Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi to bardzo trudna praca i nie jest skuteczna na 100% Walery po 4 latach przychodzi 10 min przed 8, ale we wszystkie dni tygodnia :evilbat: :wink: Jeden z kotów naszej pani Gospodyni :wink: u której mieszkaliśmy piękny prawda :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img279.imageshack.us/img279/1306/img35672nt.jpg[/img][/URL] zachód słońca jeden z wielu och juz mi brakuje :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img279.imageshack.us/img279/3937/img35365hk.jpg[/img][/URL]
  2. Patka

    zakoceni.pl

    WRÓCIŁAM!!!! NAD MORZEM BYŁO CUUDOWNIE, ALE FAJNIE JEST BYĆ W DOMKU Z KOCIAKAMI :)
  3. Alu Ozzy rośnie jak na drożdżach wielki jest :o przystojniak ale widze, że w pełni na bokserki sie przestawił gratuluję gustu bo Szpila to piekna panna :D
  4. Dziewczyny są piękne i ta radośc w oczętach - boskie foty z frykasami :D
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi ja teraz tez mam wysyp kociaków i już nikogo prawie nie zakoconego :( rozumiem i trzymam kciuki za nowe domki :D
  6. Jeny a dopiero co taki maluszek ... śliczna :D
  7. Mateusz cudowna ta fotka widac że mały zaurocziony starszą koleżanką :D Z tym kagańcem niestety jest róznie czasem wpływa on stresująco na psa i jeszcze bardziej go irytuje a tu jeszcze maly nieznajomy. generalnie jednak przychylam sie do wypowiedzi Asher :D Powodzenia
  8. Och rozczuliłam sie zwierzyniec i satry Animals ... to było to! Ja uwielbiałam na bbc prime serial o młodych wetach - u nas też go przez chwile nadawali. Klinika jest całkiem całkiem tylko te pompatyczne komentarze o jak pies z kotem sie nie wypowiadam - :evilbat: pozdrówka
  9. Dag przecudna ta pierwsza fotka a maluchy rewelacja nie moge oglądac bo chce zaraz takiego jednego :D
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Ale cudo :D
  11. Patka

    zakoceni.pl

    Beata no tak to jest trza się przygotowac na kociaki ja teraz po 8 latach tez mam wiedzy sporo ale nadal sie uczę :D Kicie mają mame szylkret i brata jak Luna cudne są :D I nikt ich nie chciał :-? ale żle nie mają aż tak ... Kicia w pełniej krasie szczupła, ale całkiem wysoka i niezłe futerko :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img282.echo.cx/img282/9344/img32516bp.jpg[/img][/URL]
  12. Wy tu gadu gadu a fotek mało :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img200.echo.cx/img200/8170/img31531vc.jpg[/img][/URL]
  13. JA POWIEM HURA :D
  14. JAKOS TU TAK MAŁO RUCHU W INTERESIE :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img200.echo.cx/img200/8170/img31531vc.jpg[/img][/URL]
  15. Patka

    zakoceni.pl

    Kociaki były przesympatyczne ale radzic sobie pewnie muszą .... :D
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Postanowiłam zaimpotrowac troche swieżej kociny ;) Oto wolnożyjące koty bydgoskie - na osiedlu naszych przyjaciół - czyż nie sa przepiękne :D Takie umaszczenie jest wprost niesamowite, a koty są przemiłe :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img64.echo.cx/img64/9787/img32501se.jpg[/img][/URL]
  17. NattyGG po pierwsze pisak jest sliczny mo0że w jego zyłach jakas szlachetna krew płynie, ale dawno i nieprawda :wink: Po drugie zapraszamy do galerii i wątku zakoceni.pl tam znajdziesz ... ni własnie zajrzyj :wink: :D gorąco pozdrawiam
  18. Wszyscy zgodnie tak twiedzimy chociaz pierwsze reakcje były takieże Lili wygląda w nich jak ... ladacznica :wink: ta pantera :wink: ale drugich takich nie widziałam :D
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi cudowne fotki jaka sielanka na słonku :) Boskio :) Lonia to 100% damy a mały jak to syberyjczyk hedonista ;)
  20. Zmeczona sucz po w końcu letnim spacerku :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img194.echo.cx/img194/8572/img32208ux.jpg[/img][/URL]
  21. Kara nie ma co myslec co bybyło ... jest tu i teraz - i chcemy ci ze szczerej sympatii pomóc :D nie martw sie! Trzeba sie wiąć za antykoncepcję :D
  22. My tez sie dorzucimy daj KaRa nr konta i sterylizuj na bieżąco sama nie zostaniesz z tyloma zwierzakami bo w końcu Ty nie będziesz miała co jeść - maluchy cudowne dobrze że choć one znajdą dobre domy, ale fakt takich kociaków jest .... :-? pozdrawiam
  23. Patka

    zakoceni.pl

    No ja mam taka nadzieję :D
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Beatka jestes niemożliwa :lol: To chyba jest prawda z tą urodą one sa bardzo masywne i całkiem inaczej zbudowane od więszości ras, ale mnie sie podoba taka budowa :D
  25. cudowoności :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D uwielbiam kózki :D
×
×
  • Create New...