-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Jak myslicie, czy to jest dobry sklad na seniora? Białka 24%, Tłuszcz 12%, wartość energetyczna 13,52mj/1kg. MIĘSO - 31%: mączka drobiowa, mięso z kurczaka, mączka rybna, bulion z mięsa i wątroby SKŁADNIKI ENERGETYCZNE: tłuszcz drobiowy, ryż, kukurydza, pszenica pełnoziarnista LEKKI BŁONNIK: wysłodki buraczane, suszona marchew, wyciąg z jabłek WITAMINY: drożdże piwowarskie, kiełki pszenne, siemię lniane SKŁĄDNIKI SPECJALNE: świeże jaja, tłuszcz z łososia, Optimin :oops::niewiem: Dostalam paczke Fitmin dla Seniorow na wystawie warszawskiej i od wczoraj daje ja Kaji. Podoba mi sie w tej karmie ze koleczka sa malutkie :p No i nawet znalazlam sklepik (chyba jedyny z ta karma) i cena tez mi sie podoba :razz: I teraz sie zastanawiam czy kupic jej ta karme czy Brita (bo nad nim juz wczesniej sie zastanawialam). :hmmmm: No i Kaji tez smakuje, chociaz jak juz pisalam w watku karmy PROF to jej wszystko smakuje :lol: Szczerze powiedziawszy nawet nie wiem na co powinnam zwracac uwage w skladzie :oops::oops:
-
Uhhh, szkoda. Bede sie musiala zapytac na Zywieniu. Gooorrracooo [img]http://images1.fotosik.pl/121/0cdb62ad27ae62f4.jpg[/img] Przy ognisku nawet jakis piesek sobie posepil :lol::lol: [img]http://images2.fotosik.pl/113/5de01b6bf78f79b5.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/76/a368743faea08587.jpg[/img] Droga do miasta :p [url]http://images1.fotosik.pl/121/8f9c0cc12145e486med.jpg[/url]
-
:turn-l::turn-l::turn-l::turn-l:
-
Podoba mi sie to [url]http://img176.imageshack.us/img176/8528/resizeofpict0118qs2.jpg[/url] akurat swiatlo pada tam gdzie jest Zelkowa glowa :cool2:
-
[url]http://img224.imageshack.us/img224/9371/lfx1.jpg[/url] polknal kija? :evil_lol:
-
Piekna jest Greta :loveu: Ile ma medali, fiu, fiu :cool1: Nie wiesz przypadkiem czy jedna z suczek Grety nie zamieszkala na Bielanach? :cool1: Bo od dwoch dni widzialam na spacerku takiego wyzelka i wlasnie sie zastanawialam czy to nie aby vizsla, a z wlascicielka jeszcze nie mialam okazji porozmawiac bo ciagle jest z rodzinka :lol: Widac uroki szczeniaka wyciagaja cala rodzine na spacer :lol:
-
Ale fajny mialyscie spacerek!! :multi::multi: Aksa rewelacyjnie daje sobie rade na dwoch koleczkach :loveu: A ta trawa wyglada jak rozwiniety dywan :-o Piekne! [url]http://img49.imageshack.us/img49/772/imgp11183fj.jpg[/url] Pas, masz jakies foty z wakacji? :razz:
-
600 strona!!!! :klacz::cool2::sweetCyb: I pijemy :beerchug::knajpa:::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
- 78403 replies
-
[url]http://images1.fotosik.pl/129/ad4e08256d6effe2.jpg[/url] oooo sweet :loveu: [url]http://images4.fotosik.pl/84/45b1a35de875ef5e.jpg[/url] hahahahaha
-
O jezu, wkleily mi sie nie te emoty co chcialam :shake: Tam oczywiscie nie mialy byc te dwie niebieskie emoty... A fota :mdleje: Ale kolory :mdleje:
-
No prosze!! Gratuluje!!! :angel::angel:
-
Witaj Luthien :grins: Z przyjemnoscia obejrzalam sobie foty z wakacji, ale kcem jeszcze :biggrina: Prosze wyglaskac chora Ergunie, ach ta paskudna choroba :nonono2: I wszystkiego najlepeszego dla dziewczynki :nonono2::nonono2::new-bday::new-bday:
-
Ach, wiecej, wiecej :sweetCyb::sweetCyb:
