-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Alu jak miło Cię zobaczyc u zakoconych wpadaj częsciej Luna dziękuje :D Piekne fotki shrivatsa masz przesłodkie kociaki i jakie mają cudowne miesjca do spania moje są w porównaiu do nich nudne do bólu :D Alinko tak jest w pełni potwierdzam Luna ma przecudowne futro zapraszam do nas na degustacje :wink: Poza tym zawsze pięknie pachnie zasługa spanka na świeżo upranych rzeczach :wink: :D
-
Ja podaję Arthron zawiera najwięcej czynnych składników: czyli glukozaminę msm i hondroitynę juz po pierwszej miesięcznej kuracji (suka ma zapalenie i zwyrodnienie stawów) zaważalna poprawa :D do tego Iskial :D
-
"Rozgryzłyście"! nas kupiliśmy obudowę specjalnie zaprojektowaną do potrzeb Luny :wink: :D
-
kate_m. za komplementy dotyczące skarpetek :D zasługują na prezent :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img175.imageshack.us/img175/1664/lunaikomp0031yd.jpg[/img][/URL]
-
Bonnie jestem pod wielkim wrażeniem taką modelke to tylko fotografować non stop!!! świetne foty!!!
-
shrivatsa miło, że sie podoban nasza dama :D
-
No kurcze to teraz juz na 100% wiecie na czym stoicie - grzybką mówimy stanowcze nie !!! Alu bardzo mi przykro z powodu pieknej psiej pręgowanej mordki :-? Na pocieszenie .... z serii ... podpoczywaj ze mną tak to sie robi najlepiej ... [URL=http://imageshack.us][img]http://img254.imageshack.us/img254/5425/img10587sw.jpg[/img][/URL]
- 78403 replies
-
Cudownościowe maluchy "Bask" "atakowany" boski :lol: Luna ma cudnie różwoe łapinki prada :wink:
-
jakoś ciągle nie ma czasu i okazji by ją jej sprawić :wink: :D ale postaram sie spełnić życzenie :D niedługo mam nadzieję. Alu może sprawisz Ozzemu przyjaciólkę "niedoli" Lilith ma koty ... :D
- 78403 replies
-
Rude = czułe, wrażliwe i kochają .... ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img350.imageshack.us/img350/7697/img32963ec.jpg[/img][/URL]
- 78403 replies
-
Lilith się :oops: Ozzy to kawał chłopięcia, a Lilith drobniczka przy nim zapewne :D Cieszymy się, że sie podoba :D
- 78403 replies
-
Znów muszę się powtórzyć ;) cudowne :D Wirtualna koleżanka kłania się :D i pięknie pozuje dla Ozzego :D w końcu prawdziwa z niej dama ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/4297/img32219kn.jpg[/img][/URL]
- 78403 replies
-
Beatko jak miło :D z serii: ... A gdzie podziała się ta wstrętna myszka ?? .... [URL=http://imageshack.us][img]http://img239.imageshack.us/img239/9108/lunaikomp0013pp.jpg[/img][/URL]
-
Podobie sytuacja ma sie z buldogiem amerykańskim ciekawi mnie także kiedy w Polsce "dopiszą" nowe rasy :wink: :D
-
Wswzystkie "odmiany" przeurocze :D Kobioeta o wielu włosach chciało by sie rzec :)
-
Spiewająca Szpila :lol: Super z niej panna :D
-
Ja Dbsst rozumiem :D Ale trzymam silnie kciuki za Ulubieńca dam :D
- 78403 replies
-
Tajdzi wiedziałam ma gwiazdorstwo w oczętach :D :klacz:
-
Aneczka przestaw sie na alantan wydajny i tańszy sporo - masć :D
-
Cudowne :) Te same tylko płec inna :wink: :D