Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Alez nie ma za co bedzie to dla mnie czysta przyjemnośc goościc Cie z fotkami :D
  2. PASAVERA BAW SIE CUDOWNIE :D :D I RÓB FOTKI!!! OLEK ALE OCZYWIŚCIE WSTAWIAJ :D
  3. Boska fotka Bonnie jest przeurocza :D
  4. Patka

    zakoceni.pl

    Szaraduszka po pierwsze gratki szczeniaczkowe :D Jednk rudasek wygląda w tej pozie identyko jak Luna :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img229.imageshack.us/img229/8177/img12791ap.jpg[/img][/URL]
  5. Mmam nadzieję ze Ala trafiła na dobrego weta z cąłego serca jej tego życzę bo Ozzy to mój ulubiony cielaczek :D
  6. Royal ma także specjalistyczne diety ale trzeba dopasować do potrzeb psa to fakt ... Alu nie ma sprawy :wink: obyś nie musiała - ale lata doświadczeń z Lilith niestety swoje robią ale sie nie polecam :wink: :lol:
  7. w TEJ CZERWIENI MAX PIEKNIE SIE PREZENTUJE :D
  8. Tam myslałam że wpadniesz ale wolałam napisac dla spokoju :D Trzymaj sie z Oziaczkiem :D
  9. Yorkis przesliczne fotki prawdziwe z Was damy :D
  10. Alu uff alergia to nie aż tak źle - Lilith ma zaczerwienienia kontaktowe między paluszkami od trawek (jeśli możesz :) żadnych antybiotyków - na razie mimo powiększonych węłzłow - to moim zdaniem (i weta) wynik alergii - Lilith ma także powiększone) ASTy mają strasznie wrażlwie bebechy - unikaj jak ognia antybiotyków. Podaj wapno, Iskial i diete-spróbuj Royala. co moge jeszcze powiedziec rezultaty moga być widoczne experesem za tydzień, albo po miesiącu na razie pozostaje czekać. Ach fotki :loveu: :klacz:
  11. Linomag alantan są super i wmasowuję kilka minut raz dziennie i skórka jest dużo lepsza :D
  12. Daguś :calus: bardzo chętnie :D dzięki na razie jest w miare oby jak najdłużej :D
  13. Alu pocieszać zaraz :wink: jednak wiem że można wyjść z sytuacji prawie przegranej i wierze że OZZY ma tylko chwilowy kryzys zdowotny! Trzymam mocno kciuki :D
  14. Lilith nigdy nie będzie mogła apotrowac w więzadle-implancie jest "luz". Najważniejsze jednak, że jej nie boli myslę, że u Twojej suni będzie inaczej jest lekka Lilith do tego ma beczkowate ułożenie tylnych kończyn, co nie pomaga .... 6 miechów to moim zdaniem minimum ograniczania ruchu. PŁYWANIE I ĆWICZENIA ruchy BIERNE - to podstawa rehabilitacji. Najważniejsze że Lilith wstaje i porusza się bez bólu, a zwyrodnniałe tkaniki zostały usunięte, jednak po dłuższym wysiłku lub na zmianę pogody delikatnie utyka. sunia także dostawała preparat z glukozaminą(500mg) Chondroityną (500mg) i MSM (250mg) o nazwie ARTHRON ORAZ PREPARAT TRAUMEEL S HOMEOPATYCZNE. pozdrawiam :D
  15. Alu nic na zapas jesli to Cię jakoś pocieszy ja z ogromnego bagna Lilith wyciągnęłam - szybkie i kompleksowe leczenie i będzie dobrze !!!! Trzymajcie sie :D
  16. Przepiękna powiem to poraz enty!!! Gratulacje silna panna !!! Pozdrowienia od kuzynki Lilith :D
  17. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi znam to z autopsji ale nie umię tak uroczo opisac miłości mojego Walerego :) niesamowite jest to że takie zachowania to ich charakter :) Kiedy jestem chora Walery i Luna nie odstępują mnie na krok...
  18. Jenki ale jestem smutna kilka dni mnie nie było a tu z jedej strony radośc bo OZZY w końcu ma galerie ale wiadomości :cry: Alu trzymajcie się bedzie dobrze trzeba na te skórne sprawy czasu, a czasu wiem bo tez walczyłyśmy .... Gorące całusy!!!!
  19. BOSKIE MA WDZIANKA BIELINKA :D cOZTEGO MOGE CI KUPIC I WYSŁAĆ :D
  20. KARA BOSKA FOTKA :D
  21. coztego na poprzedniej stronie link szleczki tanie wszystkie rozmiary :D i sa czerwone :D nie są dokładnie jak te Lilith ale podobne :wink:
  22. paulinka sama Tworzysz takie dzięła ale masz wielgaśne oczęta dziewczyno! olekg18 no wkej jeszcze parę musze się upewnić ajk mocno zaniżasz swoja samoocenę :wink: :D
  23. Można je dostac np tu: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57908802[/url] ja w sklepie dalam ze czerwone ok 12 zł. No wiesz ... mnie bardziej podobają sie te w panterkę :D
  24. Tylko dlaczego mina taka poważna :D Dbsst dawno Cie nie oglądałm ... a żeby nie było piegowata ja na poprzedniej stronie :D
  25. No niestety wpadłam lubię Lilith kupowac ładne kompleciki ale niestety tak jak zabaweczki dla ludzi są one często drogie :( Obecnie Lilith chodzi na spcaerki "ubrana" tak: [URL=http://imageshack.us][img]http://img305.imageshack.us/img305/4778/img32210mo.jpg[/img][/URL] lub tak: [URL=http://imageshack.us][img]http://img305.imageshack.us/img305/5741/im0015462co.jpg[/img][/URL] i ma jeszcze kilka obróżek skórzanych i parcianych łączonych, ale nie mam foto z pewnością jednak nadrobię :)
×
×
  • Create New...