-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Widziałam smoka, niesamowity!! brawo!! :klacz: Przeczytałam o faflach :mdleje: hmmmm....tiaaaaa....:roll: To interesujące... :evil_lol: :evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/122/030bf06c65c71fbf.jpg[/url] jakie fajowski czerwony kubas, z jamnikiem? :cool3:
- 78403 replies
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Ewelina, kiedy mi prześlesz fote? :cool3: :o noo taaak, wos i biologia to takie podobne przedmioty :razz: Chapsio dziadek [url]http://images33.fotosik.pl/71/d8f0c6561600dd67.jpg[/url] :evil_lol: -
Dowód na to że Brutus potrafi poradzić sobie bez pani :diabloti:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[url]http://i54.photobucket.com/albums/g111/rose1988/Hajdasz352-1.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: dzysis :crazyeye: :lol::lol: -
Zwiały?? :turn-l::turn-l: A pytałaś się Bonnie czy je widziała? :siara: Jak nam żółw gdzieś polezie i nie możemy jej odszkać to mówimy "Kaja/Masaj szukaj" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa']Nic nie robiłam. Mgła była. Łapy miała brudne, nie widzisz błotka w wannie? :razz: nie kąpałam jej wtedy całej, tylko łapy i podwozie ;) A po co jej ogonek? :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] :p:loveu: Te okruszki?!! :turn-l: Jej nie potrzebny ale tamtemu :placz: Czym będzie teraz machać? :evil_lol::evil_lol:
-
Ni mo już śniegu :placz: Masz roślinożerów w domu :turn-l:
-
Surykatka jest the best :-D 4 h popylać za darmo....:shake: :angryy: A nie możesz im wyperswadować że tak nie ładnie wykorzystywać? :evil_lol::evil_lol: Ja jakoś na stacji bym nie chciała pracować...:roll:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:mdleje: Jak tam?? :roll: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ile tu ciekawych informacji jest :cool3: Mówisz 40 dyszki za kalendarz? Dziękujeeeeeeeeee :lol: Niesamowity!! [url]http://i209.photobucket.com/albums/bb128/MudiVictor/albino_mudi.jpg[/url] Nie widziałam nagrania :placz: Czekam na film. Co do pasienia to jak też kiedyś o tym myślałam ;))) Owce są rewelacyjne, te ich rogi :razz:, wow, wow :lol: [quote]ie ćwiczę ale może od wiosny da radę popaść w Hopsie?[/quote] Czy ja czegos ni wim? :hmmmm: :cool3: Ma coś być? -
Nie widze :lol::lol::lol: Ślepa jezzzzztem. Ok, wierze Ci :p Cieszkam się że schudła :multi:
-
[url]http://images25.fotosik.pl/116/6906b1614e94d8b4.jpg[/url] Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :o :loveu::loveu: Robiłaś coś z tym zdjęciem? takie ma troche wyblakłe kolory. W którym miejscu ona jest brudna? [url]http://images34.fotosik.pl/53/53c1149ead0126a4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No ładnie, pieskowi ogonek amputowała :mad: :placz: [url]http://images29.fotosik.pl/117/4ec24431c135fd3f.jpg[/url]
-
['] :( Śliczną czekoladką była...
-
Dawno nie widziałam Ery i Sharon :)))) A jak z Sharoną? troszke schudła? Po focie troche słabo widać :eviltong:
-
Małe bernasieeeeeeeeeee :loveu::loveu::loveu: Gratuluje :loveu:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
anetta replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Apetycznie wygląda te ciacho :cool3: Dzieki za przepis!! Nawet wydaje się łatwe do wykonania ;) Ja to mam dwie lewe ręce w kuchni. [size=1]nie przenna tylko pszenna[/size];) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
A fuuuuuuuuu, nie dość że wymyją to gratis iskanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Widziałam foty z toru :multi: :loveu: Jaka zajefajna klatka!!
-
Jakie ładne imionka. Ale czemu po angielsku?
-
Ło matko :lol::lol: Dobrze że nie wybił wam okien ;) A strażak przynajmniej przystojny? :lol::lol::siara::evil_lol:
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
anetta replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Myślałaś o bechawioryście? -
Hhahaha fajne, lubie małe kózki, są rozkoszne ;)) :loveu:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Z czyszczenia uszu najbardziej pewnie był zadowolony :multi: -
Ten nie śmierdział :hmmmm: Mati, mówisz o [url=http://www.zoologiczny.sklep.pl/images/Hilton/hilton_paleczki_cienkie_mieszane_dla_psa_125x7mm.jpg]tym[/url]? Na spacerze zepsuliśmy piłke na sznurku :placz: Jednyną jaką mieliśmy :placz: Tak ciągnęliśmy w swoje strony że sznurek przeszedł przez piłe :nonono2: Będę musiałą mu zrobić zabawke na trening...:shake: :biggrina: :thumbs: [img]http://tvnturbo.pl/_i/galeria/2007/11/raport/56.jpg[/img] [url]http://tvnturbo.pl/_i/galeria/2007/11/raport/57.jpg[/url] [size=1]fot.Zbyszek Pielka[/size] :evil_lol: [img]http://images32.fotosik.pl/70/cbf108c9c3f93699.jpg[/img] Takich kolorowych oczu to u niej jeszcze nie widziałam :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/122/d24307dc4a346b49.jpg[/img]