Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Dzyssis, jakie bazarówy, trajkoczą na okrągło :diabloti::diabloti:
  2. anetta

    Raven & Lilo

    Chyba mi się w oczach dwoi :o Śliiiiczne :loveu:
  3. Piękny [url]http://i16.tinypic.com/6fsf3q0.jpg[/url] Uwielbiam takie pociągowe :iloveyou: Co ma na pysku? Mati, co coś Ty, Przewalskiego na pewnie nie ;)
  4. [img]http://img113.imageshack.us/img113/1853/dscf7953jt2.jpg[/img] :kociak: [img]http://img113.imageshack.us/img113/884/dscf7954hg6.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/2831/dscf7956su9.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/7927/dscf7957wu9.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/2384/dscf7960er8.jpg[/img]
  5. Widział ktoś latającą zebre?????????? BO JA NIE :diabloti: [img]http://img107.imageshack.us/img107/6870/dscf7933yq8.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/4486/dscf7936dn6.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/5727/dscf7937kb7.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/9453/dscf7950cb7.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/1809/dscf7951dg9.jpg[/img]
  6. Cześć i czołem :lol::lol: Celina :)))))))) Czemu nie masz blożka tutaj? he? Trza latać :diabloti: [quote name='agaciaaa']świetne fotki! [url]http://img144.imageshack.us/img144/3886/dscf7736yh8.jpg[/url] pospacerowałabym sobie tam :loveu:[/QUOTE] Ja też :loveu::loveu::loveu: [quote name='basia bonnie']http://img144.imageshack.us/img144/4324/dscf7735tm4.jpg wygląda jak fotomontaż:diabloti: :loveu:[/QUOTE] Dobrze widzisz ;) [quote name='zuzolandia'][I][COLOR=navy]HELLOOO !!!!!!! PRZYSZLIM POSTRASZYC ;-)[/COLOR][/I] [I][COLOR=#000080]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/BABAJAGA.jpg[/COLOR][/I][/QUOTE] :shocked!: [quote name='Eriu']Ktoś majstrował przy niektórych na kompie? :diabloti:[/QUOTE] A majstrował, nudziło się to się pomajstrowało :evil_lol: Diabełkowa, Marta, Deer, Pinczerka, Cimi, dzięki :loveu::loveu: Dzisiejszy dzień....Chciałam wieczorem pojechać na cmentarz ale już taaaak mi się nie chciało...;) Wszystko przez pogode :diabloti: Może jutro pojade. [img]http://img467.imageshack.us/img467/4859/dscf7927dk6.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/8118/dscf7928wm9.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/2627/dscf7929oq9.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/4757/dscf7930uh6.jpg[/img] [img]http://img107.imageshack.us/img107/5491/dscf7931eu9.jpg[/img]
  7. :mdleje: [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_07-10-2912-15-24_0150.jpg[/url] buahahah
  8. CZy ja dobrze widze?? [url]http://img214.imageshack.us/img214/9963/641ie4.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt:
  9. :megagrin::megagrin:uśmiałam sie z waszych rozmów :lol: Mati, czemu jeszcze nie masz PMS nad avem?:roflt: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i56806_IMG4607.jpg[/url] :turn-l: Foty z cmentarza super, ja też mam 8) Co to za "pan" że co cieczke dopuszcza? wrrrrrrrrrrrr :pissed:
  10. kto by pomyślał że urośnie z tego [url]http://images30.fotosik.pl/105/481e697be2c27cfb.jpg[/url] mały zbój :evil_lol::loveu:
  11. Ooo dawno go nie widziałam :lol:
  12. Cześć zapracowano Magdo :cool3: Wygląda jak bagno ;) [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/10-21-19.jpg[/url] Ogródek coraz bardziej się zieleni i nawet trawka jakaś jest :evil_lol: [quote]wiesz, to jest dość męczące zajęcie.....[/quote] Strzyka w kościach...? ehhh ta starość....Fotelik bujany i kotek na kolankach, książke już masz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A na tego obrażalskiego to uważaj żeby mu sie mięsień piwny nie zrobił :evil_lol::evil_lol:
  13. [quote]o to koleżanka ma fantastyczny wzrok jak możesz nie wiedzieć , co to jest klucz pneumatyczny[/quote] Sie wie :cool1: Wiem :diabloti: Mówisz że na jutro...? :siara: Jeśli tak będzie to powinni Ci sprawić jakiegoś bonusa za to czekanie, np. wór proszka do prania :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Witaj weszka :multi::multi: Jak miło że jesteś ;) W końcu widze cała babską grupe :multi::multi::loveu:
  15. Cześć :multi: No coś Ty, więcej bym za przelew zapłaciła niż kwota sterylki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bidny Bulik :( A to mnie rozbroiło http://i16.tinypic.com/5y7c4t3.jpg :loveu::loveu:
  16. Jak chcesz startować na nieoficjalnych zawodach to nie musisz mieć książeczki ani nie musisz należeć do ZKwP ;)
  17. ...Przykre.... [img]http://img510.imageshack.us/img510/3384/dscf7953eiu3.jpg[/img]
  18. [img]http://img510.imageshack.us/img510/3384/dscf7953eiu3.jpg[/img] ............
  19. [quote name='Rinuś'][I][B]Mateusz a Ty wiesz że możesz być playboyem dogo??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] Czego my sie tu dowiadujemy :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Skaczecie lepiej niż Małsz :evil_lol::evil_lol:
  20. Zdolne dziewcze z Cię :multi: Uciekłaś przez okienko? :evil_lol:
  21. [quote]jaasne może chcesz spróbować?[/quote] [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img] Dziękuje, już mi oko lata [img]http://emoty.blox.pl/resource/558.gif[/img]
  22. [quote]To jest azowiec pospolity, bardzo rzadki okaz[/quote] Ooooo, na pewno pod ochroną!
×
×
  • Create New...