Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Doobryyy wieeczóórrr :p Za dużo żeby czytać, przejrzałam tylko foteczki i sie pozachwycałam :p
  2. Genialne hahahha [url]http://i15.tinypic.com/5yk24ux.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: A żyrafa taka wysoka że aż chodzi z głową w chmurach :evil_lol::evil_lol: Czemu Figa chodzi goła??? :mad: Była taaaka fajna :placz:
  3. [quote]a w angli zarowno kolczatki jak i metalowe kagance sa nielegalne[/quote] :o zartujesz :o Super Poka, poka szelki :multi:
  4. anetta

    czarno-ruda galeria

    [quote name='alive']fajowa łapka - tylko czemu ona jest wypukła a nie wklęsła :icon_roc: [URL]http://img251.imageshack.us/img251/2862/s250807048mg6.jpg[/URL][/QUOTE] Wiq po prostu sfotografowała od spodu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Proste :cool1: [quote]MY CIĘ TU ZARAZ ZMOTYWUJEMY:mad:[/quote] :o strach się bać :scared:
  5. Wow, ile fot :))))) Piekny! [url]http://images21.fotosik.pl/385/ad208dd9756db446.jpg[/url] Wygląda jakby mu ktoś założył coś na szyje ;) Prosze o wiecej :razz:
  6. Scooby jest strasznie pocieszny :lol: Masz super zwierzyniec, piękne koty :loveu: Czemu na tym spacerku większość psów jest na smyczy?
  7. [quote]ładnemu ze wszystkim ładnie :diabloti:[/quote] Co za skromnością powiało ;)))))))))))))) Jakie fajowe muzeum :multi: To najlepsze [url]http://img409.imageshack.us/img409/2079/dsc0112ur6.jpg[/url] :lol::lol: Brawo dla Oliwki :lol:
  8. Dotknęłam monitora a Tyś mnie pokarała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :ekmm:
  9. No to czekam na zdjęcia panoramy :p
  10. Foty zajebioza:-D :happy1: :mdleje::mdleje::lol: Ale powiało :o :lol::lol: [url]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0337.jpg[/url] Cudnie wyszla :lol::loveu: prawdziwa Misia :loveu: a może Lotka..?? [url]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0359.jpg[/url] No to to jest...szczena opada :o :question: :question: [url]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0366.jpg[/url] Że on coś widzial...:hmmmm::lol::lol::megagrin: [url]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0387.jpg[/url] Jerez, no patrz, jaka miła niespodzianka :lol: Nie potrafie odpowedzieć :niewiem::lol:
  11. Auć! Poparzyłam się!
  12. Obijasz sie moja droga :mad:
  13. A to pech :lol::lol:
  14. Jaki bonus [url]http://images29.fotosik.pl/68/597838c30b28caa2.jpg[/url] :evil_lol: Tiu tiu tiu [url]http://images26.fotosik.pl/69/10807d7223fc03ae.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  15. [url]http://images27.fotosik.pl/70/8bd357fd31c99919.jpg[/url] mniam, mniam poziomeczki :sabber:
  16. :o rewelka [url]http://i18.tinypic.com/6ewuff5.jpg[/url] buhahhahaha :roflt::roflt::roflt:
  17. Ekstra :lol: [url]http://img210.imageshack.us/img210/4130/imgp7055vj7.jpg[/url] Ladna droga :lol: wiecej prosze bo foty piekne
  18. I ja witam :p Orginalna sunia, nie ma co :):loveu:
  19. :mdleje: ile fot. Bułka super wyglada na IPO :razz: Regulamin sie zmienił, max 5 zdj. na posta i rozmiar nie większy niż 640x640.
  20. Ok, ok ;) Juz wsio kapuje. :evil_lol: haha no i sie wydało, Vigo stracił zęby na treningach :evil_lol::evil_lol:
  21. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: super
  22. Kokosik wymiata :klacz:
  23. Ale wypad nad wode!! No no :))))))))))) Jedliście przez okno? [url]http://images28.fotosik.pl/69/8528b544fbeef19f.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...