Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]ze szkoły z lekcji Wf-u[/quote] A co wy macie komputery na sali gimnastycznej?? :diabloti::diabloti: :lol: Fajna pościel :lol::lol::lol: buhahhah
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przecie napisałam że Ozzy gościnnie na nim ;).....to Moje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Noo tak to jest jak gada przez tyle stron a później nie chce mi sie tego czytać :diabloti:
  3. Nie, nie jade do Łącka :shake: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Mam nadzieję że to literówka z tym "morze" hihih[/SIZE][/COLOR]
  4. Ło matko :evil_lol::evil_lol:
  5. Hejka, coś mi się wydaje że te posłanko małe jest dla mordulca :evil_lol:
  6. anetta

    Bora i Tora ;-)

    Może trzeba je obudzić :kaffee_2: :razz:
  7. Jak ona tu słodko wyszła [url]http://images30.fotosik.pl/112/efbab9b83f460a44.jpg[/url] :iloveyou:
  8. Ooo impra :cool3: Wszystkiego naj najlepszego :sweetCyb::new-bday: :BIG:
  9. "Witamy z otwartą paszczą/mordą*" :evil_lol: *do wyboru
  10. :lying: ?!! jak to do DS? :mdleje: To są bezdomne ślimoki??:lol::megagrin:
  11. [quote]Cześć moja klubowiczko Chciała, ale woda śmierdziała i wiesz Tośka to dama gdzieżby do takiego "bagna" wchodziła...[/quote] :) No tak, tak :p Ale z niej tancereczka :cool1: Poka Tosie w klatce.
  12. :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: buhahhaha rzeczywiście :roflt::krolik: Fajnie że wpadłaś Bonita :cool3: Gad mi nie działa :mad:
  13. [quote]A wiesz jakie głupie pomysły się w tej głowie kłębią ? ps. Co jest na Twoim avatarze?? jakiś włochaty człowiek ?? Yetti ?? bo nie mogę się dopatrzeć ...a już dłuższy czas mnie to zastanawia[/quote] Domyślam się :p Ale co Ty chcesz, przeca to dziecko. Tak, tak yeti :evil_lol: Nie Ty pierwsza sie pytasz o ava hihihih. Uwielbiam go bo jest taki...tajemniczy i nikt nie wie co przedstawia :cool1: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]To afgany.[/SIZE][/COLOR]
  14. Prosze o więcej :p
  15. Baw się , baw sie ze mną [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/zima42.jpg[/url] :loveu::loveu:
  16. Witaneczko :cool3: Jaki sympatyczny piesek zza płotu :) Jak Baksik na niego reaguje?
  17. Piękne [url]http://images32.fotosik.pl/52/56dd5c9e0a647487med.jpg[/url] :mdleje:
  18. Nooo niic, czy benowe gluty są wpisane do Księgi Guinessa? :cool3: Super!! Ale będziesz śmigać :multi:
  19. Coś mnie gardło zaczyna boleć...:roll::placz: [quote]No tak, wydało się w końcu, że Kaja to 0X[/quote] O choroba no :scared: Wiedziałam że z nią ostatnio coś jest nie halo. [quote]A co to tak wszystkie ręce do Kaji skierowane, jakby ją chciały zrzucić z kanapy?[/quote] A nie wiem ;) Tak jakoś wyszło. [quote]szukalam ale bez rezultatu.. mozesz podac DOKLADNY link do postu albo jeszcze raz napisac?[/quote] [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]nie pamiętam jaki to był numer. Mój ale nieoficjalnie.[/SIZE][/COLOR] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote]A co to za twarda bułka z nóżkami?[/quote] Kanapeczka z szynka w środku :evil_lol: [quote]jaki fajny rzółuff [/quote] Bożesz ty mój :crazyeye: Musiałam przeczytać dwa razy zanim załapałam :diabloti::lol::lol::lol: [quote]Kaja jak Ufo...a nie jest zazdrosna???? Masaj to widzę ,że tak..[/quote] Ufopsiok nie jest zazdrosny :p Celinko, możesz sobie zrobić w podpisie jakiś link do swego blożka? W tym tłumie jaki tam panuje ciężko znaleźć gelerie:shake: Dziś bylam i nie mogłam odszukać...:eviltong: Troszke ponudzimy :evil_lol: [img]http://img150.imageshack.us/img150/3945/dscf8352bx3.jpg[/img] [img]http://img150.imageshack.us/img150/3461/dscf8354zf2.jpg[/img] [img]http://img150.imageshack.us/img150/8892/dscf8359ld7.jpg[/img]
  20. [url]http://img142.imageshack.us/img142/6051/t0711111236220132lx1.jpg[/url] :crazyeye::mdleje::eek2:
  21. [quote]uszy i szyja .............[/quote] Phiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  22. :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: eksmitują Gliciorka
  23. Hejka :p :hand:
  24. Chodzi mi ogólnie czemu ma te szelki na sobie gdy jest w domu.
×
×
  • Create New...