Jump to content
Dogomania

figazmakiem

Members
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About figazmakiem

 • Rank
  Advanced Member
 1. [quote name='Felki Ghandi i Jazz']Czy można przeklejać linki filmików na inne fora? Jak podpisać?[/quote] Oczywiście, że można przeklejać. :) [quote name='viv']Ten filmij J0 to Marta z Lika[/quote] Dziękuję, już poprawiłam.
 2. Kilka filmików na [url=http://www.youtube.com/user/figaazmakiem]YouTube - Kanal von figaazmakiem[/url] ;)
 3. Czuję się wezwana. :lol: [quote name='Sajko']A ja chciałam bardzo bardzo podziękować osobie o nicku figaazmakiem na youtube za filmiki z moimi bliźniakami:loveu: dziękuję dziękuję dziękuję:multi:[/quote] [quote name='fankafanty']I podziękowania dla figazmakiem z youtube, widzieliście jej szczegółowe opisy :crazyeye:[/quote] Nie ma za co, polecam się na przyszłość. ;) Opisy jak opisy- mam nadzieję, że nikogo nie pomyliłam. Kilka moich kiepskich zdjęć: [img]http://img13.imageshack.us/img13/6304/dscf7845.jpg[/img] [img][URL]http://img23.imageshack.us/img23/2703/dscf7816.jpg[/URL][/img] [img][URL]http://img12.imageshack.us/img12/4546/dscf7826.jpg[/URL][/img] [img][URL]http://img7.imageshack.us/img7/6858/dscf7828.jpg[/URL][/img] [img][URL]http://img38.imageshack.us/img38/4286/dscf7830.jpg[/URL][/img] I wspomniane filmiki z soboty na [url=http://www.youtube.com/user/figaazmakiem]YouTube - Kanal von figaazmakiem[/url] Pozdrawiam
 4. [quote name='Mudik']O witam, dopiero po stronce zobaczyłam ,ze to rodzinka Laryksa i Blue, Pozdrawiam![/quote] ;) My również pozdrawiamy. [quote name='Marihuana']busik nieaktualny :-( [/quote] Szkoda. :-(
 5. [quote name='Mudik']Widziałam tę strone,ale ja nie moge otwierac plików PDF jak bym mogła to bym tu nie pisała, prawda?[/quote] Ale nie wszyscy widzieli tę stronę i może jednak komuś się przyda. My też chętnie zabralibyśmy się z kimś. 1 osoba + średniej wielkości pies, dokładamy się do kosztów. Busik to super pomysł. :)
 6. Klubowa retrieverów będzie 9.08, czyli masz 3 wystawy w 3 dni. ;)
 7. Informacje w pdf [URL]http://kinoloska-zveza.si/dokumenti/prijavnice/85_Prijavnica_KZS_LJTRM09_Ver2_Web_LQ.pdf[/URL]
 8. [quote name='mrowa23']my bedziemy z nasza pociecha jedna ale ceny faktycznie z kosmosu... bedzie mozna zglaszac elektronicznie na jakies stronie?[/quote] Tu jest formularz zgłoszeniowy: [url=http://zkwp.pl/zgloszenie/2009/zgloszenie_pl.php?kododd=121]Formularz[/url] My już zgłoszeni. :)
 9. Znalazłam jeszcze Sopot 2005, już robię skan. ;)
 10. [quote name='Tascha']hmmm...czyzby była ze mnie taka gapa? ale patrzyłam jakiś czas temu na str bydgoską i na V był M.Vaclavik, a teraz jest dalej M.Vaclavik tylko obok nazwiska jest czerwony napis "zmiana"[/quote] Bo tu chyba nie chodzi o zmianę sędziego, tylko o to, że rasy zostały inaczej przydzielone. ;) [quote name='Paatrycja']Kochni, do kiedy są zgłoszenia przyjmowane? Jeszcze po nowym roku? Do 30.01?[/quote] Tak, do 30.01.
 11. [quote name='Tascha']Zdaje sie ma byc zmiana sędziów na V gr - ale na jakich innych jeszcze nie napisali:razz: [/quote] A mi się wydaje, że ta zmiana już jest podana. :cool3: Akitę japońską miał sędziować Robert Blumel, a jest teraz u Miroslava Vaclavika. Tak samo chow chow.
 12. Ze strony FCI: [FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Calibri]the Uniunea Chinologica din Moldova is not allowed to run FCI international CACIB shows; this already applies to the upcoming Chişinău/Kishinev show in December 2008. [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Calibri][SIZE=3]A na ich stronie pojawiły się już informacje o międzynarodowej w marcu. Ciekawe co z tymi CACIBami. [/SIZE][/FONT][/FONT]
 13. figazmakiem

  Cruft

  [url=http://www.crufts.org.uk/item/106]Nominated Overseas Qualifying Shows in 2009 for Crufts 2010 - Crufts[/url] :)
 14. Forrest zgłoszony. ...już nie mogę się doczekać. :razz:
×
×
 • Create New...