-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Doobryyy wieeczóórrr :p Za dużo żeby czytać, przejrzałam tylko foteczki i sie pozachwycałam :p
- 78403 replies
-
Genialne hahahha [url]http://i15.tinypic.com/5yk24ux.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: A żyrafa taka wysoka że aż chodzi z głową w chmurach :evil_lol::evil_lol: Czemu Figa chodzi goła??? :mad: Była taaaka fajna :placz:
-
[quote name='alive']fajowa łapka - tylko czemu ona jest wypukła a nie wklęsła :icon_roc: [URL]http://img251.imageshack.us/img251/2862/s250807048mg6.jpg[/URL][/QUOTE] Wiq po prostu sfotografowała od spodu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Proste :cool1: [quote]MY CIĘ TU ZARAZ ZMOTYWUJEMY:mad:[/quote] :o strach się bać :scared:
-
Wow, ile fot :))))) Piekny! [url]http://images21.fotosik.pl/385/ad208dd9756db446.jpg[/url] Wygląda jakby mu ktoś założył coś na szyje ;) Prosze o wiecej :razz:
-
Scooby jest strasznie pocieszny :lol: Masz super zwierzyniec, piękne koty :loveu: Czemu na tym spacerku większość psów jest na smyczy?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]ładnemu ze wszystkim ładnie :diabloti:[/quote] Co za skromnością powiało ;)))))))))))))) Jakie fajowe muzeum :multi: To najlepsze [url]http://img409.imageshack.us/img409/2079/dsc0112ur6.jpg[/url] :lol::lol: Brawo dla Oliwki :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Dotknęłam monitora a Tyś mnie pokarała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :ekmm:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
No to czekam na zdjęcia panoramy :p -
Foty zajebioza:-D :happy1: :mdleje::mdleje::lol: Ale powiało :o :lol::lol: [url]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0337.jpg[/url] Cudnie wyszla :lol::loveu: prawdziwa Misia :loveu: a może Lotka..?? [url]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0359.jpg[/url] No to to jest...szczena opada :o :question: :question: [url]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0366.jpg[/url] Że on coś widzial...:hmmmm::lol::lol::megagrin: [url]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0387.jpg[/url] Jerez, no patrz, jaka miła niespodzianka :lol: Nie potrafie odpowedzieć :niewiem::lol:
-
Auć! Poparzyłam się!
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Jaki sajgon :o :megagrin: -
Obijasz sie moja droga :mad:
-
A to pech :lol::lol:
-
Jaki bonus [url]http://images29.fotosik.pl/68/597838c30b28caa2.jpg[/url] :evil_lol: Tiu tiu tiu [url]http://images26.fotosik.pl/69/10807d7223fc03ae.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
[url]http://images27.fotosik.pl/70/8bd357fd31c99919.jpg[/url] mniam, mniam poziomeczki :sabber: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Do twarzy wam z pędzlami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:o rewelka [url]http://i18.tinypic.com/6ewuff5.jpg[/url] buhahhahaha :roflt::roflt::roflt:
-
Ekstra :lol: [url]http://img210.imageshack.us/img210/4130/imgp7055vj7.jpg[/url] Ladna droga :lol: wiecej prosze bo foty piekne
-
I ja witam :p Orginalna sunia, nie ma co :):loveu:
-
:mdleje: ile fot. Bułka super wyglada na IPO :razz: Regulamin sie zmienił, max 5 zdj. na posta i rozmiar nie większy niż 640x640.
-
Ok, ok ;) Juz wsio kapuje. :evil_lol: haha no i sie wydało, Vigo stracił zęby na treningach :evil_lol::evil_lol:
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: super
-
Kokosik wymiata :klacz:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ale wypad nad wode!! No no :))))))))))) Jedliście przez okno? [url]http://images28.fotosik.pl/69/8528b544fbeef19f.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: