Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Zdeptali ją :placz:
  2. [quote]Hehe... no ostatnio na trawce nie miały ochoty się tarzać, tylko na błotku A konika dzierżawie[/quote] A to świnki :evil_lol: Faaaajnie :p Co to za K9 na focie? [url]http://img137.imageshack.us/img137/2126/hhyhyqi7.jpg[/url] :evil_lol:
  3. Hellooo, jestem już przygotowana na oglądanie fot z Krakowa a tu nie ma nic :placz: http://i25.tinypic.com/2dw6ydv.jpg :turn-l::turn-l: Modlił się o więcej jedzenia :evil_lol:
  4. [quote]Mlody tydzien temu skończyl rok[/quote] Już? :lol: Sto lat dla chłopaczka :lol::bday: Miło znowu na nich popatrzeć :))))) [url]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/INTI%20I%20SABA/INTI%20I%20SABA%202/DSC04704.jpg[/url] :thumbs: A tosa to samiec był? Bo ja znaju takiego jednego. Tosiek się zwie :p Waszka, ja też kuraka nie zauwazyłam :lol: Sajgonik fajowski :diabloti:
  5. W Karpaczu i w Szklarskiej też byłam...dwa razy....w lato na koloniach :diabloti: Świetne widoczki :loveu::loveu: Gdy wjeżdżałam na którymś poziomie wyciągiem na Śnieżke to miałam schize że zaraz coś mi spadnie na dół :evil_lol: A zwłaszcza buty :evil_lol::evil_lol: Miłam obraz spadających butów albo aparatu :roflt::roflt:
  6. [url]http://img237.imageshack.us/img237/6382/img7366yd8.jpg[/url] Taniec z Tobiaszem :multi: Mati, nie chce Cię martić ale ten komentarz jest do bulla :hmmmm: :evil_lol: Co nie zmienia faktu że fota z Tobiaszem jest super :cool2: Nie przypominam sobie żebym ją widziała w blożku :cool3::loveu: Uszy mnie rozwaliły.
  7. A co to za ta mała wioska? :) Tyle miejsca do biegania :rolleyes: Fajnie że udało Ci się uratować Terrego.
  8. Ciesze się, bardzo :multi: ze znalazły domki.
  9. :o super, super
  10. anetta

    czarno-ruda galeria

    Nie wie co ją czeka...:lol: Bystra! uciekaj póki możesz :evil_lol:
  11. Piękna karteczka!! :loveu::loveu: Wszystkeigo naj naj najlepszego dla Farka :multi: :bday::new-bday::BIG:
  12. O rany...Daj znać jak wrócisz.
  13. Chłopiec z biustem...? :lol: :lol:
  14. Wariatka :lol: [url]http://images33.fotosik.pl/106/6a012d91ea05c617.jpg[/url] :megagrin:
  15. Hejooooo :p To najlepsze [url]http://i32.tinypic.com/a2xc74.jpg[/url] :cool3:
  16. Ja też widziałam i nie wiem które wybrać...:roll: :evil_lol: Wyszalał się chłopaczek :multi: Za 9 m-cy :drinking:
  17. Czeeeść. [url]http://images32.fotosik.pl/114/90013d2bea71e7bdmed.jpg[/url] :evil_lol: Jeszcze słońce, plaża i palmy.
  18. Joł :lol::lol::lol: Dobrze że Ci przedłużyli.
  19. :placz: Muszeczka i Trzyłapek :placz: Śliczne śa, rudzielec tak truszke pod szczoteczke podchodzi. Cześć Aluś!
  20. [img]http://www.anettat.republika.pl/15%20-%20kopia.jpg[/img] [img]http://www.anettat.republika.pl/16%20-%20kopia.jpg[/img] [img]http://www.anettat.republika.pl/17%20-%20kopia.jpg[/img] [img]http://bi.gazeta.pl/o/a/forum/99/1/99196.jpg[/img] Foty staare ale lubie na nie patrzeć...i powspominać :(
  21. Przyjechał bo wiedział że Gingerowa będzie robi foty :laugh2_2::drinking:
×
×
  • Create New...