-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Hhhaha o rany, Lolke to chyba ktos pędzlem potraktował :evil_lol::evil_lol:
-
No, pierwsze i ostatnie boskie :mdleje::mdleje:
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
anetta replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
:( dla malenkiej ['] A dla Atosa duże brawa!!!! -
Ulala 8) Hhahaha, dobrze powiedziane Evaxon :lol:
-
Furciaczek, on uwielbia leżeć na słoneczku :p Eriu, dzięki :multi: Szkoda że jedna. Ale dobre i to :p Zuzole :hand: Bleee, taka pogoda idealna do spania. Ja chce słoneczko :placz: Podobno jutro ma być :cool3: Dziś po południu miałam mieć trening ale nieeee chceeee miiii sięęęę jechać, brrrrrrrrrrrrr, zimny wiatr, deszcz... :grab: [img]http://img207.imageshack.us/img207/2008/dscf5928zty9.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/6318/dscf5929zxt1.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/4599/dscf5930zuk7.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/5824/dscf5931zxl0.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/9391/dscf5932zbm0.jpg[/img] To tak na poprawe humoru.
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Helo :razz: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Hmmm, ciekawie się czyta :evil_lol: Ogordowo-piaskowo Negro :loveu::loveu: -
Piekne widoki i okolice :loveu::loveu: Ta mała roslineczka :evil_lol: zajęła by mi cały pokój jeśli chciałabym ją trzymać w domu :evil_lol::evil_lol: A nie lepiej było plastik? :hmmmm:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nooo takie lato i mi się nie podoba :silly: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jaką miałaś ładną koleżanke na podwórku :loveu::loveu: [quote]Chciałam dziś zrobić czekoladę , kupiłam wszystkie składniki lecz nie było w wiejskim sklepie mleka w proszku.TZ kupił , przywiózł do domu , położył na blacie i wyszliśmy z domu ... po powrocie , minęło moze 2 godziny ... wszystkie psy były w kuchni i mleko w proszku też było wszędzie.Psy też były oblepione mlekiem w proszku , fotel , narożnik , ława , cała podłoga ... pół biedy gdyby tylko to rozsypały ,ale przeiceż po najedzeniu się trzeba popić prawda ?? a jak pieski piją to i chlapią wrednymi mordami , co za tym idzie woda była wszędzie zmieszana z mlekiem w proszku i wdeptana w cop tylko się dało...[/quote] bueheheheh :diabloti: :loveu: Pogoda do bani :/ -
Czemu obcięłąś ważce skrzydełka? :placz: Jest piękna!
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images26.fotosik.pl/74/57e27a834d4d62a3.jpg[/url] :nono: :evil_lol: Dopiero teraz wam wspominają że jesteście w kl. maturalnej?? U mnie było już w pierwszej :stupid: -
[quote]Jest jeszcze suczka węgierska Tokaj papierowo Alise Dolina Mirage. Gdzie ona mieszka nie pamietam.[/quote] Oooo, to ja ją pamiętam z Pól Mokotowskich. BYła jeszcze małym szczeniaczkiem :lol: Brawo Alive :klacz:
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: :mdleje:
-
[quote name='Ploter']Z tego co wiem pornografia jest wtedy jak członek jest w wzwodzie:) a tu mamy do czynienia ze zwykłą biologią ;)[/QUOTE] No widzisz Kasiu, nic a nic sie nie znasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ploter, zapytaj sie o ten żółty nalot bo mnie to zainteresowało :lol::lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mieli :evil_lol: Co wy z ta jesienią? lato kończy sie za 20 dni :diabloti: -
:evil_lol: Będą święta a foty jeszcze będą wklejane :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Coś mu sie przyczepiło do fafla [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/zl35.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
O nie, okienka, wspólczuje jej. Sama miałam takie cuda między lekcjami. Paranoja! :shake::shake: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Ło matko buhahhaha, tacy starsi maja problemy ze słuchem i z oczami, więc można się wspomóc (ładnie powiedziane hahaha) na teście/sprawdzianie zeszytem. Ha Ha Ha LOL[/COLOR][/SIZE] Ale nie wysłałaś tej pogody do Wawy :placz: No dobra, przez 5 dni było gorąco :diabloti: -
Będzie śliczną sunia :))))))))))) Juz widze jak bije po oczach swoja białością :lol: Bu sie jakoś nie przejął...? ;) A reszta towarzystwa?
-
No to super że obozik się udał :multi: Nutka jest faaajna :lol::lol:
-
Hej wszystkim :hand: [quote]szczegolnie jak spi[/quote] :evil_lol: Dzieki Eriu :))))) [quote]Tyle, że moje zdjęcia to nie dosięgają jakością Twoim[/quote] No przestań :lol::lol: [quote]tutaj chyba siłą woli przytrzymuje patyk[/quote] tiaaaa :evil_lol: Dzięki Asherowa :p Do dr. Kujawa? Kujawka? nie wiem, niewyraźnie jest napisane :lol: Idzmy na Schroegera. Wiem że dużo lekarzy się pozmieniało i nie ma juz Niziołka :watpliwy: I idziemy juz w ten czwartek. [img]http://img206.imageshack.us/img206/823/dscf5895zzf7.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/4528/dscf5897zao7.jpg[/img] Ładne kwiatki? :lol: [img]http://img206.imageshack.us/img206/6439/dscf5949zig7.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/4872/dscf5950zaz7.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/9005/dscf5951zgj5.jpg[/img] [url]http://img206.imageshack.us/img206/600/dscf5959zjq2.jpg[/url]
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]normalnie się wzruszyłam na koniec[/quote] ja też ;) Piękne rodzinne fotaski :loveu: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Łaaa ile fotów :lol: :multi: -
:placz: biedny i samotny kot [url]http://img444.imageshack.us/img444/4841/140807005fm9.jpg[/url] :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Wow, ale genialny tor :o :multi: I quady! Kocham quady!! :mdleje: :loveu: Spoko koszuleczka :lol: