[COLOR="DarkOrange"][B]W Twoim dniu życzę Ci samych pięknych, mądrych chwil, dużo słońca w Twoim oknie, niech Twe serce na deszczu nie zmoknie, cudownych przyjaciół i wspaniałych dni.[/B][/COLOR]
[img]http://anna.katowice.w.interia.pl/gg/hop1.gif[/img] :BIG::new-bday: