Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Alinko dziekuje walery pozdrawia Twoje pięknotki :D
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Topic przysypia w upale maly walerek również :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img324.imageshack.us/img324/7982/img35918ok.png[/img][/URL]
  3. Oj dziewczynk macie rację już tesknie :D
  4. Patka

    zakoceni.pl

    Piękne fotki! umieją sie maluchy zareklamowac ;) ale powaznie ile byś nie znalazł domu zaraz sa nowe maluchy do wzięcia - czy kiedyś to sie zmieni :-?
  5. Boxerka_murderer odkrywcze :D
  6. chociaz cos :D Biudlki łóacze sie w bólu ...
  7. Jestem tego zdania co Basenji można miec fotki jednego psiaka w odpowednich warunkach ale całe mioty jeszcze do tego np 6 tygodniowe albo w bagazniku bryyy ale co zrobic można mimo zakazu za dużo kasy się przetacza przez ich rączki Arnika aż dziwię sie że Ci sie fotki pstryknąć udało ale chyba tylko tym "bardziej porządnym", bo bagażnikowe to przewaga ...
  8. malawaszka fakt daleko masz ale warto wybierz sie raz a dobrze - jodek powdychaj dla odmiany :D
  9. ło matko właśnie zauwazyłam że mieszkasz po sąsiedzku i jak?? wiem wiem ale zawsze blisko do Torunia na jakim osiedlu ?? Mamy sporo znajomych w mieście klasy B :lol: :wink: :evilbat:
  10. Patiszon boska :klacz: gwiazda
  11. Pasawerko kalendarzyk na ścianę i ... pomysl sobie że ja już wakacji brak w tym roku :( ale może sie wybiorę we wrzesniu na 3 dni ... morze ;) Jedna z ciekawszych fotek na deserek gra świateł ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img317.imageshack.us/img317/3233/img33754bs.jpg[/img][/URL]
  12. No wiesz podrosnie podpasiesz jej jeszcze i samo sie zwróci ... :wink:
  13. agabass tez strasznie lubię tą ostatnią fotkę :)
  14. Alu to faza AQ Twojego męża przyzwyczaji sie i mu zobojetnieje jak mojemu ale na to trzeba czasu :lol:
  15. No dobra małe kroczki ... zachidy i noce były najpieknieszje i przede wszystkim temperatura idealna [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img302.imageshack.us/img302/4743/img33355cp.jpg[/img][/URL] Widok z latarni :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img302.imageshack.us/img302/9072/img34628ok.jpg[/img][/URL]
  16. że świeci od bateryjek :lol: :wink:
  17. Ładne te długowłose amastafiki :wink: Lilith tez się błyszczy ale czarna maśc lepiej to eksponuje miałam jednak pare pytań co ja daję że pies sie tak świeci :wink: bateryjki :wink:
  18. Alu no wiesz ... do błyszzcenia potrzeba lat doswiadczeń :wink: nic od razu :D
  19. Tak od wejścia głównego i sa nowe schody :D Lilith sie opala [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img117.imageshack.us/img117/1389/img33874sl.jpg[/img][/URL]
  20. Lilith je mieszane surowe i karmę sucha tez jej z mordy nie capi :wink: I błyszczy sie ale moze to zasługa wazeliny i polerki :wink:
  21. Matagi :beerchug:
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi wzruszyłam sie jakbym walera widziała! jaki Marcys jest cudny :D
  23. Zeby nie było że tylko na plaży siedziałysmy :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img71.imageshack.us/img71/9329/img33121py.jpg[/img][/URL] Lilith w cieniu skarpy strasznie w tym roku podmylo Pasavera zdziwisz sie ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img71.imageshack.us/img71/1327/img33886ax.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...