Słodka Lilith "dorobiała" się po wielu latach ;) swojej własnej, małej galerii zapraszamy:
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=26032&start=0[/url]
Alink dawno Cię nwi widziałam i dziewczynek :D one sa cudne, a co do czyścioszkowatosci to poczekaj to z wiekiem przychodzi :D :wink: Ja też kilka ulubionych kubków straciła :-? no cóz ryzyko zawodowe :D
No dobra ok 3 to 3.99 kg :wink: ale ona ma puchatą sierść :) i fałd na brzuszku ze skóry (z lepszych czasów) To Loonia gwiazda sie roztyła fotnij ja całą :D z ciekawości
Moja maluśka Lusia w upale takze bardzo dba o czystośc futerka - wspomienia sprzed tygodnia - a teraz pada :( a Lusai nadal czyściuka
[URL=http://imageshack.us][img]http://img155.imageshack.us/img155/5142/lunaikomp0080pj.jpg[/img][/URL]
Jeny jaka ta Szpila piekna na fitness piłeczkowy widze, że uczęszcza :D Gracja pełnym pyskiem (dosłownie pełnym piłeczką ;)) Sikające fotki :lol:
U nas pada :(
Można podawac żelatyne wchodzi ona w skład wielu preparatów, info [url=http://netpaker.pl/product_info/c24_43_regeneratory_stawow/p167_multipower_vitagelatine_400g]tutaj[/url].
a wczystej postaci jest o wiele tańsza a właściwości te same :D
CO ZA PIEKNA CHARAKTERYSTYKA :D
CO DO WKLEJANKA FOTEK
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516[/url]
DLA DROBNEGO UŁATWIENIA ;)