-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Czemu trzymasz wsciekle zwierzeta na podworku???? [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.336.jpg[/url] :diabloti::diabloti: Achhh, ale macie tam fajnie :placz: -
Slicznie z Gutoslawem wygladasz :loveu: A tam kto mieszka? [url]http://img234.imageshack.us/img234/922/julianowo680707044qz6.jpg[/url]
-
Witaj, dawno mni etu nie bylo, szkoda ze nie ma zadnych zdjec :( Chcialam sobie przypomniec jak wyglada Jaszka :))))))))
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Swiete te foty :multi: super sa Niezle ciacho [url]http://img412.imageshack.us/img412/3107/dsc0292zh0.jpg[/url] :cool1: :lol: Waszka, co Ci sie stalo z palcami? [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l.79-1.jpg[/url] :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Gratuluje psiaka, a skad go masz? I nowego aparaciku :razz: Teraz bedziesz trzaskac foty na lewo i prawo :lol:
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
anetta replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
O rany, a co to sa druga sunia, skad, jak, dlaczego?:cool1: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Jest piekny! :loveu::loveu::loveu::loveu: -
A ja poprosze o wiecej fotek Kubusia :p Czemu mial lapy przejechane i co z tym otruciem?
-
[quote name='Cerber']no bo patrz... na filmiku masz, jak ja idę tyłem... ten filmik był robiony kiedy pierwszy raz z cerberem robiłam slalom więc nie dziw się, ze szło nam kiepsko... ale nie o tyjm mowa... jak widzisz tu szłam tyłem... [URL]http://video.google.pl/videoplay?docid=65996928486183572[/URL] teraz natomiast próbuję chodzić przodem... wiesz ja nie ejstem openek, nie wszystko jeszcze potrafimy... ale slalom bardzo lubie...[/QUOTE] Aaaaaaaai juz wsio wiem :p Ja tez tak robilam gdy cwiczylam z Kaja. Z Masajem zmienilam taktyke i prowadzilam go na sznurku i zaczynam sie zastanawiac czy to byl dobry pomysl bo do dzis bardzo rzadko udaje mu sie samemu zrobic slalom :roll::talker: A juz tyle czasu to z nim cwicze...:shake: :shake: :shake: Ludzie ktorzy sie tam kapali nie mieli nic przeciwko psom?
-
CUuuudddooownnaaaaa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:i taaakaaa rozkoszna :loveu::loveu:
-
[quote]a jak na slalomie można załapć detke???? [...]... teraz cerbera ucze biegaćz przodu, a nie od tyłu[/quote] ad. 1 Jak bedziesz miec 15 pkt. karnych. ad. 2 nie rozumiem...?:lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
ooo mamooo :mdleje: [url]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/t_07-07-1522-43-07_0151.jpg[/url] [url]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/t_07-07-1522-38-24_0115.jpg[/url] -
[quote]Krótko i treściwie![/quote] Pewnie :lol: co sie bede rozdrabniac :evil_lol: [quote]Że ma być jeszcze Shrek IV i Shrek V[/quote] :stupid: Taaaa...a w Shreku X bedzie jego pochowek :lol::lol:
-
Pianka, pulpety?? :obrazic: :eviltong: No hej Cerberowa :lol: Z Masajem biegamy :razz: Wszystkich? dwa :lol: Pieczemy ciasto...pyszne jogurtowe. [img]http://images24.fotosik.pl/32/31da8e912b293446.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/32/1be3deee8fc7a973.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/32/be3946f1c431e14e.jpg[/img] troszke :lol: sie przypieklo [img]http://images24.fotosik.pl/33/ede2a08901691c2b.jpg[/img] Ale z drugiej strony bylo juz calkiem calkiem :razz: [img]http://images29.fotosik.pl/33/67ba563b9b143fd2.jpg[/img]
-
Az poczulam ja na twarzy :lol: [url]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_4256.jpg[/url] :lol::lol:
-
Genialne [url]http://img215.imageshack.us/img215/194/imgp6257vt2.jpg[/url] :megagrin: Dobrze ze juz wracasz do zdrowia :)
-
Nie bede orginalna i napisze ze foty sa przepiekne! ooo to rak :lol: [url]http://images26.fotosik.pl/28/3a5be40db9a87822.jpg[/url] Ta samotna wysepka jest bardzo fajna :) Zazdroszcze opalenizny :oops:
-
Bry wieczor :cool3: Strach sie bac tej minki [url]http://images28.fotosik.pl/28/665340476677c449.jpg[/url] Dawno Mani starowinki nie widzialam :loveu: Co zrobilas ze ta [url]http://images23.fotosik.pl/28/92fbef3155602539.jpg[/url] i nastepna fota ma takie hmmm ciemne po bokach?
-
galeria psiaków z Polski które znalazły dom w Niemczech :)
anetta replied to eria's topic in Foto Blogi
Wow [url]http://images27.fotosik.pl/32/2ed1434c4b96d76d.jpg[/url] Masz jej watek? Takie cudenko bylo w schronie....szok. Boski [url]http://images29.fotosik.pl/32/c6b4e9045b993212.jpg[/url] :loveu: wyglada na lobuziaka a moze mi sie tylko tak zdaje...? Wspaniale usmiechniete mordeczki :loveu: -
No i nadal jakies inne sa [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1409/tn_fla-091_d2051.jpg[/url] Przeciez tam powinno sie automatycznie zmieniac. Jak wpisujesz szerokosci 500 to od razu w wysokosci jest 375. Nie wiem co Ty tam naknocilas :lol::lol: A te z Futra to tez jakies dziwne sa :lol: 600x338..?! :o:lol:
-
Wspolczuje Lazy :shake: Przezycie nie do pozazdroszczenia...
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Ja jestem i podziwiam te przepiekne zachody :multi::loveu: -
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no to brawo dla niego :evil_lol: hahhaa
- 78403 replies
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Helo, troszke nadrobilam, ale wybacz, tej gadaniny nie nadrobie :evil_lol: Ciesze sie ze Dolores znalazla dom. Jest piekna!! -
[quote]skacze z połowy przeszkody... no ale to nic, chodzi o to, zeby się dobrze bawić[/quote] Pewnie, ja pierwszy raz zglosilam Masaja do Openow i tez zamierzam sie dobrze bawic :lol::lol::lol: Na nic innego nie licze ;) Pierwsza detka na slalomie lub hustawce :p Boszzz, toz to satynowa posciel :o hahahaha Suuuperr macie na tej wsi.