Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Aaaa, jaka piąteczka! [url]http://images25.fotosik.pl/72/46061a85937ea45b.jpg[/url] :loveu: Boskie [url]http://images21.fotosik.pl/393/5a3d122e64eb4c1c.jpg[/url] :evil_lol: I ta mina Chapsa :evil_lol:
  2. Furciaczek, mam nadzieje że później się uda :)) Viz, co Ty godosz, już wam ekstra wychodzi :cool3: Teraz trza w plenerze spróbować bo w pokoju to mało miejsca masz.
  3. Ładna ta szkoła :cool3: i tereny zielone :cool3:
  4. :hand: Bardzo ładne [url]http://img159.imageshack.us/img159/3263/25424303ja9.jpg[/url] :loveu: A nagadane że ho ho!! [quote]ze ponoc stary i w dodatku przygłuchy[/quote] Super :diabloti:
  5. Królowa Zuzanna :lol: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/ZZ60.jpg[/url]
  6. Hej [quote]przyszlam zameldowac ze bede was straszyc kazdej nocy[/quote] miiiiło :loveu: [quote]ja nie wiem, czemu ten chłopak się wstydził[/quote] Was :lol: Co do jego uszu, fajne są, to fakt, ala jakie mięciutkie i mięsiste :loveu: Taki meszek :lol::lol: Zdjęcia tego nie oddają. Viz, mam dobrą wiadomość, tak się składa że mam pare Kaj :lol: Szpecjal for you! :grins: Na spacerku :lol: Człap, człap, tak wygląda pies który został siłą wygoniony na dwór :lol::lol: Upolowałam ją z okna :evil_lol: [img]http://img529.imageshack.us/img529/7216/dscf5933zna5.jpg[/img] Uwaga!! Sceny łóżkowe :eviltong: [img]http://img210.imageshack.us/img210/3392/dscf5936zfv7.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/1451/dscf5938zfz1.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/534/dscf5939zvj1.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/8950/dscf5940zev1.jpg[/img] Nie wiem co ona ma na pysku :evil_lol: Po obejrzeniu slalomu u Viz przypomniało mi się że mam jeszcze jeden którego nie pokazywałam :evil_lol: [url=http://media.putfile.com/Frisbee-2][b]FILM[/b][/url] I ostatni...już nie slalom [url=http://media.putfile.com/Kasownik][b]KASOWNIK[/b][/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Sierpien%202007/28%20sierpien/1%20czesc/2808.2007115.jpg[/url] buzi buzi :loveu:
  8. [url]http://pl.youtube.com/watch?v=mWp-kJNQyUc[/url] BRAWO!:-D
  9. A kieszeń dziurawa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote]Cezar sobie swietnie radzi, jak dogi za blisko podchodzą to rozdziera paszcze i ustawia towarszystwo[/quote] :-D Tylko niech uważa je bo połknie :evil_lol:
  11. [url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_letniedni045.jpg[/url] rozkoszny :evil_lol: [quote]spraw sobie 2 Nugole do sanek[/quote] o to to
  12. [quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Może i w poważnym ale nieczystości wywozisz:evil_lol:[/COLOR][/B][/QUOTE] Żadna praca nie hańbi :razz:
  13. Cudne foty :mdleje: Co jest nie tak z okiem??? [url]http://img410.imageshack.us/img410/9803/dsc04205jq8.jpg[/url] :niewiem: Interesujące 8) [url]http://img410.imageshack.us/img410/4691/dsc04250ex1.jpg[/url]
  14. Urosła, nie ma co gadać [url]http://images25.fotosik.pl/66/edace87da5d5afb3.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Zdjęcia z wakacji bardzo ładne, widać że Arii bardzo dobrze tam było :p Matrix :cool2: Gratuluje stronki! [url]http://images13.fotosik.pl/56/c8712ccf73daec53.jpg[/url] buehehehe :evil_lol:
  15. A juz myślałam że będzie mieć słodkie uszyska a tutaj mu kuku zrobiliście :mad:
  16. [quote name='madzia i medor']To ja:grins::grins::grins: Przyszłam po kieszonkowe:lol!:[/QUOTE] [quote name='Kate I Luka']to ja też kcem, młodsza nie znaczy gorsza :diabloti:[/QUOTE] Buhahhahha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Teraz powinno być: "A skąd ja mam wam dać te kieszonkowe" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :hand:
  17. [quote name='malawaszka']no ale właśnie na tym polega ich artyzm :diabloti:[/QUOTE] :boom: [quote name='wspaniałomyślna Vectra']monitor sobie rozjaśnij :diabloti:[/QUOTE] Już nie mogę :diabloti:
  18. O kurca, dziołchy, patrzta jakie on ma zalotne spojerzenie [url]http://images21.fotosik.pl/387/0acdb481e04e2e08.jpg[/url] :razz::razz::mdleje:
  19. A co Oleczek nabroił?:evil_lol: To chyba ma coś wspólnego z tym tematem na offie...?:evil_lol: Bo juz go nie ma
  20. Świetny filmik :cool2: to nic że musiałam przez 44 s. wytrzymać ze zgiętą glową i aż mi sie niedobrze zrobiło :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Widze że towarzystwo rozśpiewane więc witam się śpiewająco :megagrin::megagrin::megagrin:
  22. [url]http://images27.fotosik.pl/72/525be31d567ba250.jpg[/url] aaa jaka minka :saint1: Nie ładnie palić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Witaj :laola::laola: Ale miałaś przygody :grab: Aaaa, to Ty jeszcze wybywasz ;)
  24. Szelki bowskie :mdleje:
×
×
  • Create New...