Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. olekg18 nie ma jak autoportret z "ręki" :D
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Na szczęście u nas jest OK nasze ośiedle chyba lubi koty i jest ich dość sporo w dobrej kondycji i nie przehaniamych mają swoje piwniczki i budki a jak jakiś obcy przyjdzie to zawsze go ugościmy może to dlatego ze mieszkamy nad rzeczką (są szczury) i koty na nie polują :D po prostu mają dość dobrze jak na koty wolno zyjące tylko te ciągłe kocięta, a złapac kotek nie sposób :-? shrivatsa proszę o foteczki :D Kłębek Lunkowy :D jak przyjemnie :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img149.imageshack.us/img149/5418/img26327yj.jpg[/img][/URL]
  3. Patka

    zakoceni.pl

    shrivatsa widziśz udało sie :klacz: Kicia faktycznie podbna do Nesi równie urocza i jak pozuje rasowa modelka :D Piękne fotki napisz nam coś więcej o Twojej futrzanej dziewczynce. :D Nesia i Aylin jak zawsze cudowne :loveu: A powiem Wam że wczoraj oglądałam jak kotkaq powiła małe - kotka dzika i już sie martwięc co to bedzie ale widok był niezwykły ...
  4. Daisunia sliczna fotka :D Urocza panna z Ciebie dlaczego mam sie smiać jedynie mogę sie uśmiechac do Ciebie :D
  5. Śliczny autoportret asiunia :D Asher a ja Ciebie w takiej ilości pierwszy raz widzę :o aż miło sie robi supper przyjemne foteczki :D
  6. Tu chyba nie chodzi o rasę :wink: są plaże na których można spokojnie przebywac z psem ale w dużych kurortach to legalnie jest wykluczone :-? a w Białej plaże masz niemal dla siebie :D jak okiem sięgnąc :D i ten piaseczek :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img11.imageshack.us/img11/7496/img33895ks.jpg[/img][/URL]
  7. Już po moich wakacjach ale fotki jeszcze świeże jak wspomnienia :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img349.imageshack.us/img349/2788/img33930bm.jpg[/img][/URL]
  8. Patka

    zakoceni.pl

    Bidulki małe tak sie pochorować zmiana klimatu zaszkodziła buuu trzymajcie się ciepło i zdrowo! shrivatsa bardzo łatwo sie to (wkleja fotki) robi! czekam z niecierpliwością :D Liwilla też sie obija i już dawno nie odśwezała o innych paniach nie wspomne co u Trusia i reszty??
  9. cO TU MÓWIĆ BOSKI :biggrina: :klacz:
  10. no to jakoś sobie poradzimy bo moja jak większa połowa 46 :D I uwielbia pozowac podczas zachodu słońca nad morzem :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img203.imageshack.us/img203/9883/img33565oc.jpg[/img][/URL]
  11. Ciezkie czasy nastały jeśc nie dają trzaba sole minaralne z pańci zlizywac :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img60.imageshack.us/img60/6760/200502120028vy.jpg[/img][/URL]
  12. Kuzynka Lilith AST lubi umiarkowanie wode a pływac nie potrafi prosze sie nie śmiać uczona zachęcana i nic :D musimy sie z tym pogodzić z to chetnie nurkuje i brodzi :D
  13. i może jedną bezwłosą dadzą jesezcze gratis :wink:
  14. Nie ale z moja ASTka mogą pobrykać :D jak to dzika plaża to chyba możesz odzyskac humor :D
  15. w końcu jakis ruch w bullowatych :D CHI cudowne :loveu: :klacz: jakie aktywne :wink: zgerdek Harrego przesliczny ze swoja magiczną piłeczką :D
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Nie mylą mnie oczy Poświatka żyje :D
  17. olekg18 z psem na plaży możesz mnieć problem w łebie z tego co sie orientuję ... Daga w Biaqłej wszstko jest mozliwe mozna np wynając caly domek ogrodzony i masz z banki obawy o psiury a i noc bezpieczna :) poszperaj w sieci :D pod kontem Białogóra i jak nic by nie było to tez z równie ładnym piaskiem Debki
  18. Patka

    zakoceni.pl

    agabass co za piekności Twoje wszystkie trzy ?? ale masz cudowie :D
  19. shrivatsa po pierwsze kiło Cie poznać po drugie mała pamiatka byś nie oceniała kogoś luk czegoś po okładce lub pierwszych stronach :wink: :D Bohaterka Lilith podczas wakacyjnej przerwy :wink: Gwiazdorstwo bywa takie męczące :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img266.imageshack.us/img266/6876/img32963wn.jpg[/img][/URL]
  20. Podejrzewam że Twoja psinka pewnie nie miała zerwania tylko naderwanie stąd mniej inwazyjna technika - nalezy tylko sie cieszyć i życzyć szybkiego powtrotu do pełnego zdrówka :D
  21. Niestety to są wstrętne paskudy i ich leczenie długo Trwa :( Alu przy tym silnym antybiotyku dużo jogurtów - możesz nawet lakcid podac zeby mu nie wyjałowiło brzuszynki, bo potem jeszcze z tego trzeba będzie go wyciągnąć. Trzymajcie się :D
  22. Cedra jestem zdziwona gipsem (na tym topicu tylko jeden pies go miał -inna technika) przy tym zapaleniu że z powrotem założono?? trzeba przeciez jak najszybciej "uruchamiać" konczynę i nowe więzadło (inna technika) Lilith jest juz 1 i 4 miesiące po :) czyje sie dobrze w galerii bullowatych są jej obecne foty :) w stawie jest troche luzu ale wiedzielismy, że implant to ryzyko - bardzo aktywny pies u nas nie odradzano ze względu na małe szanse. Lilith zyje bez bólu jest szczęsliwa nadal pasiemy ja z przerwami glukozaminą teraz znaleźlismy podobno rewleacyjny preparat Traumeel S + Iskial :) Trzymam kciuki za was i psinkę będzie bobrze tylko pilnujcie ruchów biernych i z dala od wroga nr 1 - schodów :D pozdrawiam
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi ale sielanka godzinami mogłabym patrzec :loveu:
  24. Agga wydaje mi sie że ta częśc wybrzeza ma najpiekniejszy piasek byłam w wielu miejscach ale plaża Białógry Dębki itd bije wszystkie na głowę :D Pasawera to już zleci hop siup :)
  25. dla stęsknionych a ja już tęsknię :( [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img60.imageshack.us/img60/7610/img35616bp.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...