Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Beatko mówiłas na wujcia Walera a Dymek niezłego brzuchola se uhodwał :wink: i nie mów że to sierść ja równiez urzywam tej wymówki :wink: Bida Baryś całusy od naszej rodzinki :D Walery kocha kuchnie i także obserwuje wszystko drąc sie najczęsciej w niebogłosy a płuca ma iście olbrzymie Luna ogranicza sie do pomruków :D
  2. Patka

    zakoceni.pl

    No masz rację tak może byc ... Walery dokładnie jak miał 3 lata mnie oznaczył i to był koniec jego pomponów :wink:
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi usmiałam sie okrutnie z opowiastki :lol: co do gapienia to naturalne u syberyjczyków Waler potrafi tak godzinę az Piotra nie obudzi :D Nasze na szczęscie ganiają sie wieczorami ufff Beatko trzymak kciuki będzie dobrze, dlaczego tak szybko podjęliście ta decyję już fizycznie dojrzał??
  4. Beata :klacz: :laola: jestes niesamowita :)
  5. Pasavera nic straconego może jeszcze 2 raz pojade :D
  6. jak sie uda ja jade na poczatku lipca tylko trzymam kciuki za pogode a z tym ostatni trudno ... :-?
  7. dziękuje w imieniu białozębej Lilith :wink:
  8. Rodzice gratulujemy :D wnusia może odmładzać i to jak :D super foty :D
  9. Patka

    zakoceni.pl

    Kasia_i_Łukasz witajcie w zakoconych piekne kociaki poczekajcie aż Alina zobaczy waszego Filipa ale będzie :D Fotki super - a jak uczucia między kocie ?? u was tez ład i miłość :wink:
  10. Usmiech Lilith specjalnie dla Was :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img55.echo.cx/img55/3489/img31915ic.jpg[/img][/URL]
  11. Dzieki :laola:
  12. Dzięki Lilith walczy dzielnie łapa przednia najgorzej chodzi w opasce lestycznej wzbudzając niestety ogólne zainteresowanie gawiedzi ale jest chyba już lepiej po lekach bo jest dużo bardziej energiczna :D A to dla Ali [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20177&postdays=0&postorder=asc&start=180[/url]
  13. nie zniknęła tylko Ty nie po drodze :wink: ale serio obroniłam dyplom na studiach podyplomowych zmieniłam prace i tak wszystko biegnie jak szalone ... Nawet z małym Dalim fotki na początku topicu Dagi są zajrzyj Alu :D
  14. Lubie i to bardziej :D ale niestety Lilith jest nietowarzyska bo ma zapalenie stwów i koniec ciazy urojonej (to moja wina za duzo pracuję i nie iałam kiedy jej wybiegać) ale odrobie wszystkie zaleglosci w lipcu bo mam urlop inaczej bym padła dziś ponad 9 godzin w pracy non stop :-? sorki za rosterki Dbsst :D
  15. GORACE BUZIAKI OD LILITH DLA WAS :D
  16. DZIEKUJEMY SORKI DBSST, ŻE NA WASZYM TOPICU SIE WYDALO :wink:
  17. LOTO DOKŁĄDNIE ... BRAK SŁOW NIESTETY KOMUS BARDZO ZALEZY BY ZROBIC TYM WSPANIALYM PSOM KRZYWDE, TO NIE BYL PIERWSZY PRZYPADEK :-?
  18. ZDRAJCA WOLI MŁODSZE :wink: WYBACZYMY MU BO UWIELBIAMY SZPILE :wink: DLA SZPILCI - TAK SIE OPDPOCZWYA JAK SIE JEST SENIOREM ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img240.echo.cx/img240/1193/img31964mj.jpg[/img][/URL]
  19. MALEŃSTWO PIEKNE COŚ MAJA UROK I CHARAKTEREK IDEALNE POŁĄCZCENIE :D FOTKI BOSKIE CZAKAM NA NASTĘPNE, BO WARTO :D
  20. Ona jhest dobrze wychowana i po prostu podnosi biednemu psiakowi samoocenę - wie, że ma teraz cięzki okres chlopak :wink: A jak tam towarzysz znalazł rodzine??
  21. Lea super wygląda na tych syylizowanych fotkach skąd ten efekt :D Jak zawody??pozdrowienia
  22. Nie bądzcie tacy skromni Bunia nie musi pozowac ona jest urodzoną modelką piękna z niej panna :D I ma dobry gust do patyczków :wink: Jeszcze jedno z serii ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img298.echo.cx/img298/584/img32006qq.jpg[/img][/URL]
  23. Dag juz jest przysmazona na kolorek złoty :wink: Mówimy na nią psoświnka więc nie dziwię sie skojarzeniom :wink:
  24. Patka

    zakoceni.pl

    Jeny ale Marcyś jest cudny juz sie nie mieści w tubie :lol: ale ma piękny ten rysunek na mordce wszystko mu sie zaczyna wybarwiać cudny chłop a Lonia jaka opiekuńcza ciągle go ma na oku :wink:
  25. Patka

    zakoceni.pl

    Adda ale one cudowne a Trusiu juz jakby siorche ma lepsiejsza ;) grygy ale cudo szczególnie poza Filemona :D
×
×
  • Create New...