Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. No dobra mało mam czasu ale jeszcze cosik powklejam :D Juz tęsknię :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img150.imageshack.us/img150/14/img35126gu.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img150.imageshack.us/img150/3306/img33577sm.jpg[/img][/URL] Lilith na bialutkim piaseczku :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img150.imageshack.us/img150/283/img32876hl.jpg[/img][/URL]
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Cudownie zakocony bo jedynie z zakoconym sercem można takie piękne kocie portrety robić :D
  3. Patka

    zakoceni.pl

    :cunao: dobre ....
  4. Fotki gołębiowe są cudowne :D O małych Poświatowcach nie wspomnę :klacz: :loveu:
  5. Boska Tajdzi :klacz:
  6. Pewnie żabim skrzekiem :wink:
  7. To temn szeroki usmiech :wink: a morze rechocze :wink:
  8. Patka

    zakoceni.pl

    Alinko dokładnie :D Oglądacie siatkówkę :wink: my z TZ owszem :)
  9. Dbsst co ty tej biednej szpili robisz tylko spi i śpi dziewczyna i marzy o ... własnie o czym :wink:
  10. Alez dziękuje Haniu :D bardzo miło że tak miło :wink:
  11. dzielna Penny i jaka waleczna :D a piękna jak poranek :D
  12. Oj basstety - wymagający pies dla wymagających trudny charakter ale jakże wdzięczyny. dokładnie tak jak mówili przedmówcy najlepiej wiedzieć z kim sie będzie miało do czynienia - ja osobiście nie zdecydowałabym sie na ta trudną - delikatnie pisząc rasę. Nie lubią samotności i znajdują sobie wtedy "różne" zajęcia ;) sa uparte i konsekwentne w działaniu - dla jedych to wada nie do przeskoczenia (bardzo dużo oddawanych podrostów basecich) dla innych cudowna zaleta - miłośc na całe życie :D
  13. carotina przesliczna fotka więcej żeby było w czym wybierać :D Ja jestem w pigułce ale sie wakacyjnie odświeżę :wink: :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/1892/img34541ap.jpg[/img][/URL]
  14. Odśiweżamy czekam na fotki Pasavery a tymczasem ja kilka fot na zachetę miło było ale już sie skończyło .... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img111.imageshack.us/img111/2200/img35369bu.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img249.imageshack.us/img249/3570/img35008bb.jpg[/img][/URL] były noce i zachody a teraz dnie :wink: latarnia Stilo cudo prawda :) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img187.imageshack.us/img187/5614/img34414ri.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img187.imageshack.us/img187/5417/img34483zz.jpg[/img][/URL] na dobry początek :)
  15. Patka

    zakoceni.pl

    Alinko Grygry śliczne śpioszki :D Alinko ale Ci zazdroszczę tego chłodku u mnie wszystkozdycha z upału ...
  16. Jeszcze nie mam czasu miedzy jednym praniem a drugim :wink: Ulegne Lilith spoczynkowa po całym dniu na plazy trzeba sie umyć przed snem ... ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img306.imageshack.us/img306/5619/img32937te.jpg[/img][/URL]
  17. :klacz: :biggrina: boski odcinek :D
  18. Patka

    zakoceni.pl

    Marcel jest cudowny jak tajdzi opsiuje scenik rodzajowe z zycia kociaków jakbym mojego Walera widziała :D Jeszcze jedna fotka widok z latarni Stilo cudownie mimo lęku wysokości :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img132.imageshack.us/img132/6726/img34482pj.jpg[/img][/URL]
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Kochana Addo dziekuje w imieniu Lilith to ona urzyczyła odcisku łapki na Białogórskim pisaku :wink: :D
  20. Warto było Tufi a tu próbka :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img152.imageshack.us/img152/883/img35365we.jpg[/img][/URL]
  21. Tufi no coś TY?? ja tam jeżdżę od 7 lat i raz mi sie tyulko to zdarzyło ale pani wytłumaczyła logicznie, że ma zadzieciakowany dom i wie pani dra sie o byle co :wink: :D Jesli chcesz na priva dam namiary ale nie wiem jaki chcesz standard :D
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi skoki znam to! raz Walery chciał sie połozyć w wannie a tam była ... woda :evilbat: ale mielismy ubaw a miałczał w niebogłosy Marcyś podczas toalety??
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi jak mogłaś wyką pałaś brudaska :wink: Walery jedynie na suchi kopusiany :D Marcel coraz przystojniejszy :D
  24. Przepiekne zdjęcia brodzące :D My także urolopwałyśmy w Białogórze :D Dwa w jedym zachód słońca i my w tle :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img167.imageshack.us/img167/3874/img33579fw.jpg[/img][/URL] Szczęsliwy piesek :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img167.imageshack.us/img167/2152/img32872gr.jpg[/img][/URL]
  25. Patka

    zakoceni.pl

    Boski tricolorek :D ale miłość :loveu:
×
×
  • Create New...