-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Raaanyy, tak sie znęcać nad psem [url]http://images28.fotosik.pl/70/1216250474ab7576.jpg[/url] :shake: Biedaczek prawie by sobie głowe oderwał :diabloti: -
Buhahhhaa dobre! :errrr::errrr:
-
Pańcia niedobra, pańcia budzić psa [url]http://images25.fotosik.pl/71/0fe8aa5d2509d2de.jpg[/url] :mad: Ależ ona juz jest duża :o
-
Że co?? Broda?! :o :mdleje: Ja na szczęście nigdy nie byłam użądlona.
-
Łaaa, ale berbeć :lol: słodki
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Piękna panoramka :multi::multi::loveu::loveu: Dżek był bardzo szczęsliwy że mógł chociaż troszke pobiegać :multi: Szkoda mi takich psów co całe życie siedzą uwiązane na łańuchu :( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Aż tutaj czuje że jaką masz energie w sobie :thumbs:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No niesamowite, w takiej wiosce segregują śmiecie [url]http://img209.imageshack.us/img209/3842/imgp7130fd1.jpg[/url] Brawo :klacz: [quote]O!:lol:[/quote] :p
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]człowiek się męczy, trudzi, żeby narobic fot, a tym się wszysktim JEDNA podoba[/quote] Buhahhahahhaha, bo to rzadki widok widząc latające szkielety :megagrin::megagrin: Jezuuusss, :o Waszka, cz to Ty???!! [quote]jak skończyłam wyszłam sobie na coś co kiedyś będzie tarasem i zobaczyłam jaki cudowny zachód słońca się rozpoczyna boszzz a ja nie wzięłam aparatu poszłam więc na łąki w kierunku zachodzącego słońca i nie mogłam oderwać oczu!!! normalnie czułam się jakoś kosmicznie, niesamowicie szczęśliwa - chłonęłam całą sobą te przepiękne widoki, które się zmieniały jak w kalejdoskopie - gdyby nie to, że zaczynało się robić ciemno i pojawiła mi się wizja czających się za krzakami dzikich dzików to poszłabym chyba ze sto kilometrów w stronę zachodzącego słońca ale jakiś dziwny wewnętrzny głos kazał mi wracać[/quote]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote]Sprobuje ufocic go jak bedzie porządnie obsliniony :)[/quote] Może lepiej nie :lol::lol: Cezarku, nie idź tam do nich, krzywde ci zrobią [url]http://images21.fotosik.pl/388/c3cd763931c1e381.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: -
Czy spotkaliście kogoś z naprzeciwka? [url]http://i10.tinypic.com/5zbm0r5.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahahah
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No ładnie, ukrywa sie Pateczka :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Kaja tez powinna mieć zdjęty kamień ale się boję :roll: Pare lat temu miała zdejmowany i miała głupiego jasia ;) Ale teraz kurcze nie wiem czy nawet głupi jaś będzie bezpieczny w jej wieku i chorym sercem...Musimy sie skonsultować z wetem przy najbliższej okazji. Szkoda że nie miałeś aparatu tylko komórke gdy cykałeś księżyc. -
:multi: Masz basen?
-
Wchodzisz w EDIT w pierwszym poscie i zmnieniasz tytuł :evil_lol: Grzeb, grzeb :evil_lol:
-
No dzięki, dzięki :)) Foty sa rewelacyjne dzięki Łukaszowi :multi: A filmem sie nie przejmuje, jakbym miała sie przejmować wszystkimi komentarzami nt. Masaja to bym łysa chodziła i znerwicowana :roll::roll: [img]http://images21.fotosik.pl/377/da37cb64132889c6.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images23.fotosik.pl/67/985f80bf5954e2bc.jpg[/img] Ufff, lepiej... [img]http://images27.fotosik.pl/67/b448f590ffdd4261.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/45/c7e9e70b3488196d.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/66/b02fa8cabbb94db4.jpg[/img]
-
Łoooo To była wściekła Maja :diabloti::diabloti::diabloti: A co Ty z nia robiłaś że żądło zostało z dłoni??
-
Trzeba :p [size=1]bla bla 10 znaków[/size]
-
Czyżby nic nie wyszło? :evil_lol:;)
-
Toz to masz królika Bugs'a :o [url]http://images28.fotosik.pl/69/22fe8ab42f6d5b9e.jpg[/url] [quote]Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie moje kumy z Katowic - ul. Korfantego 83. W tymże miejscu urokliwym przebywam na szkoleniu.Pan tłumaczy, co to jest spacja. Co to jest enter. I co to jest pasek zadań. I NIKT NIC NIE ROZUMIE ! Hahahahahaha ! Jestem ORŁEM ![/quote] Brawo :klacz: :lol:
-
:loveu::loveu::multi::loveu::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
O w mordeczke [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Sierpien%202007/28%20sierpien/1%20czesc/2808.2007109.jpg[/url] :shocked!: Jakie kły! Kochane dzieciaki :loveu::loveu::loveu::loveu: Słuchajcie, Patki nie widze :hmmmm::cool3: Czyżby?? -
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
anetta replied to Usia's topic in Foto Blogi
Buhahha każdy w inną strone [url]http://i18.tinypic.com/4kxq0bk.jpg[/url] :evil_lol: -
Jak one slicznie wyglądają w tym słońcu :loveu::loveu::loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Aaaa jaki konik polny [url]http://images27.fotosik.pl/70/85b26a058b39293b.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: