Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Tak, tak, wstawiaj więcej i węcej :loveu::loveu:
  2. [COLOR="DarkOrange"][B]W dniu urodzin dużo zdrowia i radości sto lat życia i stu gości wór pieniędzy może więcej jak zamarzysz to tak będzie.[/B][/COLOR] :smilecol::new-bday::tort::knajpa: Współczuje oparzenia się...:shake: Na dużej powierzchni?
  3. Nugaty, gratuluje!! :multi::multi: A włos mnie powalił. Jest ogromna różnica!
  4. Jestem pod wrażeniem i zdjęć i tym że nie ma żadnych zgrzytów między psami :o :) [url]http://i225.photobucket.com/albums/dd273/ajronowa/Kopiazpolamokotowskie074.jpg[/url] no prosze Cię, ja właśnie jem!! :lol:
  5. [url]http://images34.fotosik.pl/137/84383b4ca65503d0.jpg[/url] :o jaki sajgon! :lol::lol::lol: Nieźle...Szkoda że to nie dla nas takie spotkanka... [quote]Anettko chyba tak, on sie jakos na J nazywa (Joszi, Jaszo????? ) - przesympatyczny psiaczek[/quote] Chyba Joszi :) Miroszki ma galerie ale coś dawno jej nie widziałam... [quote]hahahha-i tą gigantyczną mele widać na łapie[/quote] Hhahaha rzeczywiście :lol::lol: Wspaniale te gonitwy!! :cool2: Kojocie, a Ty skąd jesteś?
  6. [quote]Ale z dwojga złego lepiej w górę jak w dół.te co maja wciąż w dół nie mają zbyt dobrego charakteru.[/quote] :mdleje: :o :roflt: [quote]To i dobrze.Mały musi poznawać nie tylko nowe piesy ale i nowe cioteczki,cjoć i wujkowie by się przydali a z tym u nas krucho, same baby wszędzie[/quote] Chcesz żebym przebrała się za chłopa?? :razz: To kiedy moge nawiedzić? :haha:
  7. :lol: Niesamowite!! :lol::lol:
  8. [quote]A ja zawsze narzekam, że mieszkam na takim zadoopiu...[/quote] hhehehe. Tak jest zazwyczaj.
  9. Helo. Jak to zapomniał?! :o :roll:
  10. Hej. Agaciaa, no zmartwie Cię, mam dosłowanie jedną fote i to kiepską :oops: Deer, chodzi Ci o trenowanie? Alicja, jeśli mówisz o tym żółtym co jest za nim to to jest futro. Robie z tego zabawki na treningi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img100.imageshack.us/img100/3210/dscf9423zct2.jpg[/img] ;)
  11. Widziałam filmiki, są super! :cool3: Gratki.
  12. Opuścili nas...:sadCyber:
  13. Brawo!! :klacz:
  14. Coś miałam powiedzieć.....aaa wiem! :lol: Czy rowerzysta cało pojechał przed siebie?:evil_lol: [url]http://images30.fotosik.pl/155/2ecb916e708690d3.jpg[/url]
  15. [quote name='"Waszka"']kto????[/quote] Ja :evil_lol: [quote name='Kojocik']juz mozecie stawiac kropki[/quote] Dzięęęę-kuuu-jeeee-myyyyy :evil_lol::errrr:
  16. Hhahaha czy Tobiasz wziął się z kapusty? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [size=1]A to że to nie jest kapusta to mniejsza o to :evil_lol:[/size]
  17. [quote]No i ta pomarszczona buzia, małe prawie niewidoczne w zmarchach oczy, zadarty ogon, chrumkanie i specyficzny smrodek - dziwne są to indywidua i nieczytelne dla psów, co z tą rasą nie miały do czynienia.[/quote] O to, to, to!!! Uśmiecha się żeby dostać więcej ciasteczek!:evil_lol:
  18. Łoooo ale gonitwy! Są świetne :lol::lol: [url]http://images30.fotosik.pl/158/e5221ce9bc93d6e0.jpg[/url] :loveu::megagrin:
  19. Ale ładnie prosi :) Zjem kwaitka! [url]http://images34.fotosik.pl/139/512590ffb09e7431.jpg[/url] :diabloti:
  20. [img]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19222/zly_pies.jpeg[/img] [size=1]foto z wp.pl[/size] Taki przerywnik :evil_lol:
  21. Debe!! :crazyeye: Gratuluje :klacz::klacz: 16 to już teraz będzie! A Ala z Aśką oszalały :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. SZALEJECIE!! I oby tak dalej! :multi:
  23. :placz: Co ja bym dała żeby tam mieszkać....
×
×
  • Create New...