-
[quote]Z jakąś minute[/quote] Eeee, panienka Sharon za duzo sobie liczy w takim razie :evil_lol: :roflt: Sharon jakie przerazenie w oczach :roflt: Kotecze, mruuu, zabki i te pazzzurrki :p
-
O!! Juz wiem :lol: Ta fota [url]http://images3.fotosik.pl/119/0bfa84f5e955e160.jpg[/url] wyglada jak z filmu hamerykanskiego, Sloneczy patrol itp. :lol::lol:
-
Ojj, tak, atrakcji to miala, a jak nie miala to sobie sama znajdowala :evil_lol::evil_lol: Nasza przynajmniej byla w ciaglym ruchu a byl tam jamnik ktory ciagle na smyczy siedzial, bo uciakal i nie dal sie zlapac :diabloti:, albo w samochodzik i fru na spacerek w autku :diabloti: I ludzie sie dziwlili ze Kaja wyglada tak ladnie :shake: A to jeden z jamniczkow :p Wielbiciel pileczek i kopania dolkow :lol: Dokopal sie nawet do jakichs przewodow :lol: [img]http://images2.fotosik.pl/113/75eedd23560990ff.jpg[/img] Piekne jeziorko :loveu: [img]http://images3.fotosik.pl/112/5146976c4a4f7ebb.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/76/187405662f531be6.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/113/f0b608c1e0efb93c.jpg[/img] Slimok rogi pokazuje:diabloti: [img]http://images3.fotosik.pl/112/f1b1acbb18770f5a.jpg[/img] Sluchajcie, jak mysliscie, dobry to jest sklad? :hmmmm: Białka 24%, Tłuszcz 12%, wartość energetyczna 13,52mj/1kg. MIĘSO - 31%: mączka drobiowa, mięso z kurczaka, mączka rybna, bulion z mięsa i wątroby SKŁADNIKI ENERGETYCZNE: tłuszcz drobiowy, ryż, kukurydza, pszenica pełnoziarnista LEKKI BŁONNIK: wysłodki buraczane, suszona marchew, wyciąg z jabłek WITAMINY: drożdże piwowarskie, kiełki pszenne, siemię lniane SKŁĄDNIKI SPECJALNE: świeże jaja, tłuszcz z łososia, Optimin
-
Jakie szczesliwe [url]http://img196.imageshack.us/img196/4585/g017dg8.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzysis, jakie ona ma lapy :-o [url]http://img196.imageshack.us/img196/1615/g023rc1.jpg[/url] Przy tulowi cienkutkie a potem coraz bardziej owlosione hahaha Swietnie to wyglada :megagrin:
-
[url]http://img98.imageshack.us/img98/9905/forum20060805image0093tx1.jpg[/url] [url]http://img103.imageshack.us/img103/770/forum20060805image0107vr1.jpg[/url] :-o:roflt::roflt::roflt: buhahhaha Czy to warszawska Wisla?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia, nie moge ogladac bo po kliknieciu na film od razu wszystkie strony mi sie wylaczaja :shake::angryy: A adres mam w "Send email to anetta" -
[quote name='"Daga"']podoba mi sie tu jak wygląda[/quote] I mi tez :p :loveu:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='bigos']no comments:evil_lol:[/QUOTE] Az tak zle? :razz: Ale przynajmniej dobrze ze jest kochany :lol: Juz sie nie moge doczekac wykalaczek :eviltong: -
Smiesznie to wyglada [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/8-7-9.jpg[/url] wielka plaza i tylko wy :roflt: Na tym ostatnim Leon jakos dziwnie wyglada :evil_lol: Lapa mu sie wygiela :evil_lol:
-
:laugh2_2: Super gonitwy! :laugh2_2:
-
Dzie-ku-je-my :multi:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
anetta replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Swietnie sie Oskarek zabawial z suczka :siara: Te foty na skalkach sa barrrdzo fajne :loveu: