-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Alez nie ma za co bedzie to dla mnie czysta przyjemnośc goościc Cie z fotkami :D
-
PASAVERA BAW SIE CUDOWNIE :D :D I RÓB FOTKI!!! OLEK ALE OCZYWIŚCIE WSTAWIAJ :D
-
Boska fotka Bonnie jest przeurocza :D
-
Szaraduszka po pierwsze gratki szczeniaczkowe :D Jednk rudasek wygląda w tej pozie identyko jak Luna :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img229.imageshack.us/img229/8177/img12791ap.jpg[/img][/URL]
-
Mmam nadzieję ze Ala trafiła na dobrego weta z cąłego serca jej tego życzę bo Ozzy to mój ulubiony cielaczek :D
- 78403 replies
-
Royal ma także specjalistyczne diety ale trzeba dopasować do potrzeb psa to fakt ... Alu nie ma sprawy :wink: obyś nie musiała - ale lata doświadczeń z Lilith niestety swoje robią ale sie nie polecam :wink: :lol:
- 78403 replies
-
Smycz, obroża i ubranka- w czym psy idą na spacer :)
Patka replied to Marta_Ares's topic in Obroże i smycze
w TEJ CZERWIENI MAX PIEKNIE SIE PREZENTUJE :D -
Tam myslałam że wpadniesz ale wolałam napisac dla spokoju :D Trzymaj sie z Oziaczkiem :D
- 78403 replies
-
Yorkis przesliczne fotki prawdziwe z Was damy :D
-
Alu uff alergia to nie aż tak źle - Lilith ma zaczerwienienia kontaktowe między paluszkami od trawek (jeśli możesz :) żadnych antybiotyków - na razie mimo powiększonych węłzłow - to moim zdaniem (i weta) wynik alergii - Lilith ma także powiększone) ASTy mają strasznie wrażlwie bebechy - unikaj jak ognia antybiotyków. Podaj wapno, Iskial i diete-spróbuj Royala. co moge jeszcze powiedziec rezultaty moga być widoczne experesem za tydzień, albo po miesiącu na razie pozostaje czekać. Ach fotki :loveu: :klacz:
- 78403 replies
-
Linomag alantan są super i wmasowuję kilka minut raz dziennie i skórka jest dużo lepsza :D
-
Daguś :calus: bardzo chętnie :D dzięki na razie jest w miare oby jak najdłużej :D
-
Alu pocieszać zaraz :wink: jednak wiem że można wyjść z sytuacji prawie przegranej i wierze że OZZY ma tylko chwilowy kryzys zdowotny! Trzymam mocno kciuki :D
- 78403 replies
-
Lilith nigdy nie będzie mogła apotrowac w więzadle-implancie jest "luz". Najważniejsze jednak, że jej nie boli myslę, że u Twojej suni będzie inaczej jest lekka Lilith do tego ma beczkowate ułożenie tylnych kończyn, co nie pomaga .... 6 miechów to moim zdaniem minimum ograniczania ruchu. PŁYWANIE I ĆWICZENIA ruchy BIERNE - to podstawa rehabilitacji. Najważniejsze że Lilith wstaje i porusza się bez bólu, a zwyrodnniałe tkaniki zostały usunięte, jednak po dłuższym wysiłku lub na zmianę pogody delikatnie utyka. sunia także dostawała preparat z glukozaminą(500mg) Chondroityną (500mg) i MSM (250mg) o nazwie ARTHRON ORAZ PREPARAT TRAUMEEL S HOMEOPATYCZNE. pozdrawiam :D
-
Alu nic na zapas jesli to Cię jakoś pocieszy ja z ogromnego bagna Lilith wyciągnęłam - szybkie i kompleksowe leczenie i będzie dobrze !!!! Trzymajcie sie :D
- 78403 replies
-
Przepiękna powiem to poraz enty!!! Gratulacje silna panna !!! Pozdrowienia od kuzynki Lilith :D
-
Tajdzi znam to z autopsji ale nie umię tak uroczo opisac miłości mojego Walerego :) niesamowite jest to że takie zachowania to ich charakter :) Kiedy jestem chora Walery i Luna nie odstępują mnie na krok...
-
Jenki ale jestem smutna kilka dni mnie nie było a tu z jedej strony radośc bo OZZY w końcu ma galerie ale wiadomości :cry: Alu trzymajcie się bedzie dobrze trzeba na te skórne sprawy czasu, a czasu wiem bo tez walczyłyśmy .... Gorące całusy!!!!
- 78403 replies
-
Smycz, obroża i ubranka- w czym psy idą na spacer :)
Patka replied to Marta_Ares's topic in Obroże i smycze
BOSKIE MA WDZIANKA BIELINKA :D cOZTEGO MOGE CI KUPIC I WYSŁAĆ :D -
KARA BOSKA FOTKA :D
-
Smycz, obroża i ubranka- w czym psy idą na spacer :)
Patka replied to Marta_Ares's topic in Obroże i smycze
coztego na poprzedniej stronie link szleczki tanie wszystkie rozmiary :D i sa czerwone :D nie są dokładnie jak te Lilith ale podobne :wink: -
paulinka sama Tworzysz takie dzięła ale masz wielgaśne oczęta dziewczyno! olekg18 no wkej jeszcze parę musze się upewnić ajk mocno zaniżasz swoja samoocenę :wink: :D
-
Smycz, obroża i ubranka- w czym psy idą na spacer :)
Patka replied to Marta_Ares's topic in Obroże i smycze
Można je dostac np tu: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57908802[/url] ja w sklepie dalam ze czerwone ok 12 zł. No wiesz ... mnie bardziej podobają sie te w panterkę :D -
Tylko dlaczego mina taka poważna :D Dbsst dawno Cie nie oglądałm ... a żeby nie było piegowata ja na poprzedniej stronie :D
-
Smycz, obroża i ubranka- w czym psy idą na spacer :)
Patka replied to Marta_Ares's topic in Obroże i smycze
No niestety wpadłam lubię Lilith kupowac ładne kompleciki ale niestety tak jak zabaweczki dla ludzi są one często drogie :( Obecnie Lilith chodzi na spcaerki "ubrana" tak: [URL=http://imageshack.us][img]http://img305.imageshack.us/img305/4778/img32210mo.jpg[/img][/URL] lub tak: [URL=http://imageshack.us][img]http://img305.imageshack.us/img305/5741/im0015462co.jpg[/img][/URL] i ma jeszcze kilka obróżek skórzanych i parcianych łączonych, ale nie mam foto z pewnością jednak nadrobię :)