-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote]zresztą biegnąc do samochodu stanik sie zgubił wiec sie śmieje, że jak ktoś znajdzie w lesie zakrwawiony damski stanik to przeczytamy w Fakcie o "powrocie wampira z Krakowa"[/quote] O boszzz :mdleje: :lol: Lepiej niz w horrorze :evil_lol: Głaski dla Plotera :) Swoją droga to straszny bezwstydnik z niego :evil_lol: Czy Akor ma żółty nalot na pysku?
-
Galeria wiecznie uśmiechniętego Skaypera i Xeny :)))
anetta replied to Moniskaa's topic in Foto Blogi
Piękny, ale ja czekam na Skayperka w całej okazałości:p [quote]Ale ostatnio zauważyłam (czyli dziś) u niego że gdy z nim wychodze bez kagańca to jakiś spokojniejszy jest na spacerach[/quote] To może czas przestać mu go zakładać? :lol: Czemu go nosi? -
[quote]potem trzeba było dostać skrzydełek i przelecieć nad gooooorącą ziemią, asfaltową drogą i piaskiem do morza.. i razem z kilkudziesięcioma innymi osobami próbowało się zmyć z siebie błotko..[/quote] Buhahhaha :roflt: Wyobraziłam sobie taką pielgrzymke "czarnuszków" :evil_lol: kierującą się do morza :roflt: Po prostu bosko :roflt: Sama bym wkoczyła do tego błotka :cool1: Takie SPA :lol: Śmieszne [url]http://img380.imageshack.us/img380/5360/dsc04457mk1.jpg[/url] Czy to pływało na powierzchni morza? Z niecierpliwością czekam na pozostałe zdjęcia "mam jeszcze greckie pieski, kotka, naleśnik ;p i widoczki z drogi powrotnej.. + nie widziałam zdjeć, ktore robiła kolezanka.." :multi: Asiaczek, gratulajce :o :multi::multi:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Noo i tu tez nadrobilam :evil_lol: Gdzie jest galeria Bonnie?? buhehehe, byliscie tacy niegrzeczni...?:diabloti: Z tym pobiciem to brak słów :shake: Mów jak w szkole :razz: -
Ufff, obejrzałam foteczki. Zabawa myszką była przednia :evil_lol:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Ufff, ulga. Szybciutko do zdrówka wracamy! -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[url]http://images21.fotosik.pl/397/c9066635a625e77f.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
:lol: Jakie fajne :lol: Tobi jest super, bieluch :lol:
-
[quote name='stereo']Ale jak to? :-o[/QUOTE] No niestety. Ale widzałam że nie tylko ja robiłam foty... 8) Stereo, mam jeszcze pare Twoich zdjęć. Mogę Ci przesłać na maila jak chcesz.
-
Ha! Wy macie czarne a ja szare/białe...:shake:
-
[quote]ale z kokosa tak sie sypie ze przejechac reka po grzbiecie a za nim wielka kupka siersci[/quote] Normalka :p Masaj ma to samo. Od jakichś 2-3 tyg. daje mu gammolen i jakąś tam poprawe widze :)
-
Stereo, problem w tym że nie znam tych psów. Tylko pare znam ;)
-
[img]http://images29.fotosik.pl/74/ab6466fd2255ce26.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/74/6b33e1731da9b5d1.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/74/200082628e3e6ee5.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images21.fotosik.pl/397/8e5c39052e02f56b.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/02b7dd9980e10c20.jpg[/img] Kuniec
-
Buhhaha, no fantastyczny sen :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images13.fotosik.pl/65/cb0db1889025e2da.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/bd93bbd19664c633.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/74/11ca68cce9a89445.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/73/63d2a0cf4ea20090.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/73/0e62cfee02c7ea1e.jpg[/img] [url]http://images13.fotosik.pl/65/c26691490acca6ea.jpg[/url] [url]http://images24.fotosik.pl/73/92aa3664188eb354.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/65/50273097da36594e.jpg[/url] [url]http://images23.fotosik.pl/73/4874adcba81d8f39.jpg[/url] [url]http://images25.fotosik.pl/73/2df34f2b769b1289.jpg[/url]
-
[img]http://images13.fotosik.pl/65/da61174e138307e2.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/65/8dc0d21670572fe1.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/73/ad21a0a33df0c71f.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/74/d31b54982f9e8288.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/73/ab29049a18fb144f.jpg[/img] [url]http://images21.fotosik.pl/397/d12e1a137752b297.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/dc10a1510701aac8.jpg[/url] [url]http://images23.fotosik.pl/73/c6e95f1783bc521f.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/74/015f910dba68817e.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/037954f87907f02c.jpg[/url]
-
[img]http://images29.fotosik.pl/74/bf43db68872ac3d9.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/65/cea844aac7ec312b.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/e6d250784d2f63ee.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/73/4867d9dec7d7aca6.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/74/6fd6db413b41194d.jpg[/img] [url]http://images13.fotosik.pl/65/4958f6132cfaa291.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/a0ab3e2fcc967f5c.jpg[/url] [url]http://images26.fotosik.pl/73/5d6cb039e2ed88d4.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/65/c44d6c4bf9e9247c.jpg[/url] [url]http://images26.fotosik.pl/73/116eb079a489f77d.jpg[/url]
-
[img]http://images26.fotosik.pl/73/a0efa8713c8e676a.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/65/a056c5c902b311e0.jpg[/img] To było genialne :lol: Brawo :lol: [img]http://images21.fotosik.pl/397/70684667e60f96cc.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/73/c1c6eb254745c1bf.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/73/07b848413fd49d1f.jpg[/img] [url]http://images28.fotosik.pl/73/468bb0fe55fa27c9.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/94e8db7078f26f28.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/73/ecb169cb3e428289.jpg[/url] [url]http://images26.fotosik.pl/73/738cdf22d92adcfa.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/65/172959c809b9c9e8.jpg[/url]
-
