Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Sto lat!! Wszystkiego najlepszego :lilangel::BIG: :drink1:
  2. Ale szaleństwa :multi: A ten kudłatek to chyba pies Miroszki??
  3. Na stronie jest podane że ma już dom! :)
  4. Hej! Pierwsze the best :lol::lol: [size=1]Marzena, chciałam się tylko spytać czy coś zaczęłaś robić z moimi rysunkami? :oops:[/size]
  5. Mi też te trzecie się podoba :multi::loveu: Taki niuniek z niego :lol: [quote name='Ka-Vanga']Ladne mi ziewniecie :evil_lol: :diabloti:.[/QUOTE] :evil_lol: Noo coooo :evil_lol: [quote name='Asia & Ginger']Dokładnie to samo pomyślałam. :evil_lol: O ile to :kociak: można nazwać ziewnięciem. :evil_lol:[/QUOTE] Oj bo to była już końcówka ziewania i tak wyszło :evil_lol::eviltong: [quote name='deer_1987']http://img164.imageshack.us/img164/6669/dscf9324zke1.jpg o czym on mysli?[/QUOTE] :hmmmm: o owieczkach...? :cool1: Coś wszystko wolno chodzi więc tylko jedno będzie :p Heeee?? [img]http://i29.tinypic.com/v4un1f.jpg[/img]
  6. anetta

    czarno-ruda galeria

    Cześć!! Prawie jak OB groenendael [url]http://img177.imageshack.us/img177/1057/s260108109nv3.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  7. Jeee :multi: A jak obroża? zakładasz ją jeszcze?
  8. Ja bym chciała ale Masaj nie lubi takich malców :( A Kaja się nie nadaje na takie spacery.
  9. 2h?! Biegały w kółko czy tyle było miejsca?:evil_lol: Poka fryz :cool3: Ja też mam zamiar iść...:siara: kiedyś :evil_lol:
  10. [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img]
  11. Ale sesja :o NO NO!!!
  12. [COLOR="DarkOrange"][B]W Twoim dniu życzę Ci samych pięknych, mądrych chwil, dużo słońca w Twoim oknie, niech Twe serce na deszczu nie zmoknie, cudownych przyjaciół i wspaniałych dni.[/B][/COLOR] [img]http://anna.katowice.w.interia.pl/gg/hop1.gif[/img] :BIG::new-bday:
  13. Piękny portret http://images30.fotosik.pl/154/2f95129f84f3aafe.jpg :loveu:
  14. :mdleje::mdleje: koszmarek
  15. PIONTEK :evil_lol::evil_lol: A co zrobiiłaś z fryzem? :cool3:
  16. Pas, jak miło Cię widzieć! :multi: Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło :))))) Kaja też miała prawie bezobjawowo ropomacicze. Szybkiego powrotu do zdrowia dla Figi :Rose:
  17. Łaaaaaaaaaaaaaa :mdleje::loveu::loveu:
  18. hejka :hand: Hhahah podoba mi się to, Super ma oczy :lol: [url]http://images32.fotosik.pl/136/287026fba268e344.jpg[/url]
  19. A ja właśnie wróciłam...;) Super ze jest! I że po operacji. Oby teraz DT miał.
  20. Jade tam/gdzieś ;) Nr. do Komety sobie zapisze.
  21. Ale ma pycho uśmiechnięte :-D
  22. Mnie zainteresowała ta noga od sarny :evil_lol: Masz fote? :evil_lol:
  23. A mi się podobał kot na slalomie :roflt::roflt: Sunday zapierdzela że hej! Co pawda Vigo też ale nie aż tak jak Sunday:evil_lol:
×
×
  • Create New...