Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. strasznie mi przykro :(
  2. No nie ale kawał psa :) Pika jest Matko możesz byc dumna
  3. google nie gryzie wpisz pierwsza cieczka :) powodzenia
  4. to napiszę ja ;) jak szukałam dla naszej suki niestety sam pies to nie wszystko trzeba szukać takiego który "poprawi" niedostatki naszej suni + naprawdę najlepiej zobaczyć potomstwo takiego repa, bo czasem pies cudo, a szczyle nieciekawe - zobaczyć jak silnie swoje geny przekazuje. Wybrałam syna rewelacyjnego psa właśnie dlatego, że ma takiego a nie innego ojca + liczę też że ujawnia się geny linii, której oboje rodzice będą mieli. Dodatkowo pies ma cudowny temperament oglądam go on line na skypie. Polecam taki sposób bo fotki jedno a pies na żywo nawet setki km ale w kamerze to co innego. + Warto sie poradzić dobrego hodowcy z długoletnim doświadczeniem a nawet kilku pokazać parę psów i zapytać którtego by wybrali dla naszej suni i dlaczego. i dużo szczęścia ...
  5. sliczna łepetynka
  6. dokładnie tak jak pisze Vorph mnie to wygląda na problem neurologiczny lub z kręgosłupem ... Napisz coś więcej skonsultuj sie z innym wetem
  7. My ruszamy z Torunia myślę, że pogoda wystraszyła chyba ...
  8. Oj tak szybko to się chyba nie da ...
  9. Oj Dominika Gratuluję Jaśka !! Pola juz sie szykuje by go poznać :)
  10. [quote name='gimmedalight']Witam, mam takie pytanie, co robią hodowcy w przypadku gdy nie sprzedadzą wszystkich szczeniaków z miotu? nie pytam o pseudohodowle! dlaczego ceny są tak wysokie? (w granicach 2000 pln) może głupie pytanie, ale jestem ciekaw.[/QUOTE] czytam i czytam i czegoś nie rozumiem chcesz psa zdrowego, ale tylko "do domu" nie na wystawy tak? Tak szczerze ile chciałbyś zapłacić?? Nie bardzo rozumiem te wszystkie dywagacje wychodzę z założenia kto szuka ten znajdzie ...
  11. [quote name='imagestaf']witam w niedalekiej przyszlosci chcialabym kupic malego stafika (czarny, czarny pregowany lub braz bregowany) szukam szczeniaka wystawowego i stad moje pytanie czy moglibyscie mi polecic dobra hodowle tych psiaczkow?[/QUOTE] Hej proponuję wpisać w google staffik forum i wyskoczą Ci dwa największe fora z działam zapowiedzi miotów i hodowli mających szczeniaki obecnie a jest ich teraz sporo: HODOWLA FAMILY BULDOŻER HODOWLA ALASTOR FCI HODOWLA PENN-STAFF HODOWLA BULE Z BUZY HODOWLA BULL HUNTER HODOWLA GREEN ELITE HODOWLA HARPAGON FCI HODOWLA STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŻYCIE FCI HODOWLA SILVER CROSS HODOWLA Bullamo Hodowla staffka większosć ma swoje strony ale jeśli sie zarejestrujesz na forum będziesz mógł tam podglądać rozwój szczeniąt i kontaktować sie z hodowcami
  12. bosko wyglądają !!
  13. faktycznie koty zdziwione :) A młoda jaka samodzielna !! Kurka Ruda pani masz dar mamki a to wielki dar!
  14. choc cegiełkę mogę kupić ...
  15. powodzenia w naukach :) staszki sa bardzo pojętne ale i uparte ;)
  16. aleee długie łapkiiiii boska jest :) A oseski słodkie
  17. witaj nam witaj - słodki team :) Moja Rudolfisia się przypomina na dogo :) [URL=http://img11.imageshack.us/i/p1040272d.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7605/p1040272d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img11/p1040272d.jpg/1/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/p1040272d.jpg/1/w600.png[/IMG][/URL]
  18. rzadko zaglądam a tu taka niespodzianka jakie stadko !! Moje ma juz 2 lata i jest coraz gorsze ale przestało gryźć ;)
  19. [quote name='Sebastian']Zajrzyj na strony hodowli Family Buldożer i hodowli Bullamo!!! Myślę że w niedalekiej przyszłości spodziewać się będziemy w jeszcze jednej hodowli rudasków, ale obiecałem nie zapeszać... Powodzenia w poszukiwaniu:multi:, jak będziesz potrzebował pomocy zadzwoń, może coś wspólnie wymyślimy;) Pozdrawiam.[/QUOTE] Seba ma racje sypnie sie ciut Rudosków ale żeby zdobyć ładnego wystawowego pieska trzeba się spieszyć :cool3:
  20. Przeczytałam cały wątek !! trzymam kciuki za Was! dzielne dziewczyny!!
  21. Ja zapraszam na staffikowe fora wystarczy wpisać w google tam tak jak vectra pisze jest dział mioty a na jednym forum nawet na czołówce wyszczególnione gdzie są mioty, a gdzie będą :razz: ewka mogę krtyptotreklame sbtforum :cool1:
  22. Strumyk świetnie odpowiedziała wcale nie trzeba kupować rasowego psa wychuchanego przez hodowcę za 2 tyś jak człowiek ma chęci może poszukać i znaleśc pieska sporo taniej lub wziąć na raty
  23. Royal jest jak to mówią nieszkodliwym błaznem :p ale stara się jak może a te drobne naciągnięcia ;) indee rozumiem że Cię drażnią jeśli chcesz sie bardziej podenerwować poczytaj wątki o nieładnych zachowaniach przez duże N niestety takie są :(
  24. przeuorcza sunia!
×
×
  • Create New...