mi sie chce kociaczka :D Sabinko nic trudnego ale cięzko będzie druga taka krówkę guline znaleść :wink: Wcale nie źle ...pociesze Cię ja nadal choruję na następną krówke :wink:
  17. Patka

    zakoceni.pl

    Tak :) ale nie usniesz Lilith chrapie, a Walery mruczy tak, że w drugim pokoju go słychac :wink:
  18. Patka

    zakoceni.pl

    Lili niestety kocha wszystkie i tez trzeba bardzo uwazac bo kotki bywają różne ... :evilbat: Te na dworze Lilith tez kocha ostatnio sie wzruszyłam, bo jej psia kumpela goldenka chciała pogonic bezdomniaki to dostała delikatnie od Lilit w ucho za warczenie na koty :D taka jestem z niej dumna :D Alina z dedykacją "nie przeszkadzaj my tu spimy" :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img51.echo.cx/img51/2376/img29016ts.jpg[/img][/URL]
  19. prawdziwy demonik :wink: ale ma chłopak energii :D boski jest brak słów :D
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Kara moze sie mała przyzwyczai z czasem widząc jak kumpelkom dobrze :D Walery z Lilith w kupie raźniej :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img54.echo.cx/img54/8093/img29114pj.jpg[/img][/URL]
  21. Wiedziałm ze Gizmo ma bojową dusze ... kumpel Fredek jest super tylko kto tu kogo broni na spacerkach :wink: Realcja z kopiułki boska :lol: Lilith zauroczona Gizmem pozdrawi :D
  22. Camara nostalgia mnie ogarnia jak widze Twoje bialaski Afry przyjaciółki Lilith juz z 2 lata nie widziałam :( jakie one piękne :loveu: Ja także mam życzenie - więcej fotek jesteś niemożliwa :lol:
  23. Patka

    Nowy program

    Ja chyba tez kartke na tv zaczepię, bo zapomnę (a powtórki może są ??) 1 odcinke ogladałam i jestem mile zaskoczona zobacze dopiero ten za tydzień :-?
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi to chyba jakiś wyjątkowy smietnik ;) tabliczkę ufunduj, bo Lonia jest niezykle uroczą panną i taka fotogeniczna :klacz: :loveu:
×
×
  • Create New...