Kara :D widzisz może mozna im troszku pomóc
Buziaki dla przyszłej mamy, może po kociakach ja wysterylizuj jak jest taka darmowa możliwośc, bo az jej szkoda taka chudzina :-?
Bartosz a prosze :)
relaks w pełni - no w końcu jak 20 czerwca kończy sie 6 lat, to można sobie pozwolic :wink:
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img125.echo.cx/img125/7487/img31965nk.jpg[/img][/URL]
No dokładnie rozumiem o co Ci chodzi! kurde ciekawe czy dozyjemy ze bezpańskie koty bedą sterylizowane na koszt miasta ... :-? Tylko ja swoich piwnicznych nie złapię :-? bo sa dzikie że az strach ...
No własnie o to mi chodziło do moich znajomych naplywają cioglę nowe kastracja jest tańssza ale zawsze znajdzie sie jakis kocur, trochę Ci współczuję może jakoś mogłabym pomóc jak Ty sobie radzisz z taką ferajną??
A kto się o dzidziusie postarał mam nadzieję że nie któras z moich ulubienic Kara jak ty sobie radzisz przy takiej ilości kotów masz je posterylizowane?? do moich znajomych ciągle przychodzą nowe koty ....
Adda buuuu :-? szkoda że nie do Ciebie, ale pewnie jeszcze znajdziesz następne kocie serducho do kochania ... :wink:
Lilith przykro mi ale będzie dobrze takie różowe łapki mają tylko wybitnie przystojne koty :wink: zartuję oczywiście ale Luna tez ma różowe :wink:
Goska boskie fotki jeszcze jeszcze !!!! :lol:
Adda trzymak kcuki za zgodę na kicie fakt one sie kochają fajnie jakby takie cuda trafiły do naszych zakoconych :D
Moja Lusia ciepło myśli o kociakach :D
a czasem ma szalone myśli ...
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img72.echo.cx/img72/9215/img31334lr.jpg[/img][/URL]
coztego ja bym niestety powiedziała panu pare miłych słów, czasami wstydu narobie tez człowiekowi jak rzuca papier podnoszę i wyrzucam glosno to komentując, a dzieciom podaje i mówię ze zgubiły ... działa ... może i na niego by podziałało
:wink:
Lona 7 cudownych życ :D życzą Walery Luna i Lilith oraz oczywiście Ja ;)
Tulipki dla Loni bardzo na czasie :wink: bo juz się kończą :D
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img298.echo.cx/img298/1996/img29272yg.jpg[/img][/URL]