-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Buhahaha Zmorka the best! haha Yorczek nie był przygotowany na taką ewentualnośc :evil_lol: Mógłby wcześniej zakupić sobie maske do pływania :evil_lol::evil_lol: -
:o co tu sie dzieje :o Gaduły! :diabloti: Wariatki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak nie sajgon w akwarium to gołe łososie, Cywile i dogsex... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:o Vectra, czytam i czytam o tych rybkach i dochodze do wniosków że te rybki ciężkie życie z Tobą miały :evil_lol::evil_lol: Po prostu sajgon :evil_lol::evil_lol: Patka :o Rudolfinka przebojowa dziewczynka :evil_lol: [quote name='madzia i medor']Ale Fon Franczesław ma łaciatego siusiaka:turn-l::turn-l: [url]http://images26.fotosik.pl/68/7a46b076cde8a1ad.jpg[/url][/QUOTE] A Ty gdzie tam patrzysz?!!! :diabloti: -
:mdleje: Boże, cudowne!! :loveu::loveu: Przepiekne!! Ale macie pamiatke :multi: Achhhhhhhhhhhhhhhhhh
-
Prześliczne obróżki :loveu:
-
Wielkie dzięki za zawody :multi: Przyjechaliśmy padnięci ;) Bardzo mi się podobało :cool3: Zresztą jak zwykle w Pęcicach ;) Torki rewelka :multi: Yass strojem upodabniającym sie do swojego psa wszystkich przebiła :lol::lol: :klacz:
-
Saya, dzieki :) An bzik, specjalnie takie sobie wzięłam :evil_lol::evil_lol: Jest śliczne i ładnie kontrastuje z Uszatym :loveu: [img]http://images29.fotosik.pl/64/5daa0ea0a0bc70dc.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/64/ba3e942ede6508a2.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images21.fotosik.pl/377/467d914684955e54.jpg[/img] Złapie...??? [img]http://images28.fotosik.pl/67/8b0b2f7c4ee52780.jpg[/img] Taaaak! [img]http://images27.fotosik.pl/67/ceba4214b7bb104f.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Fresbee][b]FILM[/b][/url] Mniej więcej od środka filmu już mu się nie za bardzo chcialo biegać :evil_lol::evil_lol: Troche był juz zmęczony. A ja juz zmykam bo jutro mam zawody w Pęcicach :multi: Będziemy startować po raz pierwszy w Openach :lol: Najbardziej boje się slalomu i huśtawki [img]http://emoty.blox.pl/resource/wow.gif[/img] I boje się że pomyle tor :oops: ;)
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
A co chciałas uzyskać dzięki temu panoramowaniu? Tło rozmazane a Buck ostry?? Tak tylko się pytam bo nie wiem ;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Piękne, piękne. Zwłaszcza zachody :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:mdleje: Świetne! kot na ścianie, nogi, buty :o wow wow A ten gościu to może miał brata bliżniaka :evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Puchu, a ta babeczka mówiła Ci coś na temat rozmiaru zdjęć??? teraz zaczęłam się zastanawiać czy im to wszystko jedno jakiej wielkośći będa foty :hmmmm:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Jak to pięknie wygląda, mamusia z córunia :loveu::loveu: -
Tiaa :p Nie wiem nic. Musiał zapozować do zdjęć ;) [img]http://images29.fotosik.pl/64/85fcff0c5cc8b273.jpg[/img] Troche anatomii :lol: [img]http://images23.fotosik.pl/64/54d87cdf01b697b2.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/64/4850f532af822d06.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/64/e3652872bb8270ad.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/64/7babc68de27c85ba.jpg[/img]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]może tak może nie ale o co wtedy byś pytała[/quote] W sumie racja ahhahahaha -
Thx :loveu: Ni wim kiedy. A 2 etap zacznie sie we wtorek :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:roflt: jak on stoi [url]http://img293.imageshack.us/img293/2590/55za9.jpg[/url] Dobrze że się nie przewrócił do przodu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]co sie śmiejesz ???[/quote] Bo ze mnie wesołe dziewcze :grins: Hhahha, Viz, a co upolowałaś?? :lol: :o a co wy tak się mierzycie?? :cool3: -
Dzieki Dobcia :) Puchu, super :multi: Ja jeszcze nic nie wybierałam :oops: Musze się za ta zabrać. Mati, wczoraj byłam z Masajem na castingu. Szukają psa do reklamy :p I dziś się dowiedziałam że Mas przeszedł do następnego etapu :) BBeta, :oops: hahaha ale ze mnie fotograf :lol: Te czarne punkciki to muszki :o [img]http://images24.fotosik.pl/64/3995e82b828d4125.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/64/546c8fca6228e996.jpg[/img] Wyszedł jak zaganiający border :lol: Głowa jak najniżej, przeszywający na wylot wzrok, pełne skupienie...:lol: [img]http://images28.fotosik.pl/64/9ce9a19f9d834995.jpg[/img] Na jednej nóżce też można łapać :lol: [img]http://images29.fotosik.pl/64/8db7e7a4ba698451.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/64/73bcfadba8dd568b.jpg[/img]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jaaaaki cukiereczek z przyszłej żonki Franciszka :loveu::loveu: Ostro trenujecie, oj ostro :razz: Patka, nie powinnaś być w szpitalu? :hmmmm: :evil_lol: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mi też ta fota się strasznie spodobała http://i15.tinypic.com/53pbkhy.jpg :loveu: Bonnie jest moją ulubienicą :loveu: Och, jak fajnie, znowu zlot :razz: -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[url]http://video.google.pl/videoplay?doc...54492573&hl=pl[/url] :lol: zatkała psa zabawką :lol: Czy Fogaro jest obśliniony na karku/łopatce/grzbiecie(jak kto woli :diabloti:)? [url]http://img521.imageshack.us/img521/8606/tnobraz31266iw4.jpg[/url] :lol: -
Pas, co się z Toba dzieje?? :(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://www.sotirov.com/uploaded_images/birthday-cake-773619.jpg[/url] o dzysis :mdleje: [img]http://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif[/img] Lunka robi susy niczym sarenka :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
No no, jakie leśne psiaki :loveu: :loveu: Piękne zdjęcia. -
Te na plaży są ładne :loveu: Kreosiu, nie lubisz Disneya...? [url]http://i18.tinypic.com/63cdnqt.jpg[/url] :evil_lol: