-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Dzyssis, jakie bazarówy, trajkoczą na okrągło :diabloti::diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:roflt::roflt::roflt: Oli :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Chyba mi się w oczach dwoi :o Śliiiiczne :loveu:
-
Piękny [url]http://i16.tinypic.com/6fsf3q0.jpg[/url] Uwielbiam takie pociągowe :iloveyou: Co ma na pysku? Mati, co coś Ty, Przewalskiego na pewnie nie ;)
-
[img]http://img113.imageshack.us/img113/1853/dscf7953jt2.jpg[/img] :kociak: [img]http://img113.imageshack.us/img113/884/dscf7954hg6.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/2831/dscf7956su9.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/7927/dscf7957wu9.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/2384/dscf7960er8.jpg[/img]
-
Widział ktoś latającą zebre?????????? BO JA NIE :diabloti: [img]http://img107.imageshack.us/img107/6870/dscf7933yq8.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/4486/dscf7936dn6.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/5727/dscf7937kb7.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/9453/dscf7950cb7.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/1809/dscf7951dg9.jpg[/img]
-
Cześć i czołem :lol::lol: Celina :)))))))) Czemu nie masz blożka tutaj? he? Trza latać :diabloti: [quote name='agaciaaa']świetne fotki! [url]http://img144.imageshack.us/img144/3886/dscf7736yh8.jpg[/url] pospacerowałabym sobie tam :loveu:[/QUOTE] Ja też :loveu::loveu::loveu: [quote name='basia bonnie']http://img144.imageshack.us/img144/4324/dscf7735tm4.jpg wygląda jak fotomontaż:diabloti: :loveu:[/QUOTE] Dobrze widzisz ;) [quote name='zuzolandia'][I][COLOR=navy]HELLOOO !!!!!!! PRZYSZLIM POSTRASZYC ;-)[/COLOR][/I] [I][COLOR=#000080]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/BABAJAGA.jpg[/COLOR][/I][/QUOTE] :shocked!: [quote name='Eriu']Ktoś majstrował przy niektórych na kompie? :diabloti:[/QUOTE] A majstrował, nudziło się to się pomajstrowało :evil_lol: Diabełkowa, Marta, Deer, Pinczerka, Cimi, dzięki :loveu::loveu: Dzisiejszy dzień....Chciałam wieczorem pojechać na cmentarz ale już taaaak mi się nie chciało...;) Wszystko przez pogode :diabloti: Może jutro pojade. [img]http://img467.imageshack.us/img467/4859/dscf7927dk6.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/8118/dscf7928wm9.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/2627/dscf7929oq9.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/4757/dscf7930uh6.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/5491/dscf7931eu9.jpg[/img]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Bry :multi: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
:mdleje: [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_07-10-2912-15-24_0150.jpg[/url] buahahah -
CZy ja dobrze widze?? [url]http://img214.imageshack.us/img214/9963/641ie4.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:megagrin::megagrin:uśmiałam sie z waszych rozmów :lol: Mati, czemu jeszcze nie masz PMS nad avem?:roflt: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i56806_IMG4607.jpg[/url] :turn-l: Foty z cmentarza super, ja też mam 8) Co to za "pan" że co cieczke dopuszcza? wrrrrrrrrrrrr :pissed: -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
kto by pomyślał że urośnie z tego [url]http://images30.fotosik.pl/105/481e697be2c27cfb.jpg[/url] mały zbój :evil_lol::loveu: -
Ooo dawno go nie widziałam :lol:
-
Cześć zapracowano Magdo :cool3: Wygląda jak bagno ;) [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/10-21-19.jpg[/url] Ogródek coraz bardziej się zieleni i nawet trawka jakaś jest :evil_lol: [quote]wiesz, to jest dość męczące zajęcie.....[/quote] Strzyka w kościach...? ehhh ta starość....Fotelik bujany i kotek na kolankach, książke już masz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A na tego obrażalskiego to uważaj żeby mu sie mięsień piwny nie zrobił :evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]o to koleżanka ma fantastyczny wzrok jak możesz nie wiedzieć , co to jest klucz pneumatyczny[/quote] Sie wie :cool1: Wiem :diabloti: Mówisz że na jutro...? :siara: Jeśli tak będzie to powinni Ci sprawić jakiegoś bonusa za to czekanie, np. wór proszka do prania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Witaj weszka :multi::multi: Jak miło że jesteś ;) W końcu widze cała babską grupe :multi::multi::loveu:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześć :multi: No coś Ty, więcej bym za przelew zapłaciła niż kwota sterylki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bidny Bulik :( A to mnie rozbroiło http://i16.tinypic.com/5y7c4t3.jpg :loveu::loveu: -
Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...
anetta replied to Tigraa's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
...Przykre.... [img]http://img510.imageshack.us/img510/3384/dscf7953eiu3.jpg[/img] -
[img]http://img510.imageshack.us/img510/3384/dscf7953eiu3.jpg[/img] ............
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]Mateusz a Ty wiesz że możesz być playboyem dogo??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] Czego my sie tu dowiadujemy :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Skaczecie lepiej niż Małsz :evil_lol::evil_lol: -
Zdolne dziewcze z Cię :multi: Uciekłaś przez okienko? :evil_lol:
-
[quote]jaasne może chcesz spróbować?[/quote] [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img] Dziękuje, już mi oko lata [img]http://emoty.blox.pl/resource/558.gif[/img]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]To jest azowiec pospolity, bardzo rzadki okaz[/quote] Ooooo, na pewno pod ochroną!