Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [img]http://images30.fotosik.pl/32/70cf2cc6ac7d8acb.jpg[/img] Dla spostrzegawczych :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/32/95116af2adffb574.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/32/5d00bde513376f58.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/32/3c1c00335eca3bb6.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/32/b4159cacbd5bebc8.jpg[/img]
  2. [img]http://images24.fotosik.pl/32/95b871204292e2ab.jpg[/img] Teraz jej pobyt na dzialce polega na wachaniu i zwiedzaniu. Kiedys nie bylo mowy o tym :lol: Potrafila przez pol dnia przesiedziec w dziurze :roll: Przychodzila tylko aby sie napic i szla z powrotem do dziury :roll: Juz nie te latka...nie te latka... [img]http://images24.fotosik.pl/32/b5b01c441d9a8bea.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/32/ff8b818806113179.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/32/2cb16cd99c1cba7a.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/32/bc16c42727f4c048.jpg[/img]
  3. Juz, juuuuzz :p Wybralismy sie na dzialeczke. Kaja pojechala tego samego dnia co przyjechala a ja z Masajem zostalam na dluzej :p [img]http://images25.fotosik.pl/32/6a0d8fb71670948e.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/32/9646612f3661b250.jpg[/img] Zwiedzal zakamarki i oto efekt :lol: Z pajeczynka i lisciem na glowie :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/32/23eeaf915dd66a24.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/32/05c3de53a7bcc7af.jpg[/img] Mniam :razz: [img]http://images24.fotosik.pl/32/1ffa791235297c70.jpg[/img]
  4. Jestem, widzialam, gratuluje :lol:
  5. No ladne cacko z tego aparata :evil_lol::evil_lol: Basenowe foty sa ekstra :razz:
  6. No nareszcie sie doczekalas :multi: Malenstwo jest rozkoszne :loveu:
  7. 5585557 :cool3: Faaajne te stuuccki :evil_lol:
  8. :lol: BOSKA [url]http://img480.imageshack.us/img480/8324/pies1er2.gif[/url] :lol: Siedzac w autobusie widzialam samochod ktory na tylnym siedzeniu mial tablicze. "Uwaga, dwa psy, jeden dobry drugi zly" :lol::lol::lol::lol: Swietne!
  9. [quote]Mało jest programów poświęconych psom[/quote] Malo?? Przeciez ich nie ma oprocz Zwierzowca...ale nawet on nie jest w calosci poswiecony psom :roll: Jakis czas temu (nie wiem jak jest teraz)w jednym odcinku czas byl poswiecony lwom czy innym drapieznikom w nastepnym zwierzakom ktore zyja na wolnosc :shake:...I co mi po takim programie :shake: Dobrze ze przynajmniej jest ta audycja "Wierze w zwierze". Nie moge sie juz doczekac tego programu.
  10. Czolem :) Wrocilam z wojazy. Mam mnooostwo fot ale juz nie dzis, padam na twarz. Poza tym nie mialabym jak przeniesc fotek bo akumulatorki padly :lol: Bedzie i Kaja i Masajek i inne przerozne stworki potworki i troche pysznosc :cool3: Jednym slowem, bedzie co ogladac :) Jak milo ze nie zapomnieliscie o nas :p :loveu:
  11. [quote]Anetta no widzisz... jak to jest, ja chciałam psa, ja z nim spaceruje a on sobie mamę wziął..[/quote] Nooo, i gdzie tu wdziecznosc...? :placz: ;))) A co to zdarzenia...to....Ojjj Miki, Miki :lol::lol: Nastepnym razem spadaj na 4 lapy :lol:
  12. Cerberku, wyszystkeigo najlepszego, duzo zdrowka, pociechy z panci i jak najlepszych osiagniec w agility :lol: :BIG::new-bday::new-bday: Ciekawe czy beda foty ze wsi...?:razz: [quote]nooo nie wiem jak go oduczyć skakania z palisady... wiem, ze muszę mu pod koniec kazać usiąść, ale przecież na zawodach nie będę tego mówiła, nie...[/quote] Nie wiem jak sie uczycie, ale u nas mowi sie "stop". Ale sie psiaki wyszalaly :lol: Tutaj Cer wyglada jak Ava :lol: Zapewne jej nie znasz...jak pojezdzisz na zawody to ja poznasz :lol: Ava to przepiekna maliniaczka :loveu::loveu: o niesamowitym umaszczeniu :loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/25/7befbdd2aee5e377.jpg[/url]
  13. anetta

    .:: A X E L ::.

