-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Fajny ten halterek!! :-D Ale czy on wytrzyma nacisk? :evil_lol: Taki on cieniutki. [url]http://images30.fotosik.pl/72/1fc4c9e31b76b903.jpg[/url] no nie moge :roflt: co za bałagan na głowie :roflt:
-
[quote]Anetta, nie na darmo Lupo ma w rodowodzie Hrabia.[/quote] :splat: no tak!! zapomniałam :lol: Swietny spacerek po lesie i nie tylko(?) :multi: Neska jest sliczna :iloveyou: [url]http://i11.tinypic.com/4uc4hgz.jpg[/url] :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
-
Aaaaa borówka, no przecież! Z głowy mi nazwa wypadła :lol:
-
Masajek sie zawstydził :oops: [img]http://images21.fotosik.pl/377/e2fefa3162bb6d6f.jpg[/img] Pocieszyłam go i już jest ok. :lol: [img]http://images23.fotosik.pl/67/40eb84823d77ea43.jpg[/img] Ktoś tam przyszedł [img]http://images26.fotosik.pl/66/498e14dbfab256a7.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/45/f4a0901401d988da.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/67/c4f90324653bcaeb.jpg[/img] Znów Kaje położyłam obok Uszatego :lol: Ale za chwile poszedł sobie...chyba było mu za ciasno :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
:o wow wow [url]http://img181.imageshack.us/img181/5586/dsc00004gs3.jpg[/url] genialne
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czemu one takie ciemne, he? :mad: Nic nie widze :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
anetta replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Na prawde Daga dziś już wraca?? :)))) Ale Fidelek napisała że za dwa dni, czyli jutro...:) -
Prześliczna :loveu::loveu::loveu:
-
Hellooo:)))) Prześliczny ten siwek, uwielbiam takie :mdleje::loveu:
-
A co to?? Tylko 5 fot ze spaceru?? Toż to skandal na fotoblogu :lol::lol: Coś krótki był ten spacerek :mad: Nie dość że ma coś ze spaniela, jamnika to jeszcze z corgi :evil_lol::evil_lol:
-
Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!
anetta replied to bouvik's topic in Bouvier des flandres
Kurcze, słabiutko z tymi domkami :( Jak można nie chceć takiego brzdąca?? [url]http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/szczeniaki%20sierpien%202007/tn_zmniejszone15-1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Trzymam!! :kciuki: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[url]http://img521.imageshack.us/img521/3003/picture127qb8.jpg[/url] :loveu::loveu: wieczorem pokaż jak świeci :lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
I jeszcze panoramka :multi: Rozpieszczasz mnie :evil_lol::evil_lol: -
:mdleje: ile zdjęć!! Wielkie dzięki :modla: :modla: :modla: Super są :bigok:
-
Ii tam, żaden skunks ino taki jeden cardi :p "Masakra" go zwą :diabloti::diabloti::diabloti: No to jeszcze dwie :loveu::loveu::loveu::loveu: [img]http://img379.imageshack.us/img379/3254/dscf5922zzg2.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/6651/dscf5925zfd7.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/45/bdd22cdd88022f2a.jpg[/img] Byliśmy nad wodą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images13.fotosik.pl/45/03ca3648a8a68798.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/45/daeb38eed70029d5.jpg[/img]
-
Z Lupa to pałacowy piesek, las go nie kręci, phi! :eviltong: Jamnika las nie kręci:icon_roc: :evil_lol: Ta tabliczna jest bardzo na czasie hahahahaha :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć, cześć, cześć :p -
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
anetta replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Wyjątek'][COLOR=Green][SIZE=5][B]MÓJ TZ MI SIĘ [COLOR=Red]OŚWIADCZYŁ!!!!! :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: [/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] :multi: :multi: Gratki :multi: :multi: -
Jaki śliczny wacik :loveu::loveu: Ale ją pokrzywiło :lol: [url]http://images21.fotosik.pl/389/1485d98545d9d2f2.jpg[/url]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote]mialam miec jazde z przystojnym instruktorem a tu patrze podjezdza jego zona... [/quote] BUhahahahahah :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Aresik minął sie z powołaniem, powinien być niufkiem:evil_lol: -
[quote]tak mam juz 8 godzin jazdy za soba[/quote] Noooo, to jeżeli jeszcze tutaj piszesz to nie jest tak źle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Bry, gdzie skunks, gdzie, gdzie, gdzie?:grins: Witaj Bonita:) Aaaa, nie uwierzycie, Kaja położyła sie dziś obok Masaja na posłaniu :o :o SZOK! :mdleje: Nie wiedziałam że dożyje takiego widoku :mdleje: Co prawda musiałam jej w tym pomóc bo juz nie mogłam patrzeć jak chodzi obok posłania (Masaj juz tam leżał) i nie wie co ze sobą zrobić :lol: Fota na szybko [img]http://img170.imageshack.us/img170/3633/dscf5913zjt5.jpg[/img] [img]http://img170.imageshack.us/img170/4028/dscf5924zco6.jpg[/img]
-
Puchu, no źle to nie. Jestem z niego bardzo zadowolona :) Za ten slalom to go uwielbiam :lol: Tłukłam z nim ten slalom tyle czasu i chyba w końcu załapał o co chodzi :evil_lol::evil_lol: Ale też dużo dało że ćwiczyłam z nim troszke na działce no i teraz ten slalom między nogami;) Viz, fota do bani bo głowy nie widać, ale specjalnie zostawiłam bo ta kropelka mi sie spodobała :lol::haha: Koma, nooo :lol: A jeszcze fajniej wyglądają małe pieski latające za frisbee :lol: Wczoraj widziałam na youtube yorka skaczącego po talerzyk :lol: Aaaa no i cardigana robiącego salto(?) w powietrzu :lying: :mdleje: A jaki nakrecony był! Agacia, dzieki;) Troche ;) nieostra. No to jeszcze na noc :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/67/a61491a5036eabb2.jpg[/img] :rofl: [img]http://images26.fotosik.pl/66/39334938bd24d25c.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/377/d80d5fefa8894e97.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/67/e2bc49601db8d4a0.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/67/1bf9a949ca151edf.jpg[/img]
-
Ja wiem, ja wiem ::sweetCyb: [url]http://images13.fotosik.pl/57/912a80e84944f5cf.jpg[/url] Na górze róże...tzn. Sunday, na dole fiołki...tzn. Lilo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: