Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Raaanyy, tak sie znęcać nad psem [url]http://images28.fotosik.pl/70/1216250474ab7576.jpg[/url] :shake: Biedaczek prawie by sobie głowe oderwał :diabloti:
  2. Buhahhhaa dobre! :errrr::errrr:
  3. Pańcia niedobra, pańcia budzić psa [url]http://images25.fotosik.pl/71/0fe8aa5d2509d2de.jpg[/url] :mad: Ależ ona juz jest duża :o
  4. Że co?? Broda?! :o :mdleje: Ja na szczęście nigdy nie byłam użądlona.
  5. Łaaa, ale berbeć :lol: słodki
  6. Piękna panoramka :multi::multi::loveu::loveu: Dżek był bardzo szczęsliwy że mógł chociaż troszke pobiegać :multi: Szkoda mi takich psów co całe życie siedzą uwiązane na łańuchu :(
  7. No niesamowite, w takiej wiosce segregują śmiecie [url]http://img209.imageshack.us/img209/3842/imgp7130fd1.jpg[/url] Brawo :klacz: [quote]O!:lol:[/quote] :p
  8. [quote]człowiek się męczy, trudzi, żeby narobic fot, a tym się wszysktim JEDNA podoba[/quote] Buhahhahahhaha, bo to rzadki widok widząc latające szkielety :megagrin::megagrin: Jezuuusss, :o Waszka, cz to Ty???!! [quote]jak skończyłam wyszłam sobie na coś co kiedyś będzie tarasem i zobaczyłam jaki cudowny zachód słońca się rozpoczyna boszzz a ja nie wzięłam aparatu poszłam więc na łąki w kierunku zachodzącego słońca i nie mogłam oderwać oczu!!! normalnie czułam się jakoś kosmicznie, niesamowicie szczęśliwa - chłonęłam całą sobą te przepiękne widoki, które się zmieniały jak w kalejdoskopie - gdyby nie to, że zaczynało się robić ciemno i pojawiła mi się wizja czających się za krzakami dzikich dzików to poszłabym chyba ze sto kilometrów w stronę zachodzącego słońca ale jakiś dziwny wewnętrzny głos kazał mi wracać[/quote]
  9. [quote]Sprobuje ufocic go jak bedzie porządnie obsliniony :)[/quote] Może lepiej nie :lol::lol: Cezarku, nie idź tam do nich, krzywde ci zrobią [url]http://images21.fotosik.pl/388/c3cd763931c1e381.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  10. Czy spotkaliście kogoś z naprzeciwka? [url]http://i10.tinypic.com/5zbm0r5.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahahah
  11. No ładnie, ukrywa sie Pateczka :evil_lol:
  12. Kaja tez powinna mieć zdjęty kamień ale się boję :roll: Pare lat temu miała zdejmowany i miała głupiego jasia ;) Ale teraz kurcze nie wiem czy nawet głupi jaś będzie bezpieczny w jej wieku i chorym sercem...Musimy sie skonsultować z wetem przy najbliższej okazji. Szkoda że nie miałeś aparatu tylko komórke gdy cykałeś księżyc.
  13. :multi: Masz basen?
  14. Wchodzisz w EDIT w pierwszym poscie i zmnieniasz tytuł :evil_lol: Grzeb, grzeb :evil_lol:
  15. No dzięki, dzięki :)) Foty sa rewelacyjne dzięki Łukaszowi :multi: A filmem sie nie przejmuje, jakbym miała sie przejmować wszystkimi komentarzami nt. Masaja to bym łysa chodziła i znerwicowana :roll::roll: [img]http://images21.fotosik.pl/377/da37cb64132889c6.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images23.fotosik.pl/67/985f80bf5954e2bc.jpg[/img] Ufff, lepiej... [img]http://images27.fotosik.pl/67/b448f590ffdd4261.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/45/c7e9e70b3488196d.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/66/b02fa8cabbb94db4.jpg[/img]
  16. Łoooo To była wściekła Maja :diabloti::diabloti::diabloti: A co Ty z nia robiłaś że żądło zostało z dłoni??
  17. Trzeba :p [size=1]bla bla 10 znaków[/size]
  18. Czyżby nic nie wyszło? :evil_lol:;)
  19. Toz to masz królika Bugs'a :o [url]http://images28.fotosik.pl/69/22fe8ab42f6d5b9e.jpg[/url] [quote]Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie moje kumy z Katowic - ul. Korfantego 83. W tymże miejscu urokliwym przebywam na szkoleniu.Pan tłumaczy, co to jest spacja. Co to jest enter. I co to jest pasek zadań. I NIKT NIC NIE ROZUMIE ! Hahahahahaha ! Jestem ORŁEM ![/quote] Brawo :klacz: :lol:
  20. :loveu::loveu::multi::loveu::loveu:
  21. O w mordeczke [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Sierpien%202007/28%20sierpien/1%20czesc/2808.2007109.jpg[/url] :shocked!: Jakie kły! Kochane dzieciaki :loveu::loveu::loveu::loveu: Słuchajcie, Patki nie widze :hmmmm::cool3: Czyżby??
  22. Buhahha każdy w inną strone [url]http://i18.tinypic.com/4kxq0bk.jpg[/url] :evil_lol:
  23. Jak one slicznie wyglądają w tym słońcu :loveu::loveu::loveu:
  24. Aaaa jaki konik polny [url]http://images27.fotosik.pl/70/85b26a058b39293b.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...