Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Jeszcze jej ni mo :o :mad:
  2. Fajjna wycieczka:multi: [quote]ot taka przeciętna trzypasmowa droga krajowa[/quote] Proste :lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fontanna przy dworcu :happy1: Dobry patent :lol: A co z tą paradą jamników? :lol: Chcesz tam jechać?
  3. Asher :o :lol::lol: A swoją drogą mogłabyś zrobic sobie banerek do blożka :mad: Cześć Ala! :lol: Torcik pychotka!
  4. :klacz: :klacz: :klacz:
  5. [img]http://images24.fotosik.pl/67/1a26e34ab6add842.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/45/27641da416fabc5e.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/67/8632bcb6ab613609.jpg[/img] "Alllleee o so odzy...?" :evil_lol: [img]http://images29.fotosik.pl/67/018e7a947ee6368d.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/377/7aab5babc6af8fe0.jpg[/img]
  6. Nie mogłam sie odnaleźć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szłam do siebie a po drodze a to tu wpadłam a to tam :evil_lol::evil_lol: Fajnie że kasownik się podoba :lol::lol: On tak samo łapie spadający śnieg buhahah. Biegnie i podskakuje do góry i kłapie szczeną :stupid::evil_lol: Witanko. An bzik, zgadza się co do Łukaszowych fot :p Frytela, nieee, nie rodzina, rodzina została na północy :p Ale nie jest nieszczęśliwy z tego powodu :evil_lol: Eriu, fajne są, no nie? :lol::lol::lol: A robiłaś foty? Mam jeszcze troche frisbowych szaleństw. A tak w ogóle w sobote byłam na zawodach (jako widz) frisbee. Świetnie się oglądało :multi: Fotorelacja jest w odpowiednim dziale 8) [img]http://images26.fotosik.pl/66/a2585a1a4ed98f8e.jpg[/img] Nudziło mu się... :lol: [img]http://images21.fotosik.pl/377/3227e1bf5f85707e.jpg[/img] ...więc przytaszczył mi tego drąga:evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/67/5a2e90f40fe2ee12.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/67/e325311e994150a5.jpg[/img] Pies mi się zawisił :roll: [img]http://images13.fotosik.pl/45/94b182b6c3835321.jpg[/img]
  7. O nic :siara: Dzieki, już znalazłam:) Tyle tam stron że nie dałam rady przejrzeć:evil_lol: Eeee to słabiutko. U mnie było 3 facetów na 26-27 dziewczyn :diabloti: To był dopiero sajgon :diabloti::evil_lol:
  8. [quote]Ach chodzilo Ci cos w stylu stary ale jary?[/quote] Nieeeeeeeeeeeee :evil_lol: Nie ważne juz :evil_lol: Mati, z moich wakacyjnych obserwacji :evil_lol: powiem Ci że Goniasta miała najładniejszą pogode z całej Polski :angryy::mad: I się nie podzieliła z innymi :diabloti::obrazic:
  9. Wątpie :cool1: Jeśli miał drzazgi to bliskie spotkanie z psem jest wykluczone.
  10. Heeeejj :hand: Nieciekawie było :shake: http://img49.imageshack.us/img49/4324/p1070292xe8.jpg Gigant :cool1:
  11. O masz...a to sobie narobił kłopocików :shake: :kciuki:
  12. Ich jest bardzo, bardzo mało :diabloti: Stanowczo :diabloti:
  13. [quote name='gonia']Wiec mowisz, ze moglabym sie zakrecic kolo nauczyciela od PO? Superancko:evil_lol:[/quote] Buhahaha nieeeee :evil_lol: Chodziło mi o coś innego :cool1: :mdleje: [url]http://img402.imageshack.us/img402/3846/91972025sj1.jpg[/url] Kochana sunia :loveu::loveu::loveu: :diabloti: Ale nie wiem czemu robisz z Azy niespodzianke :evil_lol:
  14. Witaneczko Chyba mu sie podłoga nie podoba [url]http://matusz5.kgb.pl/balkoon/20.jpg[/url] :shake: :evil_lol::evil_lol:
  15. [url]http://images4.fotosik.pl/210/3ef62f9f6a65069a.jpg[/url] :scream_3: hej
  16. Nie wiem czy coś o tym świadczy :evil_lol: Zawsze wydawało mi się że podchalany są całe białe :evil_lol:
  17. :o genialne [url]http://img214.imageshack.us/img214/3346/10xp0.jpg[/url] :-D Nie daliście mu lekcji pływania? :evil_lol:
  18. Coś mały basenik im daliście :mad: Nie dobra pańcia :evil_lol: Czemu się zdecydowaliście na obcięcie uszu?
  19. [url]http://images27.fotosik.pl/73/e46095c6b93311bf.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  20. Noo, znalazłam was :))) Bonnie jest cudowna :loveu::loveu::loveu:
  21. To to ładnie, ładnie!!:klacz: A będą jakieś foty?
  22. Wielkie gratki :multi: Fajna fota http://images25.fotosik.pl/73/427734a83fa9a616.jpg :cool3:
  23. No, no, ale sie dzieje. Trzymam kciuki za sukcesy :happy1: Mama na pewno jest z Ciebie dumna.
  24. :))))))) Tyyyle czasu jej nie widziałam. Ale wyrosła :) Zrobiła sie szorstkowłosa??? :o Wybawiła sie, wybawiła :razz: Szybko wracajcie do zdrówka.
×
×
  • Create New...