Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Obcięłaś mu nogi :mad::evil_lol:
  2. [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/10-21-12.jpg[/url] :loveu: Jeszcze raz gratki, teraz za odebranie papierka :cool3:
  3. anetta

    czarno-ruda galeria

    [url]http://img402.imageshack.us/img402/8583/sspacer131007063ne3.jpg[/url] zapasy ;) tez mi się podoba ta fota [url]http://img120.imageshack.us/img120/4575/sspacer131007038vq0.jpg[/url]
  4. Już jestem :cool3: UFO powiadacie...:hmmmm::evil_lol: Ja też chce takie słonko ;) Na wycieczce był seterek, Mati, zobacz :cool3: [img]http://img155.imageshack.us/img155/9695/dscf7564aq7.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/2287/dscf7568dm5.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/6369/dscf7570di0.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/4821/dscf7572po2.jpg[/img] [img]http://img155.imageshack.us/img155/72/dscf7573an2.jpg[/img] the end
  5. Jest niesamowity!
  6. Wszystkie zajebiostyczne :mdleje: [img]http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif[/img] Napad na Franka w biały dzień:megagrin: [url]http://images34.fotosik.pl/12/84b26d95d4f6389e.jpg[/url]
  7. PIF PAF [url]http://images32.fotosik.pl/7/d185fa86e4df9d3f.jpg[/url] :evil_lol:
  8. [quote]Anetta, ten dalmat w Twoim śnie to napewno była Azowa hihihi[/quote] Kto to wie, kto to wie ;)))))) :question::shake: Musisz drzewo ściąć :diabloti: Chociaż ja tam drzewa nie widziałam :diabloti::evil_lol:
  9. [quote]A patrz jaka ona zadowolona, ladacznica![/quote] No właśnie widze :oops: [quote]Dlatego też zdjęć moich z wesela nie będzie[/quote] Szkoda :watpliwy: Bielany?! To u mnie :lol::lol:
  10. [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010107-2.jpg[/url] a gdzie ty tam zaglądasz :razz: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Aż trudno mi uwierzyć że Sara jest po Tinie[/SIZE][/COLOR]:lol:
  11. Cudowna :mdleje:[img]http://emoty.blox.pl/resource/wub.gif[/img] Ma jakiś niebieski kolorek w oku, dobrze widze?
  12. Mały macho się z niego robi :cool1:
  13. [quote name='Niki-lidka']ze szczeniaczkami to jest tak...szybko znajda dom albo szybko padna...zbliza sie zima:placz:[/QUOTE] A czy jest strona adopcyjna tych terierów? Na Pwp kiedyś był temat poświęcony rasowym psom do adopcji, trza by było zobaczyć czy są tam "skaje".
  14. Booreczki :loveu: Oczywiście że lepsze z komóry niż żadne ;) [img]http://emoty.blox.pl/resource/smutek.gif[/img] Sabinka :calus:
  15. Przycupnęłam sobie i cierpliwie czekam na Tebel.
  16. Szpila też szykuje się do odlotu :evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/10/de372a885c842f73.jpg[/url]
  17. Aaa Furr :multi: Ciesze się że jako tako z rodzicami udało się dogadać. Przykra historia z chrzestnym :(
  18. Hej [img]http://emoty.blox.pl/resource/boisie.gif[/img] [url]http://images33.fotosik.pl/10/d873501e4c2819fb.jpg[/url]
  19. Przykro mi:( To młoda swinka była.... [']
  20. [quote name='Dorkaa']Bo następnym razem przyjedzie do ciebie :evil_lol:[/QUOTE] Zła odpowiedź :diabloti: A co do Olsztyna to zapomniałam że byłam tam jeszcze dwa razy(wcześniej), więc w sumie 4 :mdleje: :lol: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=-GRP8caoUqg[/url] :scared:
  21. Aż u siebie poczułam tą świeżość :cool3:
  22. Też mam ten plakat :) Ale troszke jest za chaotyczny jak dla mnie. Mam małe porówanienie bo kiedyś w Focusie też był plakat z psami i tam ładnie pogrupowali rasy.
  23. Biedny border :evil_lol: Szkoda mi go ;) A z Hackera to niezłe ziółko :cool1:
  24. [quote]polecam klarin czego Wy sie boicie w tylnych kopytach?[/quote] A cóż to? Bo ja mam taką schize i widze jak mnie konik pieści kopytkiem :cool1:
×
×
  • Create New...