Sebastian pomysł uroczy (jak ja ostatnio lubię to słówko) ale w praktyce juz dawno wiem ze nasza rzeczywistość miła nie jest ... Ja tez rozważyłabym fundacje AST :cool3:
powiem Ci tak - ważne by mieć świadomość, ze świat miły na ogół nie jest, ale nie trzeba powielać stereotypu ;) i wpisywać sie w "ogół" i wież mi najczęściej warto dla siebie (co tam z innymi ;)) być jednak dobrym człowiekiem ..