Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Jej brata. Ale nie będzie mieszkać, jutro jedzie do Franji....z bratem :diabloti: No ładnie, jeszcze kleszcza na koniec złapała :shake:
  2. [quote name='Niki-lidka']zabila psa i sie z tego cieszy!!!!!!! i ty jestes dogomaniaczka?:eviltong:[/QUOTE] [quote name='agaciaaa']tak samo jak Ty, deptająca po psie :diabloti:[/QUOTE] :scared: :evil_lol: Fajne masz te tereny :loveu::loveu: Chyba żyweo ducha tam, co? Oprócz was :lol:
  3. Ja też zrozumiałam ze zabieg na serce :mdleje:
  4. Ależ ona dziewczęco wygląda :loveu::loveu::loveu: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA06.jpg[/url] A przeróbeczki :mdleje: :loveu: wow Pooowiedz, nie bądź żyła :diabloti: :mad:
  5. :evil_lol::evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/89/0fcef2be78dbd9b7.jpg[/url]
  6. [url]http://img519.imageshack.us/img519/7403/picture038rw3.jpg[/url] :o :o Ale wielka!! :mdleje: Nie było pozostałych części?
  7. [url]http://img169.imageshack.us/img169/416/foto001ib3.jpg[/url] :roflt::roflt:
  8. [quote name='aga1215'][URL]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-22-16.jpg[/URL] o :crazyeye: nowa hodowla :crazyeye: będą małe :multi: ;):evil_lol:[/QUOTE] Ciekawe czy z metryką :diabloti: Pewnie nie, bo za dużo zachodu :diabloti: :evil_lol:
  9. Dawaj wsio :lol: Dobrze się zapowiada :lol:
  10. Noooo :lol: Niesamowita historia ;) [url]http://images30.fotosik.pl/18/d5c3f4f816f7ad58.jpeg[/url] podoba mi się :p
  11. Truszke jej sie podrosło :diabloti:
  12. O rany :lol: Bawi się jak małe dziecko :lol:
  13. Po co kupować? Przeca na śmietnikach pełno takich :evil_lol:
  14. Siemka :)))))) Niestety weekendy za szybko mijają...
  15. Te na schodach jest bowskie :placz: :loveu: Co to jest za program? [quote]w sobotę nie będę mogła posiedzieć, bo idziemy na wesele,[/quote] Taaaak? No popatrz, bo ja też ide. Może idziemy na jedno i to samo :evil_lol:
  16. Witaj Jadzia :calus: :) [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Troche Ci zazdroszcze wyjazdu do Krk...[/SIZE][/COLOR]
  17. [url]http://i24.tinypic.com/107kfpv.jpg[/url] rewelka :lol::lol: [quote]arthrofos ma czekoladowy zapach i smak[/quote] Ale mam nadzieje że nie podkradłaś Kreonowi? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [url]http://img230.imageshack.us/img230/9707/dsc0131um8.jpg[/url] :evil_lol: Czajnik ma dom :bigcool: Czajnik ma dom :bigcool: Buhahaha zjazd w paszcze lwa [url]http://img526.imageshack.us/img526/4568/dsc0332qt9.jpg[/url] :megagrin:
  19. Ooo widze że dzis było przyzwoicie z siedzeniem na dogo :evil_lol: Noo Zamość jest daleko od P-nia :shake::shake: A w jakiej granicy jest bilet?
  20. [quote name='Samturia']Ale od Kajuni zawsze się światło odbija fajnie :loveu:[/QUOTE] Promieniuje :evil_lol::evil_lol: Bahama, Bahama mama :cool1::evil_lol: [img]http://img517.imageshack.us/img517/4164/dscf7079ud4.jpg[/img] [img]http://img517.imageshack.us/img517/6241/dscf7080lq2.jpg[/img] Tropikalny pajak w świetle zachodzącego słońca :evil_lol: Ciężko było mu zrobić w miare ostre zdjęcie :mad: Z kilkunastu wyszły 3 :cool1: [img]http://img517.imageshack.us/img517/5455/dscf7084iy4.jpg[/img] [img]http://img517.imageshack.us/img517/7056/dscf7085bu7.jpg[/img] [img]http://img517.imageshack.us/img517/2610/dscf7094dn6.jpg[/img]
  21. Dobrze że nie trzeba głowy przechylać :evil_lol:
  22. A Ci pojechała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gajeczka :loveu::loveu: Uważaj na siebie :)))))))
  23. Oj, ciężkie masz życie :lol::lol: Ale ile randek :o :evil_lol:
  24. [quote]z samolotu. trochę łódeczek tam pływa, prawda?[/quote] Nooooooo :cool3: A to cfffaniaczek z tego Kilerka się zrobił :nono:
  25. Mmmmm ale pyszną zupke jadłam...grzybową, z tych naszych grzybków :cool3: I dostałam 3 słoiczki zamarynowanych :cool3: :lol: Nie wiedziałam że tak szybko można jeść marynowane grzyby od włożenia ich do słoika :lol: Bzikowa, tak, Kajek bardzo lubi wygrzewać się na słońcu. Teraz już nie, ale gdy jesteśmy w wakacje na działce to kładła się na trawie w pełnym słońcu i spała :lol: I tylko przewracała się z boku na bok :lol: Masaj: "I jak ja mam spać kiedy ona siada mi pod nosem?" [img]http://img76.imageshack.us/img76/1963/dscf7066bo9.jpg[/img] Hator, hator, hator [img]http://img76.imageshack.us/img76/6305/dscf7067me3.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/3497/dscf7068sr8.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/8199/dscf7070ym8.jpg[/img] [img]http://img76.imageshack.us/img76/7044/dscf7071nv7.jpg[/img]
×
×
  • Create New...