Jestem tego zdania co Basenji można miec fotki jednego psiaka w odpowednich warunkach ale całe mioty jeszcze do tego np 6 tygodniowe albo w bagazniku bryyy ale co zrobic można mimo zakazu za dużo kasy się przetacza przez ich rączki
Arnika aż dziwię sie że Ci sie fotki pstryknąć udało ale chyba tylko tym "bardziej porządnym", bo bagażnikowe to przewaga ...