-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Rewelacyjny topic :lol: Wiecej, wiecej latajacych!! :klacz: Wszystkie sa genialne! Pati!! :o Ale masz PUDLA! :cool1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Aaaaa, jak ja ich dawno nie widzialam. A kreciki sa takie duzie :loveu::loveu: Piekne, piekne, ach chcialoby sie takiego krecika psitulic :rolleyes::loveu: -
A co to byla za wystawa? Tylko kroliki byly? [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1273/costam-028_d2273.jpg[/url] :loveu: swietne
-
http://www.mfoto.pl/uploads/1274/dsc_8126_45e11.jpg buahahah ducha zobaczyla :evil_lol::evil_lol: A co sie dzieje z aparacikiem?
-
Matko :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Co tu sie dzieje :crazyeye::crazyeye: Kamcia :crazyeye::shake:
-
Lo jezu, Nugaci, bidulku ty :calus:
-
Czesc :hand: Wracam do galerii ale nie z pustymi lapkami :lol!::lol!::lol!::lol!::grins::biggrina: Patrzcie kogo ze soba mam :sweetCyb: [img]http://img233.imageshack.us/img233/1074/dscf0016wv5.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/8784/dscf0038cd6.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/9946/dscf0049df4.jpg[/img] [img]http://img525.imageshack.us/img525/1544/dscf0050pu9.jpg[/img] [img]http://img525.imageshack.us/img525/9482/dscf0056cw3.jpg[/img] [img]http://img525.imageshack.us/img525/3397/dscf0058sf9.jpg[/img] Taaak, mam aparat :angel::sweetCyb: W koncu sie dorobilam!!! :bigcool::bigcool: To na razie wszystkie foty, musze kupic karte bo ta ma tylko 16 MG :lol: I jeszcze pare "drobiazgow" musze dokupic :grab: Sa to pierwsze foty wiec prosze o wybaczenie. Nie znam jeszcze wszystkich funkcji a instrukcja jest mega gruba :mdleje: Wiec foty sa na zasadzie prob i bledow :lol: Jestem z siebie dumna bo nawet udalo mi sie (sama!!!) zainstalowac wszystko to zeby przegrac foty na kompa :lol: :B-fly::rofl: Fajnie ze dogo dziala juz NORMALNIE.
-
Znalazlam troche fotek :multi: [url]http://www.dworniak.com/mwp/index.html[/url] Regis :loveu::loveu:
-
Rowniez przekazalam 1% dla P. Joasi :)
-
Buhahhahaha, dobre :roflt::roflt::roflt::roflt: bosko :roflt::ylsuper: Allcia, przeslij mi normalne foty na maila(w profilu), bo te co wstawilas to kiepsko widze :evil_lol::eviltong: Wstawie je tez i tu. Strasznie sie ciesze ze Kazik jet zlapany :angel: Ciekawa jestem co teraz w Wierzbnie sie dzieje :evil_lol::evil_lol: Banda "wariatow" przyjechala i postawila cala wiesc na rowne nogi :evil_lol: :evil_lol: Ta nozka mnie marwi.
-
:o:mdleje: Matko, a ja myslalam ze to maskotka :o :oops: i ze sobie zarty robisz :lol::lol::lol: [img]http://img481.imageshack.us/img481/2093/grssgd3.jpg[/img] :roflt:
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
anetta replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Wiecej, wiecej tych z wystawy :multi: -
Dzieki za zyczonka :loveu: Agnieszka, szczeniaczka mowisz? :evil_lol: Swojego? :diabloti::loveu: Asiaczek, a dostalam od brata :lol: Tez nie moglam uwierzyc ze komus chcialo sie ukladac takie cuda :o Kupuje zwierzom karme w calych worach i jeden wor nie mial wieszaka zeby spinac otwarcie, wiec co moja mamuska zrobila? Kupila taki wieszak-klips, cos takiego [img]http://marcth.pl/photo/11395730822.jpg[/img] tylko ze w takim kolorze [img]http://marcth.pl/photo/11395711152.jpg[/img] Ja sie pytam po co to, jakos tyle czasu sobie radzilam bez wieszaka :lol: A mamuska, "a bo taki fajny, akurat pod kolor worka, no nie moglam sie powstrzymac" :-o:mdleje::roflt::rofl: A Kaja ma Brita seniora wiec kolor dobrala idealnie :lol::lol::lol: [img]http://www.brit-petfood.com/images/products/pyt4.jpg[/img]
-
Kozka jest przeslodziutka :loveu::loveu::loveu:
-
[quote]rany, za rok-dwa to już będzie półmetek...ale ten czas szybko biegnie[/quote] Matko :o jaki polmetek :o Prestonku, slodzkiutki i wogole :lol: Stoo lat chlopie :BIG::new-bday::drink1:Wszystkiego co najlepsze!
-
Uuuu, a czy chlopaczki wiedza co ich czeka? Uswiadomilas ich?:diabloti:
-
Ozzy, jaki masz boski namordnik :razz: Tylko po co ci on w lesie???
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Puci, puci po brzuszku :loveu::loveu: [img]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/22kw19.jpg[/img] A to Szelmie sie udalo z kielbaskami :diabloti: -
Przeczytalam :mdleje: Czuje sie jakbym przeczytala jakis kryminal detektywistyczny :crazyeye::razz: Ten Krasucki to cos kreci, oj, kreci. Zgadzam sie z Umka ze w tej sytuacji jaka jest trzeba byc spokojnym i opanowanym czlekiem. Nic na sile, zeby nie bylo ze Krasucki sie odwroc na piecie i tyle bedzie :mad: Eehhh, Kazio Kazio :shake:
-
Bardzio wam dziekuje :calus: :)
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
anetta replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Ale ma niesamowita oprawe oczu [url]http://img230.imageshack.us/img230/520/22ea1.jpg[/url] Iiiiii siuuper ze ta sunia znalazla domek:multi: Pamietam ja, sledzilam jej watek a pozniej mi gdzies sie zawieruszyl... -
Są a jakby ich nie było-Pomózcie może wspólnymi siłami zmienimy ich los
anetta replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Matko, ten wzrok....wszystko widac po jego oczach... [img]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/40381813.jpg[/img] :placz::placz::placz::placz: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Aaaaaaaaaa [img]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/male%20zmorki/19kw63.jpg[/img] :mdleje::mdleje::iloveyou: