Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Rewelacyjny topic :lol: Wiecej, wiecej latajacych!! :klacz: Wszystkie sa genialne! Pati!! :o Ale masz PUDLA! :cool1:
  2. Aaaaa, jak ja ich dawno nie widzialam. A kreciki sa takie duzie :loveu::loveu: Piekne, piekne, ach chcialoby sie takiego krecika psitulic :rolleyes::loveu:
  3. A co to byla za wystawa? Tylko kroliki byly? [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1273/costam-028_d2273.jpg[/url] :loveu: swietne
  4. http://www.mfoto.pl/uploads/1274/dsc_8126_45e11.jpg buahahah ducha zobaczyla :evil_lol::evil_lol: A co sie dzieje z aparacikiem?
  5. Matko :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Co tu sie dzieje :crazyeye::crazyeye: Kamcia :crazyeye::shake:
  6. Lo jezu, Nugaci, bidulku ty :calus:
  7. Czesc :hand: Wracam do galerii ale nie z pustymi lapkami :lol!::lol!::lol!::lol!::grins::biggrina: Patrzcie kogo ze soba mam :sweetCyb: [img]http://img233.imageshack.us/img233/1074/dscf0016wv5.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/8784/dscf0038cd6.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/9946/dscf0049df4.jpg[/img] [img]http://img525.imageshack.us/img525/1544/dscf0050pu9.jpg[/img] [img]http://img525.imageshack.us/img525/9482/dscf0056cw3.jpg[/img] [img]http://img525.imageshack.us/img525/3397/dscf0058sf9.jpg[/img] Taaak, mam aparat :angel::sweetCyb: W koncu sie dorobilam!!! :bigcool::bigcool: To na razie wszystkie foty, musze kupic karte bo ta ma tylko 16 MG :lol: I jeszcze pare "drobiazgow" musze dokupic :grab: Sa to pierwsze foty wiec prosze o wybaczenie. Nie znam jeszcze wszystkich funkcji a instrukcja jest mega gruba :mdleje: Wiec foty sa na zasadzie prob i bledow :lol: Jestem z siebie dumna bo nawet udalo mi sie (sama!!!) zainstalowac wszystko to zeby przegrac foty na kompa :lol: :B-fly::rofl: Fajnie ze dogo dziala juz NORMALNIE.
  8. Znalazlam troche fotek :multi: [url]http://www.dworniak.com/mwp/index.html[/url] Regis :loveu::loveu:
  9. Kazio :o Jestes piekny!!:loveu: Ciesze sie ze jest z Toba coraz lepiej :multi: I nowy domek :multi: Allcia i Marcin:calus::Rose::loveu:
  10. Rowniez przekazalam 1% dla P. Joasi :)
  11. Buhahhahaha, dobre :roflt::roflt::roflt::roflt: bosko :roflt::ylsuper: Allcia, przeslij mi normalne foty na maila(w profilu), bo te co wstawilas to kiepsko widze :evil_lol::eviltong: Wstawie je tez i tu. Strasznie sie ciesze ze Kazik jet zlapany :angel: Ciekawa jestem co teraz w Wierzbnie sie dzieje :evil_lol::evil_lol: Banda "wariatow" przyjechala i postawila cala wiesc na rowne nogi :evil_lol: :evil_lol: Ta nozka mnie marwi.
  12. Suuper! :multi: Zeby im nie zrobil jakiegos psikusa i nie wymknal sie im :diabloti: Czy wam tez strona sie otwiera ok. 1,5 min.????? (:angryy::angryy:) Szlag mnie trafia. Kurcze, niestety odpadam :(
  13. :o:mdleje: Matko, a ja myslalam ze to maskotka :o :oops: i ze sobie zarty robisz :lol::lol::lol: [img]http://img481.imageshack.us/img481/2093/grssgd3.jpg[/img] :roflt:
  14. Wiecej, wiecej tych z wystawy :multi:
  15. Dzieki za zyczonka :loveu: Agnieszka, szczeniaczka mowisz? :evil_lol: Swojego? :diabloti::loveu: Asiaczek, a dostalam od brata :lol: Tez nie moglam uwierzyc ze komus chcialo sie ukladac takie cuda :o Kupuje zwierzom karme w calych worach i jeden wor nie mial wieszaka zeby spinac otwarcie, wiec co moja mamuska zrobila? Kupila taki wieszak-klips, cos takiego [img]http://marcth.pl/photo/11395730822.jpg[/img] tylko ze w takim kolorze [img]http://marcth.pl/photo/11395711152.jpg[/img] Ja sie pytam po co to, jakos tyle czasu sobie radzilam bez wieszaka :lol: A mamuska, "a bo taki fajny, akurat pod kolor worka, no nie moglam sie powstrzymac" :-o:mdleje::roflt::rofl: A Kaja ma Brita seniora wiec kolor dobrala idealnie :lol::lol::lol: [img]http://www.brit-petfood.com/images/products/pyt4.jpg[/img]
  16. Kozka jest przeslodziutka :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote]rany, za rok-dwa to już będzie półmetek...ale ten czas szybko biegnie[/quote] Matko :o jaki polmetek :o Prestonku, slodzkiutki i wogole :lol: Stoo lat chlopie :BIG::new-bday::drink1:Wszystkiego co najlepsze!
  18. Uuuu, a czy chlopaczki wiedza co ich czeka? Uswiadomilas ich?:diabloti:
  19. Puci, puci po brzuszku :loveu::loveu: [img]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/22kw19.jpg[/img] A to Szelmie sie udalo z kielbaskami :diabloti:
  20. Przeczytalam :mdleje: Czuje sie jakbym przeczytala jakis kryminal detektywistyczny :crazyeye::razz: Ten Krasucki to cos kreci, oj, kreci. Zgadzam sie z Umka ze w tej sytuacji jaka jest trzeba byc spokojnym i opanowanym czlekiem. Nic na sile, zeby nie bylo ze Krasucki sie odwroc na piecie i tyle bedzie :mad: Eehhh, Kazio Kazio :shake:
  21. Bardzio wam dziekuje :calus: :)
  22. Ale ma niesamowita oprawe oczu [url]http://img230.imageshack.us/img230/520/22ea1.jpg[/url] Iiiiii siuuper ze ta sunia znalazla domek:multi: Pamietam ja, sledzilam jej watek a pozniej mi gdzies sie zawieruszyl...
  23. Matko, ten wzrok....wszystko widac po jego oczach... [img]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/40381813.jpg[/img] :placz::placz::placz::placz:
  24. Aaaaaaaaaa [img]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/19kw63.jpg[/img] :mdleje::mdleje::iloveyou:
×
×
  • Create New...