    :hand: Witaj po urlopiku. To teraz czekamy na foty :razz: Opowiadaj jak bylo.
  14. Nastepne co w zbozu lataja hahahaa :loveu: Ja nie powiem jak to wyglada :evil_lol::evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/27/633a14796e433390.jpg[/url] Brawo dla odwaznych rodzicow :lol: Palma, ten kotecek to ma takie zielone oczy czy cos z nimi robilas? :o
  15. Wooooww, fajoowe!! Zboza, las, Aza, usmiechnieta Aza :lol: odpowiednia pogoda (bo chyba nie bylo goraco??) czego chcec wiecej?? :loveu::loveu::loveu: Po nitce do klebka :evil_lol::evil_lol: [url]http://img207.imageshack.us/img207/6888/19192696xg4.jpg[/url] Super zdjecia, czy miasto na fotach to wlasnie jest Rzeszow? :lol: Mi tez jej szelki bardzo sie podobaja, zwlaszcza kolor :loveu:
  16. Nr. ma caly czas taki sam, ale w zeszlym roku dysk mi poszedl i musialam na nowo odnawiac kontakty na gg:shake: Jak widac nie mam wszystkich. A odzywalas sie do mnie i kiedy? Kaja zyje w swoim swiecie :shake: Na spacery ze ma nie chce wychodzic, jej wyjscie na dwor trwa pare minut :roll: Wydaje mi sie ze co raz gorzej chodzi :( Ale po domu to biega :o :diabloti: Gdy ojciec jest to Kajek jest zupelnie inna :roll: Na dworzu czlapie i wyglada jak 7 nieszczesc a w domu lata jak oszalala :diabloti: I wez ja tu zrozum :evil_lol: Ale, ale, powiedz jak tam treningi. Myslalam ze w tym roku Cie zobacze na jakichs zawodach a tu klopsik :(
  17. [quote]a może i tak, może ja źle usłyszałem, a głuchy to co nie usłyszy to przekręci[/quote] tiaaaaa :evil_lol: Ladna ta sunia collie i gratuluje :)
  18. Boshhh, ale naprodukowaliscie :diabloti::diabloti: Przeciez to jest deerhound, wilczarze nie maja takich glow. Cos Ci sie musialo Matusz pomylic :)) [img]http://www.dogbreedinfo.com/images12/ScottishDeerhound100_0140.JPG[/img] [url]http://www.naszepsy.com.pl/InneZdjecia/portugal15_a.jpg[/url] Jest roznica 8)
  19. Viz, kope lat :lol::hand: Z Lupa jesst swietny pomocnik :loveu: dobrze ze z Teddym jest ok :))
  20. An bzik, milo :p A tu :p Nic nowego :lol: Robione w domu (przed pozyczeniem bratu)...dzis dopiero go dotalam. [img]http://img264.imageshack.us/img264/2461/dscf3596di6.jpg[/img] [img]http://img264.imageshack.us/img264/5441/dscf3599xf1.jpg[/img] W domu to nie ma sensu jej robic bo ona caly czas spi :evil_lol: W tej chwili tez :roll: Kwiaty na wodzie :lol: [img]http://img264.imageshack.us/img264/1190/dscf3605bd5.jpg[/img] [img]http://img264.imageshack.us/img264/7135/dscf3603ju9.jpg[/img]
  21. Ajjjj, uwielbiam srokate kunie :loveu:
  22. Ups, nie wiem skad tam sie wzielo "ona" :lol!: Ale fota fajna, fajna :evil_lol:
  23. Jak milo popatrzec na Boorki i Hipa :multi: Dla Sabinki :buzi:
×
×
  • Create New...