Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Boszzzzzzz, kocham czeresnie!! :sweetCyb: Zachod przepiekny :loveu::loveu::loveu::loveu: Wogole sliczne foty :loveu:
  2. Brawo, brawo :))))))))
  3. Dzieki :) Gorzej jak "nasz" pociag nie ma takiego wagonu, trza sie kisic w przedziale z obcymi :ghost_2: :lol: Co do filmu, to mozesz np. tutaj [url]http://www.zippyvideos.com/[/url]
  4. Buhahha, jakie oszolomy :evil_lol: Kurcze, ale tam fajowsko!! :o Pisz jak tam dojsc :multi: To jest po naszej stronie?
  5. Helo leonowo rodzinko :hand:
  6. Oooooooooooo :mdleje::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  7. Dobrze ze go nie zgubil po drodze :evil_lol: rewelka [url]http://img520.imageshack.us/img520/6383/kopiazmaj152oe1.jpg[/url]
  8. Na taka panienke to kazdy chop poleci 8)
  9. Udalo sie, wczoraj musialo byc cos nie tak. Szczurzaste sa fajnie, a jak uciekaly z poczatku od Axy :evil_lol: Rechotu nie slyszalam bo nie mam dzwieku :evil_lol:
  10. Rozpoczelam ogladanie od pociagu ;) i zaczelam sie zastanawaic czy musialas zaplacic wiecej niz w normalnym przedziale, tyle samo a moze jakas znizka byla :cool3: za to ze byl to wagon na rowery? I czy w kasie mowilas ze chcesz wlasnie isc do tego wagonu? :oops: Sory za takie durne pytania ale jestem ciekawa bo nigdy tak nie podrozowalam a moze w przyszlosci mi sie przydac.
  11. :roflt::roflt::roflt:wszystkie :roflt::roflt: Bosszzzz, cos Ty mu dal :mad: Narkotyzujesz psa! [img]http://img176.imageshack.us/img176/4580/img0610tz4.jpg[/img] A co to za jamniczek?
  12. I brawo dla tej dzielniej pani :lol:
  13. Zartujesz?! To Konrad?!!:hmmmm::o:mdleje: A ja pamietam go takiego:roll:;) [url]http://img112.imageshack.us/img112/4475/06623rownia2qq.jpg[/url]
  14. Noooo wlasnie, dlaczego?? :drinking::drinking::drinking: :oops2: Czolem dziewczyny i chlopaki :lol::drinking: No i juz bo burzy :shake: Jeszcze tylko troszke pada...
  15. [COLOR="#dda0dd"][FONT="Comic Sans MS"][b]W Twoim dniu życzę Ci samych pięknych, mądrych chwil, dużo słońca w Twoim oknie, niech Twe serce na deszczu nie zmoknie, cudownych przyjaciół i wspaniałych dni.[/FONT][/COLOR][/b] :eating: [img]http://gabryelczyk.neostrada.pl/2_rok/urodzinki/Torcik.gif[/img]
  16. Buhahahaha, Zelka tanczaca na krzesle razem z Nugatowa jest the best :roflt: :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: A co do tych szelek to mniej wiecej zalapalam o sooo chodzy :oops::lol:
  17. Nie wiedzialas :o Przeciez teraz te czasy takie niebiezpieczne :shake: Trzeba miec swego bodygarda :cool1: :cool1: Poswiata, Twoja cora wyglada swietnie!
  18. Hello, cos z tymi filmami jest nie tak :( Strraaaasznieee dllluugooo sie laduuujaaa;(
  19. anetta

    Bora i Tora ;-)

    Piekne, piekne :loveu: Ooo taaam, ksiazki zostaw, foty wazniejsze :evil_lol: A jak Torci sie podobalo? [quote]Pojechaliśmy, gdzieś skręciliśmy i dojechaliśmy:lol:[/quote] Super! :lol: To mi sie podoba!!!
  20. Uuuuuu, zalapalam sie na torcik wszystkiego NAJ! :BIG::tort::new-bday::BIG::sweetCyb:
  21. Ale z niej dama!! Jets piekna! [url]http://img167.imageshack.us/img167/6153/mika2nh0.jpg[/url] :loveu: Super rodzinny spacer :multi:
  22. Czolem dziewczyny :p:p Pati, ja tez mam taka nadzieje:) U nas zaraz zacznie padac, szaro-granatowe chmury przyszly i strasznie wieje. Masaj juz chodzi pod nagami i trzesie portkami :evil_lol: Wczoraj schowal sie pod kaloryferem :o A tak bylo rano [img]http://img184.imageshack.us/img184/227/dscf0772zcd7.jpg[/img] [img]http://img184.imageshack.us/img184/254/dscf0773zln2.jpg[/img] [img]http://img184.imageshack.us/img184/2770/dscf0775zff3.jpg[/img] Kaja dzisiejszy upalny dzien spedzila tak :p [img]http://img517.imageshack.us/img517/9723/dscf0781zpi4.jpg[/img] [img]http://img517.imageshack.us/img517/6282/dscf0782zdr2.jpg[/img] [img]http://img517.imageshack.us/img517/8497/dscf0787zxv7.jpg[/img] [img]http://img517.imageshack.us/img517/2392/dscf0788zpl2.jpg[/img] No i juz pada i grzmi ;) Wielki odwazny:evil_lol: [img]http://img517.imageshack.us/img517/1094/dscf0809zfw3.jpg[/img]
  23. Hej, hej :hand: "miotla" :roflt: Po kapieli na pewno poczula sie lepiej :p
  24. anetta

    Opole - wystawa 2007

    No to witaj w klubie 5600 8)
×
×
  • Create New...