Wendka, nooo, tam w linkach sa jeszcze dwa :hmmmm: [img]http://images13.fotosik.pl/65/b5cd1caafdd4827b.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/73/4f6d9e771b885923.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/65/78511aac0400a415.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/65/becf7a342f733359.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/65/0649b2d9cb0420de.jpg[/img] [url]http://images21.fotosik.pl/397/c2da307b8b2c51c2.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/5ea9e5ef68f7eacc.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/c8ac0797a25ee7ee.jpg[/url] [url]http://images26.fotosik.pl/73/6cf818cc04b83da0.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/65/6ed357c8dad132a2.jpg[/url]
-
Hhahaha, Bellatriks, dzięki za pocieszenie :lol: ;) [img]http://images26.fotosik.pl/73/73b458cf940fec7d.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/74/ceb60e27b35e1825.jpg[/img] Moja ulubienica, Aksa :loveu: [img]http://images23.fotosik.pl/73/1ca2c8cbed529f6e.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/65/6bc01a1ad9e12e88.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/73/345aa01ee8b47a3b.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/74/1c813ce46ada7721.jpg[/url] [url]http://images24.fotosik.pl/73/f1891e1c75634bc3.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/74/288cb57bd5b0decb.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/65/950ab26842331a88.jpg[/url] :o :vamp::lol: [url]http://images21.fotosik.pl/397/5f0302dbfaf8fa67.jpg[/url]
-
[img]http://images21.fotosik.pl/397/bf5c035de14ac249.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/6625e46540491930.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/73/c62620e85addc8b9.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/73/078654e3653183b3.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/74/f74a2fad3791153e.jpg[/img] [url]http://images21.fotosik.pl/397/bb6362075e2d67d7.jpg[/url] [url]http://images26.fotosik.pl/73/43629d1aeeba5714.jpg[/url] [url]http://images25.fotosik.pl/73/549f17b97a223b03.jpg[/url] Urocze :loveu: "Eeee, pańcia, a gdzie talerz?" :evil_lol: [url]http://images24.fotosik.pl/73/df9379f55dd25035.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/f1910b00b2c4c240.jpg[/url]
-
[img]http://images13.fotosik.pl/65/7b9e8b74fbb0b2d6.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/74/ad787147ff31a20c.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/73/6cb1114a32c26fc1.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/c24450969eb77705.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/73/197260debff16595.jpg[/img] [url]http://images21.fotosik.pl/397/26a9bcb31cf0080d.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/73/5ec225a4a6300504.jpg[/url] [url]http://images26.fotosik.pl/73/0b62ef7f90a2f981.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/bedc3446be55daf6.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: [url]http://images21.fotosik.pl/397/4be1399288db628b.jpg[/url]
-
[img]http://images23.fotosik.pl/73/dfd48d7aedda14a7.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/30e17ee8df5dcabc.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/12c010572ee7348a.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/65/f4809dd289d61168.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/73/2a3bd6ac5b2badb1.jpg[/img] [url]http://images21.fotosik.pl/397/f60d0394af443e4f.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/65/fd73d297395f8204.jpg[/url] [url]http://images29.fotosik.pl/74/50fba541b76f3ebf.jpg[/url] [url]http://images28.fotosik.pl/73/1c7acc19eec1749e.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/8be7137809be189a.jpg[/url]
-
[img]http://images26.fotosik.pl/73/7f5bcc2997789b31.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/74/b4f786a5b0902129.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/5677e9888f169adb.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/bd4f6a7407434f05.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/73/f8456c10a50dfa8b.jpg[/img] [url]http://images21.fotosik.pl/397/7c480bb70910ad26.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/65/80bb83ea7220a804.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/73/355cf9ffee2fd3e2.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/c5e71563db0ae709.jpg[/url] Nowy sposób noszenia psa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images30.fotosik.pl/73/8b0a60e66d07b2c2.jpg[/url]
-
[img]http://images28.fotosik.pl/73/19cfa72168f83577.jpg[/img] Czy ktoś kiedyś widzał psa UFO?? Bo ja nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images21.fotosik.pl/397/be8a2dd287bbf5aa.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/6176d3c0c1baaffa.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/73/6bfe50d20c41b6e8.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/73/885f830d59e341f8.jpg[/img] [url]http://images13.fotosik.pl/65/d935cf749800457d.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/65/45d6e61eb461496d.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/339b0bd1d0a1c274.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/65/4149410d0de95933.jpg[/url] [url]http://images21.fotosik.pl/397/d19a18d807960741.jpg[/url]
-
Byłam, widziałam i obfociłam w sobote :evil_lol: Fajnie się oglądało :cool3: Foty nie są tak rewelacyjne ( :crazyeye::loveu::loveu:) jak Regis ale jakieś są :evil_lol: [img]http://images21.fotosik.pl/397/487529fede761375.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/65/11b7517f0b231636.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/397/8404da4eb3247a71.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/73/242cb8bed5cdb609.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/73/29cb56ea08b72f1a.jpg[/img] [url]http://images27.fotosik.pl/74/944dcce6afad29e8.jpg[/url] [url]http://images23.fotosik.pl/73/d6719b9f4386ccb3.jpg[/url] [url]http://images25.fotosik.pl/73/e1e246a9fcdffb10.jpg[/url] [url]http://images13.fotosik.pl/65/482b8d37eb0991d0.jpg[/url] [url]http://images23.fotosik.pl/73/af974f0a046cc647.jpg[/url]