Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Uuuu nie zazdraszczam zgubienia fonka :(
  2. Fajnie wyglądają na tym polu :) A czemu stracił jajka jesli można wiedzieć?:eviltong: Wydawało mi się że będziesz go wystawiać ;)
  3. Aaaaa, mam jeszcze foty z zawodów :)) :loveu::loveu::loveu: [img]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0002.jpg[/img] [img]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0005.jpg[/img] [img]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0140.jpg[/img] [img]http://www.imagestation.com/picture/sraid225/p6f0317430cbd8853266c8a5fc9bd2495/e7f81f1e.jpg[/img]
  4. :multi: Thx!!! Ten prostak nie zdaje sobie sprawy ile sił mnie kosztowało i kosztuje żeby Masaj w miare szybko biegał po torze...Ale lepiej sobie sprawić bc i biegać z palcem w doopie:/ I mało widział jeżeli gada takie rzeczy... [img]http://images21.fotosik.pl/377/64bb0926248b7907.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/67/5fffb392bb2ec55b.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/67/4ed0a3392386a583.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/67/e9de9eba7479121f.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/377/f9129ebd6d933344.jpg[/img]
  5. Buhahha, jakiś nie podobny :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Witanko, jaka fantastyczna ilośc fot :multi:
  7. Wow :o [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Sierpien%202007/27%20sierpien/2808.2007073.jpg[/url] :lol:
  8. :o Brawo!!! :klacz:
  9. Szalona! Jak masz CD-RV to lepiej sobie nagraj na nia. Ja nagrałam na CD-R i niepotrzebnie bo myślałam że oni zabiorą ta płytke. A babeczka tylko ściąga zdjęcia na kompa a płyte oddaje....
  10. anetta

    czarno-ruda galeria

    Aaaa [url]http://img337.imageshack.us/img337/808/s250807028yr9.jpg[/url] :mdleje:
  11. :shake: co ona takiego robi że je łamie? Zawiozłaś płyte? :lol:
  12. [quote name='Macho']U nas tez pogoda do...tej, no...hm ;) strasznie zimno ;) nawet na krawezniku nie mozna posiedziec bo zimno w te...no, hm...rece :eviltong:[/QUOTE] :lol: :lol: dobre Te długoterminowe to są do d...:evil_lol: A jak nie ma o czym gadac to sie gada o pogodzie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. :o ffcale a ffcale nie podobny :diabloti: :lol::lol: smieszny gacek :lol:
  14. [quote]aneta: dobrze wiesz ze zabawa z fotkami zajmuje duuuzo czasu...:eviltong:[/quote] No wim, wim :p Tak tylko napisałam :lol::lol::eviltong: Pięknie dziekuję za Masajka w slalomie, to jego pierwsze takie foto :multi: :loveu::loveu: A jak się skonczyło lądowanie samobójcy? :lol::lol:
  15. Dzięki wielkie! :multi: [quote]Trzeba było z Masajkiem między tymi strumieniami slalom poćwiczyć[/quote] Nie odwarzyłam się :razz: Byłabym zbyt mokra a do domu trza było jakoś dojechać :evil_lol::evil_lol: Mam filmiki z zawodów :cool3: Tutaj miałam D czyli dyskwalifikacje (to dla tych co nie wiedzą ;)) Masajek był taki miły że zaserwowal mi ominięcie pierwszej przeszkody :mad: Nie jest to sfilmowane. Pobiegłam jeszcze raz. Zwróćcie uwagę jak pięknie wszedł do slalomu :loveu::loveu::loveu: Do tej pory się tym zachwycam :lol: :loveu: [url=http://media.putfile.com/Masaj-Agility-Open]Agility[/url] Tutaj tylko :mad: źle przeskoczył koło ;) No i strącił tyczke. Nie zwracajcie uwagi na tego buraka co mówi o Masaju :vamp::boom: [url=http://media.putfile.com/Masaj-Jumping-Open]Jumping[/url] Goopi i goopszy :lol: [img]http://i9.tinypic.com/4p9a14k.jpg[/img] Między przebiegami dziecku sie nudziło :lol: [img]http://i11.tinypic.com/4tzq54w.jpg[/img] [img]http://i14.tinypic.com/52fx35l.jpg[/img] [img]http://i10.tinypic.com/4mwdrwh.jpg[/img] [img]http://i10.tinypic.com/6bjm7u1.jpg[/img]
  16. Czy Delta ma nowe szelki? :cool3: Pierwszy raz je widze :lol: Jak szczuraski??? zapewne już są duże :lol:
  17. Bardzo ładne zdjęcia :razz: I te i tamte :lol: Jamnisie sa cudowne! Super!! Agility fajna rzecz, no nie? :lol:
  18. I jak bylo, i jak bylo??:p
  19. Jakby mi takie coś wyskoczyło zza rogu to zawał murowany :razz: [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/8-26-16.jpg[/url]
  20. A ja ją widziałam na żywo i powiem wam że mała jest boska :loveu: :lol:
  21. Sliczna, ale ta żółta też była ładna :) Dobrze kontrastowało z kolorem sierści;)
  22. [quote]anetta, PATI, wendka - czy mogę przekleić kilka zdjęć moich psiurów na terierkowe forum? Oczywiście podpiszę![/quote] Pewnie :) :( juz wieczor a zdjec ani widu ani slychu :(
  23. [quote]bo ja jestem delikatna[/quote] Noooooo :diabloti:
  24. [img]http://images23.fotosik.pl/69/e053e36569a081d8.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/383/8f998651de1908cb.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/383/0e6db8dd4a137ea7.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/383/3f81e32848f28c62.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/51/9bbdff58c398a073.jpg[/img] [url]http://images23.fotosik.pl/69/ba453ddb1dd705a6.jpg[/url] Koniec. Mam jeszcze pare filmów z Zeróweczek. [url=http://media.putfile.com/Dina-63][b]DINA J[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Negra-89][b]NEGRA[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Yoda-Agility][b]YODA A[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Yoda-52][b]YODA J[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Border][b]BORDER[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Labek][b]LABEK[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Czekoladka][b]CZEKOLADKA[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Cami-A][b]CAMI A[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Lusia][b]LUSIA[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Dina-29][b]DINA A[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Lotka][b]LOTKA[/b][/url] [url=http://media.putfile.com/Negra-A][b]NEGRA A[/b][/url] I to wsio z mojej strony :p
×
×
  • Create New...