No dobra mało mam czasu ale jeszcze cosik powklejam :D Juz tęsknię :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img150.imageshack.us/img150/14/img35126gu.jpg[/img][/URL]
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img150.imageshack.us/img150/3306/img33577sm.jpg[/img][/URL]
Lilith na bialutkim piaseczku :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img150.imageshack.us/img150/283/img32876hl.jpg[/img][/URL]
Oj basstety - wymagający pies dla wymagających trudny charakter ale jakże wdzięczyny. dokładnie tak jak mówili przedmówcy najlepiej wiedzieć z kim sie będzie miało do czynienia - ja osobiście nie zdecydowałabym sie na ta trudną - delikatnie pisząc rasę. Nie lubią samotności i znajdują sobie wtedy "różne" zajęcia ;) sa uparte i konsekwentne w działaniu - dla jedych to wada nie do przeskoczenia (bardzo dużo oddawanych podrostów basecich) dla innych cudowna zaleta - miłośc na całe życie :D
carotina przesliczna fotka więcej żeby było w czym wybierać :D
Ja jestem w pigułce ale sie wakacyjnie odświeżę :wink: :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/1892/img34541ap.jpg[/img][/URL]
Odśiweżamy czekam na fotki Pasavery a tymczasem ja kilka fot na zachetę miło było ale już sie skończyło ....
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img111.imageshack.us/img111/2200/img35369bu.jpg[/img][/URL]
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img249.imageshack.us/img249/3570/img35008bb.jpg[/img][/URL]
były noce i zachody a teraz dnie :wink: latarnia Stilo cudo prawda :)
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img187.imageshack.us/img187/5614/img34414ri.jpg[/img][/URL]
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img187.imageshack.us/img187/5417/img34483zz.jpg[/img][/URL]
na dobry początek :)
Jeszcze nie mam czasu miedzy jednym praniem a drugim :wink:
Ulegne Lilith spoczynkowa po całym dniu na plazy trzeba sie umyć przed snem ... ;)
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img306.imageshack.us/img306/5619/img32937te.jpg[/img][/URL]
Marcel jest cudowny jak tajdzi opsiuje scenik rodzajowe z zycia kociaków jakbym mojego Walera widziała :D
Jeszcze jedna fotka widok z latarni Stilo cudownie mimo lęku wysokości :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img132.imageshack.us/img132/6726/img34482pj.jpg[/img][/URL]
Tufi no coś TY?? ja tam jeżdżę od 7 lat i raz mi sie tyulko to zdarzyło ale pani wytłumaczyła logicznie, że ma zadzieciakowany dom i wie pani dra sie o byle co :wink: :D Jesli chcesz na priva dam namiary ale nie wiem jaki chcesz standard :D
Tajdzi skoki znam to! raz Walery chciał sie połozyć w wannie a tam była ... woda :evilbat: ale mielismy ubaw a miałczał w niebogłosy Marcyś podczas toalety??
Przepiekne zdjęcia brodzące :D My także urolopwałyśmy w Białogórze :D
Dwa w jedym zachód słońca i my w tle :wink:
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img167.imageshack.us/img167/3874/img33579fw.jpg[/img][/URL]
Szczęsliwy piesek :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img167.imageshack.us/img167/2152/img32872gr.jpg[/img][/URL]