Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Czemu trzymasz wsciekle zwierzeta na podworku???? [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.336.jpg[/url] :diabloti::diabloti: Achhh, ale macie tam fajnie :placz:
  2. Slicznie z Gutoslawem wygladasz :loveu: A tam kto mieszka? [url]http://img234.imageshack.us/img234/922/julianowo680707044qz6.jpg[/url]
  3. Witaj, dawno mni etu nie bylo, szkoda ze nie ma zadnych zdjec :( Chcialam sobie przypomniec jak wyglada Jaszka :))))))))
  4. Swiete te foty :multi: super sa Niezle ciacho [url]http://img412.imageshack.us/img412/3107/dsc0292zh0.jpg[/url] :cool1: :lol: Waszka, co Ci sie stalo z palcami? [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.79-1.jpg[/url] :cool1:
  5. Gratuluje psiaka, a skad go masz? I nowego aparaciku :razz: Teraz bedziesz trzaskac foty na lewo i prawo :lol:
  6. O rany, a co to sa druga sunia, skad, jak, dlaczego?:cool1:
  7. Jest piekny! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. A ja poprosze o wiecej fotek Kubusia :p Czemu mial lapy przejechane i co z tym otruciem?
  9. [quote name='Cerber']no bo patrz... na filmiku masz, jak ja idę tyłem... ten filmik był robiony kiedy pierwszy raz z cerberem robiłam slalom więc nie dziw się, ze szło nam kiepsko... ale nie o tyjm mowa... jak widzisz tu szłam tyłem... [URL]http://video.google.pl/videoplay?docid=65996928486183572[/URL] teraz natomiast próbuję chodzić przodem... wiesz ja nie ejstem openek, nie wszystko jeszcze potrafimy... ale slalom bardzo lubie...[/QUOTE] Aaaaaaaai juz wsio wiem :p Ja tez tak robilam gdy cwiczylam z Kaja. Z Masajem zmienilam taktyke i prowadzilam go na sznurku i zaczynam sie zastanawiac czy to byl dobry pomysl bo do dzis bardzo rzadko udaje mu sie samemu zrobic slalom :roll::talker: A juz tyle czasu to z nim cwicze...:shake: :shake: :shake: Ludzie ktorzy sie tam kapali nie mieli nic przeciwko psom?
  10. CUuuudddooownnaaaaa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:i taaakaaa rozkoszna :loveu::loveu:
  11. [quote]a jak na slalomie można załapć detke???? [...]... teraz cerbera ucze biegaćz przodu, a nie od tyłu[/quote] ad. 1 Jak bedziesz miec 15 pkt. karnych. ad. 2 nie rozumiem...?:lol:
  12. ooo mamooo :mdleje: [url]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/t_07-07-1522-43-07_0151.jpg[/url] [url]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/t_07-07-1522-38-24_0115.jpg[/url]
  13. [quote]Krótko i treściwie![/quote] Pewnie :lol: co sie bede rozdrabniac :evil_lol: [quote]Że ma być jeszcze Shrek IV i Shrek V[/quote] :stupid: Taaaa...a w Shreku X bedzie jego pochowek :lol::lol:
  14. Pianka, pulpety?? :obrazic: :eviltong: No hej Cerberowa :lol: Z Masajem biegamy :razz: Wszystkich? dwa :lol: Pieczemy ciasto...pyszne jogurtowe. [img]http://images24.fotosik.pl/32/31da8e912b293446.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/32/1be3deee8fc7a973.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/32/be3946f1c431e14e.jpg[/img] troszke :lol: sie przypieklo [img]http://images24.fotosik.pl/33/ede2a08901691c2b.jpg[/img] Ale z drugiej strony bylo juz calkiem calkiem :razz: [img]http://images29.fotosik.pl/33/67ba563b9b143fd2.jpg[/img]
  15. Az poczulam ja na twarzy :lol: [url]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_4256.jpg[/url] :lol::lol:
  16. Genialne [url]http://img215.imageshack.us/img215/194/imgp6257vt2.jpg[/url] :megagrin: Dobrze ze juz wracasz do zdrowia :)
  17. anetta

    .:: A X E L ::.

    Nie bede orginalna i napisze ze foty sa przepiekne! ooo to rak :lol: [url]http://images26.fotosik.pl/28/3a5be40db9a87822.jpg[/url] Ta samotna wysepka jest bardzo fajna :) Zazdroszcze opalenizny :oops:
  18. Bry wieczor :cool3: Strach sie bac tej minki [url]http://images28.fotosik.pl/28/665340476677c449.jpg[/url] Dawno Mani starowinki nie widzialam :loveu: Co zrobilas ze ta [url]http://images23.fotosik.pl/28/92fbef3155602539.jpg[/url] i nastepna fota ma takie hmmm ciemne po bokach?
  19. Wow [url]http://images27.fotosik.pl/32/2ed1434c4b96d76d.jpg[/url] Masz jej watek? Takie cudenko bylo w schronie....szok. Boski [url]http://images29.fotosik.pl/32/c6b4e9045b993212.jpg[/url] :loveu: wyglada na lobuziaka a moze mi sie tylko tak zdaje...? Wspaniale usmiechniete mordeczki :loveu:
  20. No i nadal jakies inne sa [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1409/tn_fla-091_d2051.jpg[/url] Przeciez tam powinno sie automatycznie zmieniac. Jak wpisujesz szerokosci 500 to od razu w wysokosci jest 375. Nie wiem co Ty tam naknocilas :lol::lol: A te z Futra to tez jakies dziwne sa :lol: 600x338..?! :o:lol:
  21. Wspolczuje Lazy :shake: Przezycie nie do pozazdroszczenia...
  22. Ja jestem i podziwiam te przepiekne zachody :multi::loveu:
  23. Helo, troszke nadrobilam, ale wybacz, tej gadaniny nie nadrobie :evil_lol: Ciesze sie ze Dolores znalazla dom. Jest piekna!!
  24. [quote]skacze z połowy przeszkody... no ale to nic, chodzi o to, zeby się dobrze bawić[/quote] Pewnie, ja pierwszy raz zglosilam Masaja do Openow i tez zamierzam sie dobrze bawic :lol::lol::lol: Na nic innego nie licze ;) Pierwsza detka na slalomie lub hustawce :p Boszzz, toz to satynowa posciel :o hahahaha Suuuperr macie na tej wsi.
×
×
  • Create New...