Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ładna lampeczka. To taka do gniazdka czy na baterie? :p [url]http://i5.tinypic.com/6ssrm2a.jpg[/url]
  2. Hej :) Ale panna się rozciągnęła [url]http://images30.fotosik.pl/137/73f7666dce3384c4.jpg[/url] :cool3:
  3. Imprezka jak się patrzy 8)
  4. [quote]Aha, najnowszy news !!!! Kubuś wczoraj po oględzinach wetki okazał się dziwczynką[/quote] :mdleje: a ile czasu już ją macie? :lol:
  5. A co ona się na chodniku tarzała? :lol::lol:
  6. Byłam dwa razy w KR i ani razu nie widziałam gołębi na Rynku :hmmmm: :lol::lol: Zapewne dlatego że była już noc :haha: A to pech no!
  7. Czekamy na foty! O! :)))))))
  8. Czekamy na relacje z przedstawienia :cool3:
  9. Witamy kropki :)) Boże, jaka biedna ta suczka...:placz:
  10. Jaaki gustowny sweterek!! :multi::multi: No tak! Koszula i zwis męski najważniejszy!:-D
  11. Hej. [quote name='agaciaaa']http://img169.imageshack.us/img169/5470/dscf8938zed1.jpg jaki wielki NOS :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Mega :evil_lol: [quote name='alive']Śliczny kinol :) [url]http://img507.imageshack.us/img507/1159/dscf8936zbp8.jpg[/url][/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale z Kajusi niekłopotliwy pies... ;) [/QUOTE] Tiaaa ;) [quote name='Celina12']Spacerki Kajuni jakoś dziwnie podobne są do spacerków moich jamników...:diabloti:..szczególnie Hektorka.[/QUOTE] :evil_lol::grins: [quote name='Bzikowa']Jak się Masu czai na tej ostatniej fotce :evil_lol: A Kaja to ni ma zadnych bardziej 'ruchliwych' zdjęć? :loveu:[/QUOTE] On się nie czai :lol: Bał się patard i szybciorem przyszedł do mnie na ugiętych nogach. Jakich? takich? [url]http://img165.imageshack.us/img165/7866/dscf8941znq6.jpg[/url] Taka ruchliwa że aż się rozpadła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No i po zimie...Jak dobrze że wczoraj poszłam na śnieżny spacer z uszatym :multi: [img]http://img246.imageshack.us/img246/9261/dscf8983zpr6.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/7296/dscf8984zqp7.jpg[/img] Radiesteta :lol::lol::lol::lol: [img]http://img246.imageshack.us/img246/9427/dscf8985znc8.jpg[/img] Szukajcie aż znajdziecie :evil_lol: [img]http://img246.imageshack.us/img246/863/dscf8988zni0.jpg[/img] [img]http://img165.imageshack.us/img165/3756/dscf8989zbd2.jpg[/img]
  12. Takie wieści to ja moge czytać :multi:
  13. Cześć Celinko :hand: Dumka i Atosik super się wożą na saneczkach :lol:
  14. Hhahhaa wypompowana..? Dobrze że już jesteś :evil_lol:
  15. Cola :o Kope lat :lol::lol: Witanko :multi:
  16. Co za człowiek...:shake: Szkoda mi tej suczki że ma takiego durnowatego pana...
  17. Buhhahaa jaki matrix, polewka!! [url]http://images26.fotosik.pl/137/af82aa0782aaadda.jpg[/url]
  18. Bardzo ładnie się goi :))))))))))) Świetne!! [url]http://img80.imageshack.us/img80/1576/1002070zk8.jpg[/url]
  19. Jakaaa parówwkaaaa [url]http://img185.imageshack.us/img185/3388/img6804je5.jpg[/url] :roflt::roflt: To co on je to wygląda jak serce :mdleje:
  20. 200 stronka!! :bigcool::bigcool: :klacz: :drink1: :laola: :drink1: Kąpałaś już Fruzola?
  21. Strach się bać :scared: [url]http://images31.fotosik.pl/100/d5d4234acc1397c7.jpg[/url] Słabo coś Ci aniołek/orzełek/wielki ptak (:roflt:) wyszedł :evil_lol:
  22. [quote]Ona coś piła ??[/quote] czystą........................wode :diabloti: Witanko Sarciowe :hand:
  23. Wibrynioooooooooooo :loveu: NO!! Dobrze godo!!! Wódke jej dać!!
×
×
  • Create New...